Online magistro verslo administravimo (MBA) mūsų Dievo Motinos ežero universitetas siūlo griežtą mokymo programą, kuri apima asmeninį dėmesį iš mūsų fakulteto, instrukcija praktinio verslo teorijos ir strategijos taikymo, ir laipsniškas požiūris, kuris numato dabartinius ir būsimus poreikius.

Akredituota Akreditavimo taryba verslo mokykloms ir programoms (ACBSP), ši 100% internetinė programa yra skirta užimtas darbo studentams, kurie nori uždirbti MBA kredencialą ir toliau tenkinti savo profesinius ir asmeninius įsipareigojimus.

Our Lady of the Lake University Online MBA siūlo dvi specializacijas:

  • Sveikatos priežiūros valdymas: ši specializacija siūlo kursinių darbų mišinį, kuris sukuria tvirtą supratimą apie konkrečias verslo problemas, su kuriomis susiduria sveikatos priežiūra, pvz., Finansai, sveikatos priežiūros politika ir įstatymai bei sveikatos priežiūros įstaigų ir organizacijų valdymas.
  • Valdymas: Studentai sutelkia dėmesį į vadybos teoriją ir mokosi, kaip ją taikyti realaus pasaulio situacijose, naudojant atvejų tyrimus ir pristatymus. Studijų temos apima tarptautinę strategiją, žmogiškųjų išteklių politikos kūrimą ir dabartines verslo temas, pvz., Tiekimo grandinės ir atsargų valdymą.

Apie OLLU

Įkurta 1895 m., Ežero universiteto Dievo Motina yra privati, katalikų universitetas, turintis gilias paslaugas nepakankamai ir nepalankioje padėtyje esantiems gyventojams. Nuo pat Socialinio darbo švietimo tarybos įkūrimo akredituota „Worden Social Service“ mokykla nuo 1942 m. Ugdo socialinio darbo lyderius rūpestingoje, įvairioje ir palaikančioje aplinkoje.

Prašyti daugiau informacijos apie „OLLU“ internetinį MBA ir pradėkite kelionę link karjeros pažangos ir didesnio įvykdymo.


Akredituota Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryboje (ACBSP)

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Our Lady of the Lake University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 15, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date