Verslo administravimo magistras - MBA Online

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Sudėtingame scenarijuje, kuriame mes dirbame, sėkmė priklauso ne tik nuo valdymo įrankių, bet dėl galimybės išspręsti kylančias problemas .

Štai kodėl ESEUNE Business School internetinė MBA buvo sukurta remiantis novatorišku vertės pasiūlymu, siekiant paruošti specialistus, teikiančius transformacinius sprendimus įmonėms ir visuomenei. Ugdo įgūdžius (vadovavimas, komandos, kūrybiškumas, vizija ir kt.) Ir didina žinias (strategija, inovacijos, finansų planavimas ir kt.), Kurios prisideda prie verslo valdymo sėkmės ir sustiprina dalyvių profesinę karjerą.

Internetinis MBA apjungia asinchroninius užsiėmimus, kai studentas dirba individualiai su viena klase per mėnesį skaitmeniniu būdu (per „Zoom“), kai studentai ir mokytojai stiprina mokymąsi.

Kokie yra pagrindiniai internetinės MBA sėkmės veiksniai?

 1. Dalyvaujantys žmonės
  Žmonės, turintys profesinės patirties ir projekcijos, kurie siekia organizacijų valdymo.
 2. Mokytojai
  Profesionalai (vieni geriausių savo srityje), kurie išsiskiria didele patirtimi tose srityse, kuriose dirba.
 3. Metodas
  Visas dėmesys buvo skiriamas įgūdžių tobulinimui ir žinių sutelkimui verslo valdymui.
 4. Tinklų kūrimas
  Maždaug 3 000 vadybininkų, baigusių magistro laipsnį ESEUNE, dirba šimtuose bendrovių 30-yje pasaulio šalių.
 5. MBAsavo struktūra
  Tai leidžia suderinti magistro tobulėjimą su profesine ir asmenine studento veikla.
 6. Visuotinė vizija
  Neprivalomi mokymo laikotarpiai Džordžtauno universitete, Kinijoje, Silicio slėnyje, Indijoje ir Afrikoje.

man, businessman, tablet computer

programa

A. Žmonės ir įranga

Žmonės yra pagrindinis veiksnys šiandienos organizacijoje. Jie yra pagrindinis konkurencinio pranašumo šaltinis, nes tik kūrybiškumo ir žinių dėka generuojamos idėjos, kurių organizacijai reikia nuolatos ir vis sparčiau kurti vertę. Šioje programos srityje mes parodome raktus į darbą su žmonėmis, pradedant savimi (savęs pažinimu), tęsiant komandą (vadovavimą) ir baigiant organizacijos aplinka, kuriant naują valdymo stilių, orientuotą į vertės generavimą. per žmonių energiją.

 1. Lyderystė ir emocinis intelektas
 2. Kaip dirbti su komandomis
 3. Komandos treniravimas
 4. NLP ir efektyvus bendravimas
 5. Žmonių pripažinimas
 6. Įgalinti komandas pokyčiams

B. Vertė ir rinka

Idėjos savaime nekuria vertės. Vertę nustato klientas ir rinka. Inovacijos idėjas paverčia verte. Šioje programos srityje mes parodysime naujovių raktus, pritaikydami įrankius ir metodus, kurie padeda vadovams nukreipti žmonių generuojamą energiją kuriant produktus, paslaugas ir organizacijos modelius, kuriais siekiama kurti vertę.

