Verslo analizės magistrantūra internetu

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bath universiteto EQUIS akredituota vadybos mokykla teikia šią internetinę magistrantūrą su padaliniais, kurie vykdomi bendradarbiaujant su IBM ir SAS.

Pasinaudokite duomenimis ir kelkite karjerą

Verslo analizės magistrantūra, užpildydama atotrūkį tarp duomenų mokslo ir verslo valdymo, suteikia jums reikiamų techninių įgūdžių ir žinių, kad galėtumėte perkelti savo karjerą į kitą lygį. Jūs įgysite strateginių, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžių, kurie yra gyvybiškai svarbūs šiuolaikiniame verslo pasaulyje, atverdami savo karjerą daugybei įdomių vadybininkų ir konsultacinių verslo analitikų vaidmenų.

Šis 100% internetinis kursas, idealiai tinkantis dirbantiems specialistams, suteikia galimybę sutelkti dėmesį tiek į duomenis, tiek į sprendimų analizę. Tai labai svarbu norint suteikti jums konkurencinį pranašumą pasaulyje, kuriame duomenys yra būtini norint išspręsti problemas beveik kiekvienoje pramonėje ir darbo vietoje.

Sužinoti daugiau

Paverskite duomenis įžvalga

Tai vienas dalykas, norint identifikuoti ir išgauti duomenis iš begalinių duomenų srautų, bet visiškai kitas dalykas yra panaudoti didelius duomenis kaip praktinę priemonę realiems pokyčiams skatinti. Didelį dėmesį skirdamas duomenų įžvalgų rengimui ir taikymui, „Business Analytics“ magistrantas tiria įvairius vienetus, tokius kaip duomenų gavyba, mašinų mokymasis ir verslo žvalgyba.

Užuot apsisprendusi dėl spekuliatyvių sprendimų priėmimo, mokykla orientuojasi į matematikos pagrįstą receptinę analizę, padedančią pagrįsti savo darbą realiame pasaulyje. Įgysite vertingų žinių, kurios papildys jūsų verslo patirtį, padėdamas jums spręsti kasdienius iššūkius daugybėje pramonės sričių.

Vadybos mokykla taip pat yra 5-oji iš visų JK verslo analizės kursų pagal „QS Business Masters Rankings 2020“. Tai suteikia jums pasitikėjimo, kad praleistas laikas su Vatos universitetu yra gerai praleistas.

Sužinokite daugiau

Interaktyvus mokymasis internetu

Išmoksite pasitelkdami svaiginančią vaizdo medžiagą ir realių atvejų pavyzdžius, taip pat naudosite tiesioginį ir nuolatinį bendravimą su kitais studentais ir dėstytojais.

Internetinė magistrantūros verslo analizė ne tik suteikia jums gilesnį duomenų mokslo supratimą, bet ir suteikia jums verslo supratimo, kad duomenų įžvalgos būtų pritaikytos praktikoje ir būtų galima perkelti jūsų karjerą į kitą lygį.

128874_128831_MSc_Brochure_2019-197sizeddown.jpg

Patekimo reikalavimai

  • Paprastai reikėtų turėti kiekybinio dalyko pirmosios ar antrosios klasės bakalauro laipsnį. Be to, jums reikia bendrosios paskirties programavimo kalbos.
  • Tarptautiniai studentai: Kandidatai privalo turėti IELTS balą 7,0 su ne mažiau kaip 6,5 bet kurioje juostoje.

Atnaujinkite savo karjeros galimybes su Bath universitetu

Prašome susisiekti su mumis, norėdami gauti daugiau informacijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2020

Apie mokyklą

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and in ... Skaityti daugiau

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and influence. Skaityti mažiau