Ši internetinė MBA programa yra nieko, bet tipiška. Programa siūlo tris sritis, kuriose akcentuojami aktuali verslo dalykai šiandien, kartu su bendresne galimybe, pagal kurią studentai gali pritaikyti internetinę MBA jų interesams ir karjeros tikslams. Programa taip pat apima patirtinį "Capstone" projektą visiems studentams, kurie gali būti orientuoti į vietos ar tarptautinę organizaciją. Jokia kita programa studentams nesuteikia tokio lankstumo, kad pritaikytų internetinį MBA, kad atitiktų jų interesus ir karjeros siekius

Pabrėžtys:

Socialinių žiniasklaidos valdymas ir rinkodara

Tobulinkite savo skaitmeninių pasakojimo įgūdžius, kai mokosi valdyti prekinius ženklus ir kurti užmegztus ryšius skaitmeniniame amžiuje. Jūs taip pat išnagrinėsite socialinės rinkodaros etikos svarbą ir didėjantį poveikį. Be to, Socialinio marketingo etikos kursas yra pasirengimas tęsti NISM socialinių žiniasklaidos strategų sertifikavimą.

Duomenų analizė

Šis dėmesys skiriamas duomenų vizualizavimui, analizės strategijai ir etikai, kad padėtų jums suvaldyti kritinį vaidmenį, kurio metu duomenų interpretavimas leis formuoti verslo strategiją ir priimti sprendimus per visą jūsų karjerą.

Tvarumas ir aplinkos valdymas

Šiame akcente jūs įsitvirtinsite į įmonių socialinę atsakomybę, tvarią rinkodarą ir teisę bei aplinkos vadybos etiką, kad žinotumėte, ko jums reikia žinoti apie ekologiško verslo vykdymą.

Jei studentai nori bendresnio požiūrio, jie gali pasirinkti "General MBA" variantą, suteikiant akivaizdų supratimą apie tai, ko reikia verslui.

Šis paspartintas MBA siūlo 25 specialių temų paskaitas, taip pat patirtinį "Capstone" programą, kuri gali būti vykdoma šalies ar tarptautiniu mastu. Rezultatas - projekto pristatymas klientui ir galimas įmonės įnašas.

Jei norite sužinoti daugiau apie Saint Mary's Online Accelerated Master of Business Administration programą, užpildykite formą ir paprašykite daugiau informacijos.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Saint Mary's University of Minnesota Online »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
18 mėnesių
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date