AACSB Accredited

Patirkite galingą AACSB akredituotą internetinę MBA, kurią lemia tikslūs pramonės žinios ir analitinės priemonės, kurių reikia, kad jūsų organizacija siektų tolesnio augimo ir sėkmės. Online Delaware universiteto MBA suderinamos tiesiogiai su jūsų karjeros siekiais, suteikiant tvirtą pagrindą verslo kompetencijoms ir statybos pramonės žinioms per koncentruotus kursinius darbus. Jūs įsitikinsite, kad išspręskite šiuolaikinius verslo iššūkius, taikydami naujoviškus sprendimų priėmimo įgūdžius, naujas analitines priemones ir kūrybinius mąstymo procesus.

Delavero universiteto MBA programa yra visiškai internetinė, taigi galite lankyti klasę, kur ir kur jums patogiausia.

Įvertink 22-ąją internetinę MBA šalyje pagal JAV naujienas


Tinkinkite savo MBA su mokymo programa, kuri geriausiai tinka jūsų karjeros tikslams:

 1. Finansų koncentracija: išmokti maksimaliai padidinti įmonės vertę, įsigyjant ir optimizuojant lėšas. Studijuosite finansų valdymą, analizę ir ataskaitų teikimą bei įgysite patirties įmonių, investicijų ir tarptautinių finansų srityse.
 2. Sveikatos priežiūros koncentracija ir specializacija: įgyti konkurencinį pranašumą sprendžiant svarbiausius sveikatos priežiūros specialistų klausimus ir išmokti dirbti šiuolaikinėse sveikatos apsaugos sistemose, įskaitant informatiką, e. Paslaugą ir pacientų patirtį. Gaukite daugiau dėmesio papildomiems dalykiniams darbams, kai pasirenkate tai kaip pagrindinę.
 3. Tarptautinė verslo koncentracija: elgtis ir plėtoti verslą visame pasaulyje ir kurti tarptautinį draugų ir kolegų tinklą. Studijų rinkos globalizacija ir tarptautinis finansų valdymas.
 4. "Business Analytics" koncentracija: sužinokite, kaip integruoti duomenų mokslą, verslo strategiją ir vadybos mokslus, kad paskatintumėte turtą, optimizuotumėte rezultatus ir prognozuotumėte būsimus rezultatus.
 5. Strateginio vadovavimo koncentracija: išeikite iš valdymo, kad išmoktumėte įgūdžių ir gebėjimų, reikalingų įtakoti kitus, valdyti pokyčius, nustatyti strateginę kryptį, kurti komandas, remti tinklus ir naršyti sudėtingus analitinius ir žmogiškuosius aspektus, būdingus bet kokiam lyderio vaidmeniui.
 6. Keli koncentracijos: galite susieti visas dvi ar tris studijų sritis, kad įgytumėte daugiau lankstumo darbo rinkoje ir taptumėte geriausiu jūsų idealios karjeros kandidatu. Pavyzdžiui, jei jus domina finansų karjera pasaulinėje kompanijoje, jūs gausite naudos iš išsamių žinių, kurias suteikia dvejopa koncentracija finansų ir tarptautiniame versle.
 7. Pritaikykite savo laipsnį. Taip pat galite pritaikyti savo pasirenkamuosius laipsnius į jūsų asmenines karjeros poreikius.


UD Online MBA programos privalumai:

 • Gali būti atleisti GMAT ir mokesčiai
 • Stipendijos, skirtos kvalifikuotiems studentams
 • Užsirašykite savo laipsnį per kiek 16 mėnesių
 • Išmokite intensyvius 7 savaičių kursus
 • Visiškai internete - sužinokite, kada ir kur tai tinka
 • Gaukite priėmimo su bet kuria bakalauro fone
 • Pasiekite asmeninę karjeros trenerį ir visas kitas turimas studentų paslaugas
 • Sužinokite iš doktorantūros fakulteto, turintį išsamią švietimo ir pramonės patirtį

Daugiau nei 50 metų Alfredas Lernerio verslo ir ekonomikos kolegija yra visiškai akredituota "AACSB International", aukščiausio lygio verslo mokyklų akreditavimo pasaulyje ir uždirbo mažiau nei 5% pasaulio verslo mokyklų.

Programa mokoma:
Anglų
University of Delaware Online

Peržiūrėti 11 daugiau kursų University of Delaware Online »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Duration
16 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Rgp. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2019
End Date
Lapk. 30, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
End Date
Bal. 30, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 31, 2020

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Lapk. 30, 2020

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Bal. 30, 2021