 1. Vertė, klientai, rinka
 2. Inovacijos ir kūrybiškumas
 3. Novatoriškas vadovavimas
 4. Vertybių žemėlapiai
 5. Kaip parengti diferencijuotos vertės pasiūlymus
 6. Inovacijos kaip sisteminis pajėgumas
 7. MAP (daugiadalykis veiksmų projektas)

C. Skaitmeninė transformacija

Mūsų įmonės susiduria su didžiausiu iššūkiu, kokį tik yra patyrę: verslo modelių pertvarkymu. Tai nėra permainų laikas; mes gyvename eros pasikeitimu. Technologijos, globalizacija, naujos vertybės vartotojui kuria naujus verslo modelius vis daugiau ir daugiau sektorių. Kai ši pertvarka pasiekia sektorių, tie, kurie nežinojo, kaip prisitaikyti prie pokyčių, paliekami už konkurencijos ribų. Šioje srityje mes analizuojame verslo modelių pertvarkymo raktus iš labai praktiškos perspektyvos, paremtos darbo matricomis, kurios Pagalbininkai, naudojami įmonėse, kad padėtų šiems pokyčių procesams.

 1. Eksponentinės technologijos
 2. Skaitmeninė strategija
 3. Naujų verslo modelių kūrimas
 4. Skaitmeninis talentų valdymas
 5. Pramonė 4.0
 6. skaitmeninės rinkodaros
 7. MAP (daugiadalykis veiksmų projektas)

D. Veiksmingumas

Tvari įmonė mokosi optimizuoti išteklius ir pasiekia daugiau, mažiau (efektyvumu). Šioje srityje mes giliname organizacijos vertės optimizavimą planuodami finansinius išteklius, akcentuodami pagrindinius dabartinius sprendimus, tokius kaip iždo valdymas, finansavimas ar investicijų planavimas.

 1. Finansinės ataskaitos
 2. Grynųjų pinigų valdymas
 3. Finansų valdymas ir investicijos
 4. Tarptautiniai finansai
 5. SOGE (modeliavimas)

E. Strategija

Organizacijų valdymas nėra tik išteklių valdymas. Tai reiškia, kad reikia rinktis ateitį: įveikti vyraujančią trumpalaikę viziją (spręsti kasdienes problemas) ir mąstyti vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu, kad organizacija būtų nukreipta į ateitį priimant sprendimus dabartyje.

 1. Strateginė vizija
 2. Chromas orientuoja įmonę į ateitį
 3. Projektavimas, vykdymas ir valdymas
 4. Kryptis ir neapibrėžtumo aplinka
 5. MAP (daugiadalykis veiksmų projektas)

G. Globalizacija (neprivaloma)

Gyvename globalizuotame pasaulyje, o vadovas turi suprasti įvairių kultūrų, sudarančių rinką, vadinamą pasauliu, poveikį kuriant verslo strategijas. MBA Online apima neprivalomus klasių laikotarpius Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje, kad sustiprintų pasaulinę dalyvių viziją.

 1. Džordžtauno universiteto vykdomoji programa
 2. Silicio slėnio generalinė akademija
 3. Verslas Kinijoje (Pekinas ir Šanchajus)
 4. Izraelio startuolių tauta
 5. Indija
 6. Afrikos paslaugų mokymasis
Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

Fundada en Bilbao (País Vasco, España) en 1992, ESEUNE es una Escuela de Negocios europea con un marcado espíritu global y con una actitud dinámica e innovadora. Hoy en día una persona directiva tiene ... Skaityti daugiau

Fundada en Bilbao (País Vasco, España) en 1992, ESEUNE es una Escuela de Negocios europea con un marcado espíritu global y con una actitud dinámica e innovadora. Hoy en día una persona directiva tiene que estar capacitada para resolver problemas en un mercado llamado mundo. La globalización es una realidad incuestionable y en ESEUNE creemos que la mejor forma para comprender la globalización es vivirla en primera persona. Apostamos por aprender haciendo, compartiendo experiencias, viviendo la realidad. Por eso hemos diseñado una metodología única que convierte nuestros masters en acción: MBAction! De la experiencia práctica hacia la asimilación de contenidos y herramientas; de los problemas en un mundo real a su solución. Una metodología que aumenta la motivación y la comprensión por parte de las personas participantes logrando un aprendizaje más efectivo. Skaityti mažiau