Verslo administravimo magistras (MBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Prieš studijuodami

Dvejų metų vykdomosios magistrantūros studijų programa „Verslo administravimo magistras pasauliniams lyderiams ir verslo specialistams“ moko kompetencijų rinkinio, kuris padidins jūsų karjeros galimybes. Ambicingi vadovai gauna intensyvų ir iššūkį reikalaujantį neakivaizdinį mokymą bei galimybę įgyti tarptautiniu mastu pripažintą akademinį laipsnį.

Apžvalga

MBA programa atspindi bendrąjį išsilavinimą, didelį dėmesį skiriantį tarptautiniam dėmesiui, kuris skatina ir tobulina studentų profesines ir socialines kompetencijas. Šio kurso dalyviai išmoksta sistemingai nustatyti ir analizuoti verslumo problemas, pateikti tinkamus sprendimus ir priimti, taip pat įgyvendinti, atitinkamus sprendimus.

Be lyderystės ir derybų metodų mokymo, programa orientuota į socialinių įgūdžių, susijusių su komandiniu darbu, bendravimu ir pristatymu, ugdymą ir skatinimą. Dalyviai gauna naudos iš mainų su kitais studentais ir iš MCI sukurto tarptautinių dėstytojų tinklo. Naujai įgytos žinios, taip pat tarpkultūrinės kompetencijos ir socialiniai įgūdžiai, dėstomi kursuose, suteikia galimybę absolventams tinkamai įsisavinti būsimas valdymo užduotis ir strateginę vadovavimo atsakomybę.

Priėmimas

Prašymai dėl priėmimo priimami palaipsniui. Reikalingi dokumentai turi būti pateikti internetu.

Datos

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas Data Pokalbis
1 2020 02 02 2020 03 10
2 2020 03 29 2020 04 23
3 2020 05 31 2020 09 15
4 2020 08 23 2020 09 15

Būtinos sąlygos

  • Bakalauro laipsnis pripažintame universitete
  • Mažiausiai 3 metų profesinė patirtis kvalifikuotoje pozicijoje prieš pradedant programą (idealiu atveju - kvalifikuota profesinė veikla taip pat MBA programos metu)
  • Tinkamų anglų kalbos žinių įrodymas

Priėmimo tvarka

Priėmimo procesą sudaro šie elementai:

  • Prašymo forma
  • Tinkamo anglų kalbos mokėjimo įrodymas
  • Interviu
  • Sprendimas

Paraiška

Paraiška turi būti pateikta standartinės paraiškos formos forma kartu su reikalaujamais dokumentais (gyvenimo aprašymas, esė, pripažinto universiteto bakalauro laipsnis). Mažiausiai 3 metų profesinė patirtis kvalifikuotoje pozicijoje prieš pradedant programą (idealiu atveju - kvalifikuota profesinė veikla taip pat MBA programos metu).

Tinkamo anglų kalbos mokėjimo įrodymas

Kandidatams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, būtinas TOEFL testo pažymėjimas arba lygiavertis dokumentas (plg. Europos kalbų orientacinę sistemą: Gerai mokantis vartotojas). Balai galioja trejus metus nuo bandymo datos.

Anglų kaip užsienio kalbos testas (TOEFL)
Anglų kaip užsienio kalbos testą (TOEFL) galima laikyti bet kuriame tarptautiniame TOEFL centre. Internetinis testas reikalauja mažiausiai 92 balų.


IELTS (ACADEMIC) - tarptautinė anglų kalbos tikrinimo sistema
Mažiausias balas - 6,5.

Interviu

Interviu pareiškėjams suteikiama galimybė pristatyti save asmeniškai, papasakoti savo karjeros istoriją, paaiškinti savo motyvaciją šiai programai ir apibūdinti jų vidutinės trukmės profesinius tikslus. Taip pat galimas „Skype“ pokalbis.

Sprendimas

Priėmimo komitetas priima sprendimą dėl pareiškėjo priėmimo į magistrantūros programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates i ... Skaityti daugiau

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates innovative know-how transfer within a strong international network. Skaityti mažiau
Insbrukas , Antverpenas + 1 Daugiau Mažiau