Verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar pasirengęs uždirbti savo MBA ir įgyvendinti savo karjeros siekius? Įdomu, kaip galėtumėte tai pritaikyti savo užimtam tvarkaraščiui? Bryan University suteikia galimybę internetu užsitarnauti verslo administravimo magistro laipsnį vos per vienerius metus.

Jei esate baigę bakalauro programą iš regioniniu ar nacionaliniu lygiu akredituotos vidurinės mokyklos, mūsų lankstus požiūris siūlo aukštesnįjį laipsnį, kurio reikia norint sukurti jūsų ieškomą ateitį.

Internetinę verslo administravimo magistrantūros programą galima baigti maždaug per metus, taigi galite paspartinti darbo jėgos įgūdžių rinkinį, kuris pavers jus neįkainojamais jūsų įmonei. Bryan University karjerą orientuotas mokymas užtikrina, kad jūs baigsite mokslą su atitinkamomis žiniomis ir galimybėmis pritaikyti šias žinias realioje verslo aplinkoje. Jūs ne tik galėsite priimti tikslius sprendimus, patirdami spaudimą, ir efektyviai valdyti darbuotojų komandą, bet ir galėsite būti tikri, kad sugebėsite žengti į priekį savo karjeroje.

Programos akcentai

  • 50 savaičių; 5 ketvirčiai ilgio
  • „MBA 520“ - pasaulinė lyderystė ir verslo etika
  • „MBA 565“ - pasaulinės verslo praktikos apžvalga
  • MBA 580 - Vadybos informacinės sistemos

Verslo administravimo magistras: Sėkmės žymėjimas

Internetinė MBA programa remia Bryan University misiją teikti kokybišką išsilavinimą tokioje aplinkoje, kuri leistų mūsų komandai klestėti, o mūsų studentai - realizuoti savo potencialą, sukurdami teigiamą poveikį mūsų bendruomenėms. Čia yra kursai, kuriuos galite tikėtis priimti, ir įgūdžiai, kurių galite tikėtis įgyti per šią programą:

  • Organizacinis elgesys
  • Įmonių finansai
  • Vadybos apskaita
  • Pasaulinė lyderystė ir verslo etika
  • Organizacinis valdymas

Jei norite išsamių mokymų, kurie paruoštų jus lyderio vaidmeniui jūsų verslo karjeroje, internetinė verslo administravimo magistrantūros programa jums tinka!

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2019

Apie mokyklą

Bryan University has been providing focused, relevant career training programs to students since 1982, and we’re just as passionate and committed to our students’ success now as we were back then. Bry ... Skaityti daugiau

Bryan University has been providing focused, relevant career training programs to students since 1982, and we’re just as passionate and committed to our students’ success now as we were back then. Bryan was founded on an unwavering desire to improve the lives of our students. Skaityti mažiau