Verslo administravimo magistro (MBA) papildymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo administravimo magistro (MBA) „Top-Up“ kvalifikacija suteikia galimybę judėti į priekį. Programa nagrinėja, kaip spręsti didelio masto strateginius verslo iššūkius, suteikiant galimybę augti kaip beveik bet kurios srities lyderiui.

„MBA Top-Up“ yra sudėtinga ir įdomi programa, sukurta kaip dieninės karjeros plėtros programa tiems, kurie turi vadybos patirties. Programa orientuota į strateginio mąstymo įgūdžių, reikalingų šiuolaikinėje globalioje ekonomikoje, vystymą. Kritinės organizacijų ir jų vadybos žinios, kūrybingi ir sistemingi požiūriai į verslo problemų supratimą ir žinių apie verslo ir vadybos tobulinimą tobulinimas taip pat yra šios programos dalis.

Nesvarbu, kurioje pramonės ar prekybos dalyje dirbate, „MBA Top-Up“ programa padės jums įgyti kritinį supratimą apie problemas ir iššūkius, su kuriais susiduria įmonės ir organizacijos, ir aprūpins jus analitiniais bei kritiniais fakultetais, kad nustatytų galimus sprendimus. Šios savybės siekia prestižiniai darbdaviai.

Svarbiausi kursai

  • Šis MBA kursas suteikia jums galimybę prisijungti prie nusistovėjusios magistrantūros bendruomenės, užsiimančios pasirengimu vykdomosios valdybos karjerai.
  • Mokymą ir priežiūrą vykdo paskirta patyrusių ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų komanda iš verslo ir akademinės bendruomenės.
  • Universiteto visą parą veikianti IT įranga ir mokymosi zonos yra laisvai prieinamos jūsų naudojimui.
  • Jums bus suteikta prieiga prie tyrimų ir studijų įgūdžių modulio, kuris padės studijoms.

Patekimo reikalavimai

Turite turėti abi šias sąlygas:

  • Reikšminga darbo patirtis versle ar valdyme;
  • Ir 7 lygio aukštojo mokslo kvalifikacija, turinti ne mažiau kaip 100 kreditų (mažiausiai) atitinkamame dalyke (pavyzdžiui, vadybos magistrantūros diplomas, ATHE 7 lygio diplomas, Pearson DMS ar panašios kvalifikacijos iš akredituotų kvalifikaciją suteikiančių organizacijų). Jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, jums taip pat reikės IELTS 6.5 su ne mažiau kaip 6,0 bet kurioje juostoje (arba lygiavertėje). Gali reikėti apsilankyti pokalbyje ir (arba) pateikti darbo aplanką. Kreipdamiesi turite pateikti dabartinio darbdavio nuorodą, aiškiai nurodydami, kiek laiko dirbote, ir pateikite savo darbo turinio, vaidmenų ir atsakomybės paskirstymą.

128888_pexels-photo-288477.jpegEnergepic / Pexels

Trukmė

Du semestrai (tai prilygsta 6-9 mėnesiams, priklausomai nuo mėnesio pradžios).

Režimas

Visas laikas, internetinės klasės.

Pradžios datos

Rugsėjis, sausis, birželis.

Programos moduliai

  • Vadovavimas
  • Tyrimo metodai
  • Disertacija

Karjera ir profesinis tobulėjimas

MBA absolventai gali tikėtis įgyti aukšto lygio strateginį požiūrį į verslo sprendimų priėmimą, sustiprintas vadovavimo galimybes ir pritaikomą požiūrį į besikeičiančią verslo aplinką. Įdarbinimas gali būti naudingas ne tik tiems, kurie domisi karjeros pokyčiais ir karjeros pokyčiais, bet ir konsultavimo bei vadybos lygmeniu. Tai taip pat gali būti naudinga asmenims, svarstantiems apie savarankišką darbą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many ... Skaityti daugiau

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many courses, you can be sure you are a name, not just a number. Skaityti mažiau