AACSB Accredited

Apie mus

Seton Hall, įkurta 1856 m., Yra vienas iš šalies pirmaujančių katalikų universitetų. Turtinga istorija, "Seton Hall" taip pat yra auganti institucija. "US News" užima mus tarp 125 geriausių nacionalinių universitetų, o per penkerius metus perėjome 13 vietų. Per pastaruosius penkerius metus mūsų mokslinių tyrimų stipendijos padidėjo 75 proc., O per pastaruosius trejus metus 11 fakultetų buvo apdovanoti "Fulbright" apdovanojimais.

Per internetines programas, tokias kaip mūsų verslo administravimo magistras, siūlome intelektualiai sudėtingą aplinką, realaus pasaulio patirtį ir glaudžiai bendradarbiaujančios bendruomenės, kuri skatina puikius protus, paramą. Mes ugdomi lyderiai, kurie suderina asmeninius pasiekimus su giliu įsipareigojimu pilietiškam gėriui.


Akreditacija

Visos "Seton Hall" universiteto programos yra regioninės akredituotos vidurinių mokyklų kolegijų ir mokyklų asociacijų asociacija. "Stillman" verslo mokykla yra viena didžiausių pasaulyje institucijų, kad gautų tiek verslo, tiek buhalterinės apskaitos akreditaciją iš asociacijos "Advance Collegiate Schools of Business" (AACSB International).


Reitingai ir apdovanojimai

"Seton Hall" universitetas ir jo "Stillman" verslo mokykla yra nacionaliniu mastu pripažinta dėl jų akademinės kompetencijos ir mokomosios vertės. Mūsų naujausi reitingai apima:

  • # 97 Part-time MBA programa - JAV naujienos
  • # 124 nacionalinės universitetai - JAV naujienos
  • Vienas iš Amerikos Top kolegijų - " Forbes"
  • Geriausios 264 verslo mokyklos (MBA) - Prinstono apžvalga
  • Vienas iš labiausiai moterų tautos koledžų - geriausių Amerikos koledžų
  • Vienas geriausių tautos kolegijų už tavo pinigus - CNNMoney
  • Vienas iš Amerikos "Best-Bang-for-the-Buck" kolegijų - " Washington Monthly"


Programos aprašymas

Online Master of Business Administration (MBA) iš Seton Hall universiteto Stillmano verslo mokykla kuria funkcines verslo žinias, analitinį mąstymą ir globalius valdymo įgūdžius, kuriuos mokiniai gali nedelsdami taikyti savo karjerai. Studentai gali specializuotis pasirinkdami koncentraciją apskaitos, finansų ar rinkodaros srityse. Mokymo programa orientuota į taikomus kursus, įskaitant pramonės ekspertų įžvalgas, gyvais konsultavimo projektus ir vadovaujančių vadovų svečių paskaitas. Kvalifikacijos laipsnis siekia "Capstone" projekto, kuris teikia realaus pasaulio konsultavimo patirtį, integruojant funkcines priemones ir įgūdžius. Visoje programoje mokiniai iš "Niujorko" fakulteto mokosi visą darbo dieną dirbančių konsultantų ir žiniasklaidos specialistų, dirbančių verslo pasaulyje.


Karjeros perspektyva

JAV darbo statistikos biuras prognozuoja, kad valdymo profesijų skaičius nuo 2014 m. Iki 2024 m. Padidės 6 proc., Sukuriant apie 505400 naujų darbo vietų. "Seton Hall" internetinės MBA programos studentai bus pasirengę finansiškai apdovanoti pozicijas, kurios apima pardavimų vadybininko, žmogiškųjų išteklių vadybininko ir finansų vadovo vaidmenis, tarp daugelio kitų verslo lyderių pozicijas.

Programa mokoma:
  • Anglų
Seton Hall University Online

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Seton Hall University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 8, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
36 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date