Verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Tai yra bendrasis vadybos kursas, skirtas tiems, kurie eina ar ketina eiti aukštesnes vadovo pareigas, arba tiems, kurie nori pereiti nuo specialiųjų sričių prie bendrojo valdymo. Ji taip pat skirta tiems, kurie turi verslumo tikslų. MBA rengia dalyvius anksti atvykti į pozicijas, užimančias didelę bendrąją valdymo atsakomybę, tuo pat metu plėtojant išsamų pagrindinių valdymo sričių supratimą.

Kursų komanda pripažįsta, kad svarbu išlaikyti vadybos kursą ties pažangiausiu mokymuisi greitai besikeičiančioje verslo aplinkoje, ir yra pasiryžęs siekti šio tikslo.

Mūsų kursas taip pat yra sudarytas iš penkių pagrindinių tikslų: pliuralizmo, advokacijos, verslumo, atsakomybės ir taikymo.

 • Trukmė: 2-3 metai
 • Studijų būdas: Internetinis mokymasis
 • Mokestis už mokslą: 12 635 svarų sterlingų
 • Finansavimas: iki 60% stipendija
 • Studijų kaina: Nuo 5 054 £

Programos Pathway

Fondo kursai
 • Indukcinis modulis
Magistro pažymėjimo lygis
 • Organizacinis elgesys
 • Strateginių pokyčių valdymas
 • Strateginis marketingas
Antrosios pakopos diplomo lygis
 • Valdymas per finansus
 • Konsultavimo valdymas
 • Projektų valdymas
Antrosios pakopos premijos lygis
 • Tyrimo metodai
 • Disertacija

Priėmimas

Suffolko universitetas siekia užtikrinti integracinį požiūrį į aukštąsias mokyklas siekiančius žmones ir siekia suteikti aukštąjį išsilavinimą visiems, galintiems gauti naudos. Priėmimo tarnyba atsižvelgia į visus kiekvieno kandidato profilio aspektus: akademinį, profesinį ir asmeninį, siekdama priimti visus, turinčius teisę į aukštąjį mokslą, rodo didelį potencialą ir ryžtą siekti karjeros bei gali prisidėti prie apdovanojimo, kolektyvo. švietimo patirtis.

Priėmimas magistrantūroje

Priėmimo į antrosios pakopos studijas reikalavimai yra šie:

 • Akredituotas JK pagyrimo laipsnis, turintis bent 2,2 klasifikaciją ar lygiavertį tarptautinį pažymėjimą. Kai kurios profesinės kvalifikacijos taip pat gali būti priimtinos. Taip pat gali būti atsižvelgiama į didelę profesinę patirtį.
 • Dalyvavo oficialūs nuorašai iš visų universitetų, kolegijų ir kitų vidurinio ugdymo įstaigų.
 • Anglų kalbos mokėjimas: Studentai atitinka anglų kalbos mokėjimo reikalavimus, jei jie pateikia GCSE balą, kurio minimalus pažymys yra „C“, arba IELTS (akademinį), kurio bendras balas yra ne mažesnis kaip 6,0 (ir nė vienas atskiras komponentas nėra žemesnis kaip 5,5) arba lygiavertė kvalifikacija. Studentai, neįgiję aukščiau paminėtos kvalifikacijos, privalo laikyti internetinį akademinės anglų kalbos praktikos testą. Tai yra IELTS tipo testas (skaitymas ir rašymas), kurio metu studentai turi surinkti bendrą balą 6,0 (be atskiro komponento, žemesnio kaip 5,5).
 • Asmens pareigos (ne mažiau kaip 500 žodžių)
 • Naujausia CV
 • Dvi nuorodos (akademinės ar profesinės), nurodytos CV, nurodant teisėjo vardą, pavardę, kontaktinius duomenis ir ryšį su pareiškėju.

Nestandartinių pareiškėjų paraiškos yra laukiamos ir bus nagrinėjamos atskirai.

Pripažintas ankstesnis mokymasis

Studentai, turintys pripažintą JK 7 lygio kvalifikaciją arba baigę susijusius aspirantūros modulius akredituotoje institucijoje ir norintys įgyti aukštesnio lygio įstojimą į magistrantūros programą, gali kreiptis į RPL (Recognited Previous Learning), jei jų suteikiami mokymosi rezultatai atitinka lygiaverčius magistro programos lygius, į kuriuos jie nori priimti. Kreditų pripažinimas ir perkeliamumas priklauso nuo Suffolko universiteto RPL politikos ir reikalauja pateikti oficialius nuorašus ir modulių aprašymus.

Svarbi pastaba

Pateikdamas paraiškos formą ir patvirtinamuosius dokumentus, studentas pareiškia, kad formoje pateikta ar kitaip susijusi su jų paraiška pateikta informacija yra išsami ir teisinga ir kad klaidingos ar neišsamios informacijos pateikimas arba suklastotų ar apgaulingų kvalifikacijų / nuorašų pateikimas gali būti gali atmesti paraišką arba sustabdyti programos vykdymą arba būti pašalintas iš programos (be pinigų grąžinimo), jei tokie apgaulingi dokumentai paaiškėja po priėmimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Suffolk is a transformational university, absorbing the best of UK university traditions and aligning them with a twenty-first-century audience and a modern world of employment and e ... Skaityti daugiau

The University of Suffolk is a transformational university, absorbing the best of UK university traditions and aligning them with a twenty-first-century audience and a modern world of employment and entrepreneurship. We are a distinctive, thriving academic community which makes a clear and immediate impact. Our purpose is to change lives – of individuals and communities - for the better. The partnership between the University of Suffolk and Unicaf brings together the resources and capabilities of both organisations to offer innovative learning solutions and programmes which are delivered fully online to the needs of a wide range of professionals. Skaityti mažiau