Brighton College mokslų daktaras verslo vadybos laipsnyje paruošs jus žinias, techninius įgūdžius ir patikimus verslo principus, siekdamas pradinėse pozicijose įvairiose verslo srityse. Baigęs studijas galite ieškoti pozicijų tokiose srityse kaip mažmeninė prekyba, draudimas, finansai, technologijos, telekomunikacijos, bankininkystė, pardavimas, aptarnavimas ir daugelis kitų.

Kas turėtų prisiregistruoti į verslo vadybos studijų programą?


Nesvarbu, ar esate šiuo metu įdarbintas, ar siekiate pažangos ar ieškote naujos karjeros, verslo vadybos laipsnis padės pasiekti savo tikslus. Ar esate darbdavys, norintis, kad jūsų vadovai toliau mokytųsi, padidintų savo įgūdžių lygį ir taptų produktyvesni jūsų versle? Užsiimant verslo vadybos laipsniu, bus atvertos duris tiek daug galimybių./>

Kokie verslo principai ir sąvokos turėčiau mokytis?


Toliau pateikiamos tik keletas koncepcijų, kurias sužinosite mūsų verslo vadybos asocijuotoje studijų programoje:/>

 • Kaip taikyti pagrindinius ekonomikos, finansų ir apskaitos principus organizacinėse aplinkose
 • Pripažinti žmogiškųjų išteklių koncepcijas ir veiklą organizacinėse aplinkose
 • Nurodykite organizacijų vadovų įvairias užduotis ir atsakomybę
 • Nustatykite verslo rūšis ir verslo įstatymus bei taisykles
 • Nustatykite ir taikykite versle naudojamus rinkodaros ir platinimo principus
 • Nustatykite ir naudokite tinkamas technologijas versle
 • Daugelis kitų principų ir sąvokų, būtinų bet kurio verslo vadybininko atžvilgiu

Darbo pagalba


Mes suprantame, kad jūsų verslo valdymo laipsnio nustatymas yra pagrindinis tikslas. Mes padėsime jums susikurti savo gyvenimo aprašymą ir pasirengti tolesniam žingsniui. Mūsų darbuotojai yra skirti padėti jums ieškoti darbo./>

Kurso apžvalga


Šie kursai yra įtraukti į Verslo vadybos programą. Kursai išleidžiami vienu metu, siekiant maksimaliai išnaudoti mokymąsi. Verslo vadybos studijų programa yra 60 kreditų valandų. Kiekvienas kursas turi būti baigtas per 8 savaites./>

Verslo vadybos pagrindiniai kursai

Kurso ID


Verslo vadybos bendrojo lavinimo kursai/>

Kurso ID


Verslo vadybos specialybės karjeros kursai/>

Jūs taip pat pasirinksite 12 kreditų valandų pasirinkimo sričių savo dėmesio. Kursų sąrašą galite rasti mūsų mokyklos kataloge arba skambinkite į mūsų biurą numeriu 1-800-354-1254.

Karjeros perspektyva


Biuro darbo statistikos duomenimis, nuo 2014-2024 m. Verslo vadovų, turinčių asocijuotų dalykų, įdarbinimas turėtų padidėti nuo 5 iki 24 proc., Priklausomai nuo pramonės, kurioje vyksta užimtumas./>


Įsidarbinimo galimybės/>

Galite rasti verslo valdymo galimybes šiuose nustatymuose:

 • Draudimas
 • Mažmeninė
 • Foodservice
 • Svetingumas
 • Nekilnojamas turtas / Nekilnojamas turtas
 • Pardavimai
 • Bendruomenės paslauga
 • Sveikatos apsauga


Pajamos*/>

Vidutinė metinė darbo užmokestis vadovams, turintiems asocijuotą išsilavinimą, 2015 m. Gegužės mėn. Sudarė maždaug 48 690 JAV dolerių. Vidutinė darbo užmokestis yra darbo užmokestis, kai pusė darbuotojų, užsiimančių profesine veikla, uždirbo daugiau nei ši suma, o pusė uždirbo mažiau. Mažiausiai 10 procentų uždirbo mažiau nei 28 780 JAV dolerių, o didžiausias 10 procentų uždirbo daugiau nei 83 000 JAV dolerių.

