Programos uždaviniai

KWU MBA laipsnių programa suteikia pradžioje ir viduryje karjeros specialistams praktinių įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų siekiant paspartinti jų karjeros versle.

  • Pagrindiniai kursai suteikia studentams galimybę plėtoti pasaulinį, visapusišką supratimą apie tai, kaip verslo disciplinos yra integruotos strateginiu lygmeniu.
  • Programos koncentracija duomenų analizėje, personalo vadyboje ir logistikoje

Programos koncentracijos

Žmogiškųjų išteklių valdymas

Žmogiškųjų išteklių profesija sparčiai keičiasi.

Kadangi daugiau organizacijų mano, kad jų darbuotojai yra pagrindinis turtas, vis didėja žmogiškųjų išteklių poreikis strategiškai dirbti.

Strateginiai HR specialistai kuria įmonių kultūrą, kurioje darbuotojai jaučiasi vertinami, įmanomi ir įgalioti.

Todėl žmogiškieji ištekliai gali padidinti našumą ir padėti plėtoti įmonės konkurencinį pranašumą.

Studentai, vykdantys MBA su žmogiškųjų išteklių valdymu, baigia specializuotus kursus darbuotojų įdarbinimo, kompensacijų, mokymo ir plėtros programų projektavimui ir valdymui.

Papildomi kursiniai darbai, susiję su žmogiškųjų išteklių sistemų ir darbo jėgos metrika, padeda studentams tobulinti savo analitinius ir strateginius sprendimų priėmimo įgūdžius.

Absolventai turės patirtį, reikalingą veiksmingai pritraukti, plėtoti ir išlaikyti geriausius savo organizacijų darbuotojus.

  • Logistika ir tiekimo grandinės valdymas

Kadangi vadovai ir toliau supranta teigiamą efektą, kurį efektyvi tiekimo grandinė gali turėti bendroje įmonėje, paklausa didėja vidutinio lygio vyresnio lygio specialistams.

Pagal naujausią "Supply" paskelbtą straipsnį

Specializuojantys šios koncentracijos MBA studentai plėtoja strateginį logistikos ir tiekimo grandinės valdymo gyvavimo ciklo supratimą.

Atvejų tyrimai ir kursiniai darbai sandėliavimo ir atsargų valdyme, transportavimo ir paskirstymo tinkluose bei logistikos informacijos valdymo sistemos supažindina studentus su praktinėmis žiniomis ir įgūdžiais, reikalingais siekiant tobulinti savo karjerą šioje dinamiškoje srityje.

  • Duomenų analizė

Pasak "Burning Glass Technologies" paskelbtos ataskaitos, prognozuojama, kad per ateinančius penkerius metus JAV šioje srityje šios srities specialistų paklausa augs 15%, o tai iki 2020 m. Sudarys beveik 364 000 naujų darbo vietų.

Studentai, vykdantys "KWU" MBA koncentraciją "Data Analytics", sužinoti naujų požiūrių ir būdų veiksmingai tvarkyti organizacijos duomenis.

Praktinių įgūdžių, susijusių su duomenų gavyba, modeliavimu ir vizualizavimu, rengimas paruošia MBA programos dalyvius sėkmingai karjerai šioje įdomioje profesijoje.

Stažuotės galimybės

Tarptautiniai studentai, baigę du studijų trimestrą KWU, turės galimybę kreiptis dėl dalyvavimo JAV vykdomoje stažuotės programoje. Suinteresuoti studentai turėtų kreiptis į priėmimo grupę bent keturis mėnesius iki tos dienos, kurią jie norėtų pradėti praktiką.

Praktikos pareiškėjai turi būti geros akademinės padėties ir neturi neišspręstų finansinių įsipareigojimų su KWU.

Tokių programų vieta ir trukmė gali skirtis atsižvelgiant į studento susidomėjimą, jų akademinę padėtį ir ankstesnę darbo patirtį.

Papildomos išlaidos, susijusios su dalyvavimu stažuotės programoje, nėra įtrauktos į KWU studijų kursus. Vizos parama kvalifikuotam studentui teikiama išorės šaliai.

Priėmimo reikalavimai

Asmenys, norintys įstoti į KWU MBA programą, privalo turėti bakalauro laipsnį, kurio minimalus 2,5 GPA.

Be to, pareiškėjai privalo turėti ne mažiau kaip 2 metų profesinės patirties.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Key West University »

Paskutinį kartą atnaujinta December 16, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Rgp. 3, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 3, 2019