Verslo vadybos bakalauras (Hons) (Top-up)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo vadybos kvalifikacija atveria duris ir yra laikoma esmine, ar sieki karjeros versle, ar sieki aukštesnės atsakomybės už savo dabartinį vaidmenį. Mes siekiame suteikti jums galimybę remtis turimomis fondo, 5 lygio diplomo ar HND lygio žiniomis ir įgyti verslo vadybos bakalauro laipsnį (Hons). Studijuosite pažengusius verslo ir vadybos aspektus, patobulinsite savo profesinius įgūdžius ir padidinsite įsidarbinimo galimybes.

Programa turi tarptautinį kontekstą, kurio tikslas - padėti pasiruošti šiuolaikinio verslo praktikos globalumui. Akademinis mokymasis pabrėžia realiojo pasaulio patirtį, ją pagrindžia naujausi tyrimai ir pasaulinė praktika. Ši studijų programa suteikia jums galimybę plėtoti specialiąsias verslo žinias, nes apima įvairias dalykines sritis.

Mes paskatinsime jus pasitikėti savimi ugdant tokius įgūdžius kaip komandinis darbas, bendravimas ir laiko valdymas, kurie yra būtini darbo vietoje, taip pat visą gyvenimą vertinamas savęs vertinimas ir refleksija.

Nepriklausomai nuo pramonės, jūs dirbate, bakalauras (Hons) Verslo vadybos (Top-Up) programa suteiks jums kritinį supratimą apie problemas ir iššūkius, su kuriais susiduria organizacijos visame pasaulyje, ir suteiks jums analitinę ir kritinę savybes identifikuoti ir išdėstyti galimus sprendimus.

Kursas pabrėžia

Tiksliau, programa siekiama išplėsti žinias apie organizacijas, jų valdymą ir išorinius kontekstus, kuriuose jos veikia. Turėtumėte išsiugdyti intelektinius kritinės analizės, įvertinimo ir apibendrinimo gebėjimus, kurių pabaiga yra disertacija, taip pat akademinius ir profesinius įgūdžius, kad sudarytumėte galimybes tolesnei karjerai ir verslo plėtrai. Programa siekiama skatinti tolesnį mokymąsi, mokymosi visą gyvenimą įgūdžius ir asmeninį tobulėjimą, kad būtų galima dirbti savarankiškai ir kaip komandos daliai.

Patekimo reikalavimai

  • Kandidatai, turintys 5 lygio kvalifikaciją (pavyzdžiui, aukštasis nacionalinis diplomas, ATHE 5 lygio verslo diplomas) iš patvirtintų suteikiančiųjų institucijų, bus svarstomi dėl perkėlimo į baigiamąjį bakalauro programos etapą ir per vienerius metus įgis savo laipsnį.
  • Kandidatams, sėkmingai baigusiems 2 metų studijas universitete, gali būti svarstoma galimybė tiesiogiai stoti su aukštesnio lygio galimybėmis. Stojant į šią programą gali būti priimamos kitos lygiavertės kvalifikacijos.
  • Priėmimas bus priimamas atsižvelgiant į bendrą tinkamumą programai ir tai, ar laikomasi minimalių stojamųjų į GCSE anglų kalbos ir matematikos įgūdžių laikymo C ir aukštesnėje klasėje (arba lygiaverčių) reikalavimų.
  • Asmenims, gyvenantiems ne JK, gali tekti demonstruoti anglų kalbą IELTS LEVEL 6.0.

128887_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg„Helloquence“ / „Unsplash“

Trukmė

Du semestrai.

Režimas

Visas laikas, internetinės klasės.

Pradžios datos

Rugsėjis, sausis, birželis.

Programos moduliai

  • Strateginis valdymas
  • E-komercija ir šiuolaikinė rinkodaros praktika
  • Logistika ir operacijų valdymas
  • Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas
  • Tyrimo metodai
  • Disertacija

Karjera ir profesinis tobulėjimas

BSc (Hons) Verslo vadybos (Top-up) kursas yra skirtas įtvirtinti ir išplėsti savo supratimą apie verslo funkcijas verslo ir komerciniame pasaulyje iki garbės lygio ir siūlo galimybes tęsti žinias apie konkrečias verslo ar savarankiško darbo sritis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many ... Skaityti daugiau

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many courses, you can be sure you are a name, not just a number. Skaityti mažiau