Dauguma vadovų dirba visą darbo dieną. Kai kurių pramonės šakų vadovai dažnai dirba ilgą laiką, o kai kurie iš šių vadovų dirba daugiau kaip 40 valandų per savaitę, o kiti gali dirbti tradicinių darbo valandų. Tie, kurie prižiūri kelias grandinės ar franšizės vietas, gali būti iškviesti nedelsiant, įskaitant vakarus, savaitgalius ir šventes.

* Darbo statistikos biuras, JAV darbo departamentas, "Occupational Outlook Handbook", leidimas "2016-17 m.", "Maisto paslaugų vadovai", adresu https://www.bls.gov/ooh/management/food-service-managers.htm ( aplankė 2017 m. kovo 3 d.).

* Darbo statistikos biuras, JAV darbo departamentas, "Occupational Outlook Handbook", 2016-17 m. Leidimas "Nakvynių valdytojai" internete adresu https://www.bls.gov/ooh/management/lodging-managers.htm (aplankė kovo 02 d. , 2017 m.).

Mokymasis


Bendra "Paralegal" instituto verslo vadybos programos studijų kaina yra 1050 dolerių./>

Bendras mokymas


Mokėjimo būdai/>

 • Visas mokėjimo planas: sumokėkite visą programos kainą, kuri yra lygi 10 450 USD. Sutaupykite 500 USD!
 • Privati ​​studentų paskola: finansuokite savo išsilavinimą mažomis įmokomis ir individualiais terminais!

Visi akademiniai ir finansiniai įsipareigojimai mokyklai turi būti atliekami prieš išleidžiant galutinius nuorašus ir diplomą.


Finansinė pagalba/>

Brighton College programos yra patvirtintos veteranų naudai. Brighton College taip pat dirba su daugeliu darbdavių mokymo išlaidų kompensavimo programų, taip pat su įvairiomis darbo jėgos plėtros ir profesinės reabilitacijos programomis. Jei norite sužinoti, ar turite teisę į šias programas, skambinkite mūsų biure adresu 1.800.354.1254, jei norite gauti daugiau informacijos.

Karjeros paslaugos


Specializuotas karjeros kursas/>

Kai baigsite savo programą, turėsite galimybę atlikti "Career Exploration" kursą, kuriame daugiausia dėmesio skiriama karjeros informacijai ir pasirengusi ieškoti darbo. Sužinokite svarbių įgūdžių, tokių kaip tinklų kūrimas, karjeros valdymas ir tarpasmeninių santykių kūrimas.


Individualizuotas atnaujinimas pastatas/>

Galite pateikti savo gyvenimo aprašymą per internetinį atnaujinimo centrą. Mūsų karjeros paskyrimo koordinatoriai konsultuojasi su savimi ir asmeniškai peržiūrėsime jūsų gyvenimo aprašymą.


"One-on-One" motyvacinio laiško pagalba/>

Jūs sužinosite, kaip kurti ir kurti efektyvius motyvacinius laiškus ir tolesnius laiškus. Be to, mes parodysime konkrečius pavyzdžius.


Interviu parengimas/>

Jūs išmoksite interviu metodus ir patarimus, kaip atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus.

Proktūriniai egzaminai


Visi daktaro laipsniui priklausantys studentai privalo atlikti du egzaminus pagal prokurorinę internetinę paslaugą ProctorU, kaip reikalaujama konkrečiuose kursuose. Proctored egzaminai yra atvira knyga, tik kursų medžiaga, kursų ištekliai, ir asmeninės pastabos gali būti naudojamos. Studentai negali naudoti "Google" ar kitų internetinių paieškos galimybių, norėdami rasti atsakymus proktūrinių egzaminų metu. Kamera reikalinga norint užbaigti testus. Perkėlimo kreditai bus svarstomi kiekvienu atveju atskirai, o pakaitiniai kursai bus nustatyti registruojant kaip pagrįstas. Studentams, neturintiems prieigos prie kameros, jie gali su vietos biblioteka, bendruomenių centrais ir laisvalaikio centrais susipažinti su galimybėmis. Aktyvi tarnyba ir dislokuoti tarnybos nariai gali paprašyti proorkingo per karinio mokymo pareigūną arba bandymų kontrolės pareigūną. Jei reikalinga, egzaminą galima atlikti asmeniškai su nepriklausomu asmeniu, pvz., Administratoriumi, bibliotekininku, patarėju ar personalo nariu. Asmenims, kuriems reikalingi egzaminai, reikia gauti Studentų paslaugų vadybininko patvirtinimą prieš egzaminą./>

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Brighton College »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Price
10,950 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Brighton College Online Career Training