Verslo administravimo magistras - MBA (Online)

Aston American University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Verslo administravimo magistras - MBA (Online)

Aston American University

Verslo administravimo magistro (MBA) programa skirta tiems, kurie siekia aukštojo išsilavinimo lygio supratimo tokiose srityse kaip: moksliniai tyrimai ir analitinis mąstymas, praktinis taikymas, pagrįstas teorija ir praktika valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo, finansų, informacinių technologijų (IT) , verslo teisė, apskaita ir verslumas. Programa suteikia studentams pažangių verslo žinių ir praktinių įgūdžių vykdomosios, vadybininkas ar verslininkas.

Absolventų Aston American University MBA programa bus sukurta novatoriškas požiūris į verslo reikalus, įgis analitinių valdymo įgūdžių, kurie yra gyvybiškai svarbūs organizuojančioms organizacijoms, ir būti identifikuojami kaip potencialūs lyderiai įvairiose profesijose. Aston American University studijų programos iš esmės skirtos dirbti su suaugusiaisiais besimokančiųjų švietimo poreikiams, turintiems modernios internetinės institucijos lankstumą ir paramą.

Reikalavimai programai

Verslo administravimo magistro programa
reikia 40 baigtų kreditų: (10 kursų, 4 kreditai kiekvienas).

Pagrindiniai kursai ir kreditai

FIN6000

Kreditų perleidimas iš kitų mokyklų

Akademiniai kreditai, uždirbti kitose pripažintose institucijose, kurių raidė yra "C" ar aukštesnė, gali būti perkelta į Aston American University studijų programas. Aston American University priėmimo įstaiga įvertins pareiškėjų stenogramas ir akademinius įrašus, kad nustatytų priimtinų perleidžiamųjų kreditų sumą.

Kreditų perleidimas gali būti suteiktas už akademinius kursinius darbus arba apčiuopiamus didelės profesinės veiklos pasiekimus, pvz .: paskelbtus techninius dokumentus, baigtus didelius projektus ar kitus svarbius, gerai dokumentuotus profesinius pasiekimus.

Maksimalus perkėlimas yra 20 kreditų.

Akademinis kalendorius

Aston American University MBA programa trunka maždaug vieną (1) metus. Akademiniai metai susideda iš keturių (4) semestrų su dviem ar keturiais (2-4) semestro kursais. Kursai yra pagrįsti lankstaus ir savarankiško mokymosi struktūra, kad atitiktų kiekvieno studento verslo ir asmenines pareigas.

Egzaminas ir kursas

Studentai privalo baigti egzaminą kiekvieno kurso pabaigoje. Norint sėkmingai išlaikyti kursą būtinas minimalus 70% egzaminas.

E-mokymosi sistema

E-mokymosi sistema yra internetinė švietimo valdymo sistema su specialiomis kursų medžiagomis, kuriose mokiniai ir dėstytojai sąveikauja. Kursų medžiaga apima: pristatymus, skaitymus, vaizdo įrašus, užduotis, viktorinas ir baigiamąjį egzaminą. Po registracijos, kiekvienam studentui bus išduodamas unikalus vartotojo vardas ir slaptažodis, kad jie galėtų naudotis e. Mokymosi platforma.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta August 6, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
7,200 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Honolulu, Hawaii
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Jungtinės Amerikos Valstijos - Honolulu, Hawaii
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vaizdo įrašai

How To Change Careers