Verslo administravimo magistras (MBA) yra skirtas tiems, kurie siekia absolventų lygio supratimo verslo reikalais.

Mokymosi rezultatai

Verslo administravimo magistro laipsnį turintis absolventas galės:

  1. Parengti tyrimų dokumentus anglų kalba tiksliai, kūrybiškai ir analitiškai.
  2. Sukurti tarptautinio verslo perspektyvą, susijusią su įmonių valdymu, tarptautiniu bendradarbiavimu ir pasauline veikla.
  3. Išaiškinkite pasaulinę makroekonominę ir mikroekonominę verslo aplinką ir aiškinkite jo poveikį organizacijos investiciniams sprendimams.
  4. Sintezuokite Jungtinių Valstijų GAAP, susijusias su apskaitos ir finansinėmis priemonėmis, kad būtų galima kritiškai įvertinti įmonių finansų sprendimus ir strategijas.
  5. Įvertinkite ir apibūdinkite organizacijos pasaulinio rinkodaros plano komponentus, pagrįstus nuodugniu visuotiniu galimų rinkų ir konkurentų tam tikram produktui ar paslaugai vertinimu.
  6. Analizuokite verslo aplinką, naudodami verslo modelius, kad nustatytumėte galimas galimybes ir suformuluotumėte veiksmingas visos įmonės strategijas, kad būtų pasiektas konkurencinis pranašumas.

Reikalavimai programai

Verslo administravimo magistro programa
reikalauja 36 baigtų kreditų: (12 kursų, po 3 kreditus).

Pagrindiniai kursai ir kreditai

MGT6000

Kreditų perleidimas iš kitų mokyklų

Akademiniai kreditai, gauti kitose pripažintose institucijose, turinčiose „C“ ar geresnę raidę, gali būti perkelti į „ Aston American University “ studijų programas. „ Aston American University “ priėmimo biuras įvertins pareiškėjo transkriptus ir akademinius įrašus, kad nustatytų priimtinų perleidžiamų kreditų skaičių.

Kreditų perleidimas gali būti suteiktas už akademinius kursinius darbus arba apčiuopiamus didelės profesinės veiklos pasiekimus, pvz., Paskelbtus techninius dokumentus, užbaigtus didelius projektus ar kitus svarbius, gerai dokumentuotus profesinius pasiekimus.

Maksimalus perkėlimas yra 20 kreditų.

Akademinis kalendorius

Aston American University MBA programa trunka maždaug vieną (1) metus. Akademiniai metai susideda iš keturių (4) semestrų su dviem ar keturiais (2-4) semestro kursais. Kursai yra pagrįsti lankstaus ir savarankiško mokymosi struktūra, kad atitiktų kiekvieno studento verslo ir asmenines pareigas.

Egzaminas ir kursas

Studentai privalo baigti egzaminą kiekvieno kurso pabaigoje. Norint sėkmingai išlaikyti kursą būtinas minimalus 70% egzaminas.

E-mokymosi sistema

E-mokymosi sistema yra internetinė švietimo valdymo sistema su specialiomis kursų medžiagomis, kuriose mokiniai ir dėstytojai sąveikauja. Kursų medžiaga apima pristatymus, skaitymus, vaizdo įrašus, užduotis, viktorinas ir baigiamąjį egzaminą. Po registracijos, kiekvienam studentui bus išduodamas unikalus vartotojo vardas ir slaptažodis, kad jie galėtų naudotis e. Mokymosi platforma.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Aston American University »

Paskutinį kartą atnaujinta March 14, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
7,200 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

How To Change Careers