Verslo administravimo magistras (Finansai)

Kurso apžvalga

Ši internetinė MBA (Finansų) programa, skirta Arden University , skirta praktikuojantiems vadovams, norintiems prisidėti prie strateginio vaidmens, sutelkiant dėmesį į lyderystės savybes, verslo tvarumą ir strateginių modelių kūrimą. Nesvarbu, ar kuriate nišą, ar pradedate veikti tarptautiniu mastu pripažintoje korporacijoje, „Arden“ MBA programa suteikia jums galimybę praktiškai mokytis, suteikiant tiesioginę vertę sau ir jūsų organizacijai.

„Arden“ lankstus studijų režimas leidžia lengviau plėtoti savo verslo įgūdžius kartu su esamais įsipareigojimais ir atsakomybe. Daugelis studentų užbaigia studijas su mumis, dirbdami visą darbo dieną, ir ši programa padės jums perkelti savo karjerą į kitą lygį, o jūs sustiprinsite savo organizacijos strateginį poveikį.

Visos „Arden“ programos yra teikiamos daug dėmesio skiriant įsidarbinimo galimybėms ir karjeros sėkmei. Ši programa buvo sukurta konsultuojantis su visame pasaulyje dirbančiais absolventais, kad padėtų jums įkvėpti ir valdyti pokyčius savo versle, ypatingą dėmesį skiriant valdymo apskaitai.

116284_bi8X5OGg.jpeg

Moduliai

Asmeninis

Tapkite efektyviu lyderiu, kurdami savo savimonę ir nustatydami savo vadovavimo stilių. Jūs suprasite, kaip tai veikia tuos, kurie yra aplink jus, ir kaip ji prisideda prie organizacinės kultūros, motyvacijos ir bendros ateities sėkmės.

Etinė lyderystė:

Atraskite etikos svarbą ir kaip nustatyti moralinį ir kultūrinį organizacijos toną. Jūs įvertinsite savo praktiką ir turėsite galimybę ištirti etines dilemas, atspindėdami savo patirties, susijusios su etikos konfliktais vadovavimo situacijose.

Finansų valdymas:

Jūs sukursite įgūdžius, kad galėtumėte pasiekti ir apdoroti duomenis, kuriais grindžiamas sprendimų priėmimas, strategija ir verslo pasiūlymai, atsižvelgiant į valdymo apskaitos vaidmenį augant verslą. Jūs įvertinsite, kaip biudžeto sudarymo ir įsisavinimo sąnaudos daro įtaką biudžetui ir kainodaros sprendimams, ir išmokti susigrąžinimo taktiką, kai viskas vyksta negerai.

Ataskaitos apie įmonės našumą:

Jūs išnagrinėsite ir įvertinsite finansavimo šaltinius, išmoksite prieigą prie kapitalo rinkų ir efektyviai sumažinsite išlaidas. Ištirti daugelį finansų rinkų įmonėms taikomų disciplinų ir sužinoti susijungimo ir įsigijimo proceso finansinės informacijos analizės svarbą.

Įgyvendinimo strategija:

Mokymasis formuoti viziją, vertybes, tikslą ir misiją yra labai svarbus sėkmės veiksnys. Atsižvelgdami į sprendimų priėmimo procesą, atsižvelgsite į tvarumą ir etikos praktiką. Jūs išmoksite taikyti šias teorijas įvairioms verslo problemoms.

Išlaikyti verslą:

Plėtoti gebėjimą planuoti ilgalaikės augimo strategijas nuo neramių išorinių veiksnių. Naudodamiesi valdymo modeliais, kaip supratimo pagrindu, ištirsite daugybę atvejų tyrimų ir pateikite savo išvadas apie savo organizaciją.

Mokslinių tyrimų projektas:

Šis svarbus projektas suteikia galimybę tyrinėti pasirinktą sritį, susijusią su programos tema, ir plėtoti savo kritinius gebėjimus. Sukursite mokslinių tyrimų pasiūlymą, pasirinksite įprastą disertaciją arba akademinį straipsnį ir pristatymą, tada naudosite visas savo žinias iš programos, suteikdami galimybę susieti savo tyrimus su jūsų faktiniais darbo poreikiais.

Ką sako mūsų studentai:

116286_wIEGepqk.png

Išnagrinėjęs įvairias galimybes, pasirinkau Arden University dėl savo internetinio pristatymo būdo ir turiu lankstumo, kad galėčiau pritaikyti MBA visą darbo dieną. Pagrindinis privalumas yra tai, kad MBA yra durų atidarymo priemonė. gebėjimus, kuriuos sužinojau ir kuriuos aš galėjau naudoti tiesiogiai mano darbo vietoje.

Scott Nicholson,

Verslo administravimo magistras (CMI)

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • Didžiosios Britanijos apdovanojimo laipsnis - ne mažiau kaip antroji klasė (2.2) arba lygiavertė.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.5 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 6,0 bet kokio elemento).

Ką daryti, jei neturiu akademinės kvalifikacijos?

Mes teigiamai skatiname ir apsvarstome paraiškas iš tų, kurių valdymo patirtis yra didelė (paprastai 5 metai), galinčios parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime jūsų CV ir nuorodos.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 48 daugiau kursų Arden University »

Paskutinį kartą atnaujinta June 11, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Liepa 2019
Spal. 2019
Duration
18 - 50 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,855 GBP
9 855 svarai (JK
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Liepa 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Liepa 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date