Union University būkite pertvarkytas.

Sąjungos MBA plėtoja verslo lyderius, kad jie įgyvendintų savo tikslą Kristuje ir visuomenėje. Mes siūlome lankstų studijų kursą su keliais įėjimo taškais. Kursai internete siūlomi aštuonių savaičių formatu. Koncentracijos ir pažymėjimai apima apskaitą, žmogiškuosius išteklius, lyderystę ir rinkodarą. Kartu tai suteikia dirbantiems specialistams ir dieninių studijų studentams galimybę per 12, 18 arba 24 mėnesius baigti aukščiausios kokybės AACSB akredituotą MBA.

Akademinė kompetencija

Mažiau nei 5 procentai verslo mokyklų visame pasaulyje uždirba akreditaciją iš asociacijos į „Advance Collegiate Schools of Business“.

Patirtinis mokymasis

Pasinaudokite svarbiais, praktiniais mokymosi projektais, tiesiogiai naudingais bendruomenei. Įgykite pritaikytos organizacijos patirties kurdami strategijas ir rekomendacijas.

Tikėjimo integracija

Sąjungos MBA sujungia svarbiausius aukščiausio lygio mokslininkus ir krikščioniškąjį tikėjimą tokiu būdu, kuris daro teigiamą įtaką verslo etikai ir organizacinių sprendimų priėmimui.

Studentų ir fakultetų santykiai

Sąjungos MBA stiprybė yra kvalifikuoti fakulteto nariai, kurie tarnauja mūsų studentų kūnui. Sąjungos verslo profesoriai derina praktinę darbo patirtį verslo praktikoje su stipriu akademiniu išsilavinimu.

Karjeros rezultatai

Mūsų absolventai padeda kurti, daryti įtaką ir vadovauja bendruomenėms, kur jie gyvena ir dirba. Sąjungos MBA atveria galimybes įsidarbinti įvairiose pramonės srityse, sukuriančioms didelę IG. Absolventai sako, kad jų absolventų verslo mokymo patirtis buvo asmeniškai ir profesionaliai naudinga.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Union University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 29, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
12 - 24 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
615 USD
per kredito valandą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date