Verslo administravimo ir vadybos magistras (MBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA Online magistras jums užpildo:

 • Gauti reikiamas žinias įvairių disciplinų ir metodų, būtinų tinkamam organizacijos ar įmonės veikimui valdyti ir valdyti, valdymui.
 • Sukurti, įgyvendinti, sekti sėkmingą verslo valdymo strategiją.
 • Įvertinti ir įvertinti komercinių strategijų tinkamumą.
 • Analizuokite įmonės rinkodaros planą ir atitinkamai priimkite sprendimus dėl prekybos kanalų internete ir tarptautinėje aplinkoje.
 • Atlikti ekonominę ir finansinę analizę.
 • Žinant teisingą įmonės veiklos valdymo raidą.

Online MBA yra skirtas absolventams, turintiems darbo patirties, ir specialistams, dirbantiems įmonėse, nes vidutiniai vadovai nori pagerinti savo darbo padėtį. Šiandienos realybė rodo, kad jei neturite magistro laipsnio, labai sunku rasti darbą ar patobulinti. Baigęs vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį, evoliucija akivaizdi. Funkcinis MVĮ direktorius gali tapti didžiosios įmonės generaliniu direktoriumi arba funkciniu direktoriumi. Pavyzdžiui, tarpinės pozicijos atveju, produktų vadybininkas gali tapti MVĮ rinkodaros direktoriumi arba direktoriumi arba vadovu.

Per metodologiją, verslo administravimo ir vadybos magistro (MBA) dėmesys skiriamas teikti ir konsoliduoti žinias dviejose didelėse grupėse. Lagaminai: rinkodara, finansai ir žmogiškieji ištekliai; ir visoms sritims: likusios žinių sritys ir, svarbiausia, orientuotos į bendravimo sritį.

Online MBA tikslas - mokyti studentą suformuluoti ir įgyvendinti sėkmingas verslo valdymo strategijas, įeinančias į kiekvieną įmonės sritį. Formuoti vadovus, galinčius įvertinti rinkodaros planus ir tinkamus kanalus, skirtus prekiauti produktais ar paslaugomis; kontrolės operacijos ir logistikos planai; informacinės sistemos ir technologijos; Žmogiškieji ištekliai; ekonominę ir finansinę padėtį. Trumpai tariant, pateikite esmines žinias, reikalingas teisingam verslo valdymui bet kuriame organizacijos aspektu.

Mes norime prisijungti prie MBA dėstymo specialistų, turinčių didelę patirtį įmonių valdymo ir administravimo srityje, patirties.

Metodika ir vertinimas

METODOLOGIJA

Mes susidūrėme su idėja pasiūlyti visiems prieinamą išsilavinimą bet kurioje situacijoje. Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį mokymesi, mes tapome tarptautiniu lyginamuoju švietimo internetu etalonu.

 • Internetinė metodika: prieigą prie darbotvarkės iš mūsų virtualaus universiteto. Galima naudotis 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
 • Atstumo metodika: jei pageidaujate, kurso medžiagą gaukite knygų formatu.
 • Mišri mokymosi metodika: su internetinio režimo privalumais, be to, kad galėsite lankyti akis į akį klases.

Mes siūlome metodologiją, kuri yra artima studentui, nes mūsų pagrindiniai metodai yra:

 • Tiesioginės virtualios klasės: Jūs galite matyti juos tik prie interneto. Klausykitės, klauskite ir diskutuokite su mokytoju per interaktyviąją platformą. Jei praleisite klasę arba norėsite jį vėl pamatyti, galite juos pasiekti iš IMF kampanijos.
 • Virtualus universitetas: prieiga prie visų mokymo turinio, kur ir kur norite, su galimybe peržiūrėti save per 2.0 įrankį arba atsisiųsti juos PDF formatu. Bendradarbiaukite ir bendraukite su savo klasiokais ir mokytojais per diskusijų ir diskusijų grupes, forumus ir pokalbius. Pasinaudokite skaitymais, atvejų tyrimais ir atvejų tyrimais su galimybe atlikti savęs įvertinimo testus.
 • Virtuali biblioteka: Mėgaukitės daugiau nei internetinio mokymo turiniu, daugiau nei 9 000 nuorodų iš daugiau nei 120 specializuotų leidėjų ir yra susiję su įmonės pasauliu. Virtualus formatas leidžia pabrėžti, pridėti pastabas arba keisti teksto rodymo būdą, skatinant mokymąsi.
 • Mokytojas neribotas: jis palaiko asmeninį dėstytoją ir profesionalių šio sektoriaus mokytojų, su kuriais galima bendrauti elektroniniu būdu, palaikymą pokalbiuose, forumuose, telefonuose ar elektroniniu paštu. Jei to reikia, galite kreiptis į tiesioginį mokymą IMF būstinėje.
 • Meistriškumas ir tinklų kūrimas. Svarbi mokymo pasaulio dalis yra kontaktų tinklai. IMF mes lengvai palengviname savo tinklą su kolegomis ir sektoriaus specialistais, kviesdami apsilankyti internetiniuose seminaruose, apskritojo stalo diskusijose ir įvairiuose dabartiniuose renginiuose.
 • Praktinis atvejo tyrimas: Kiekvienas modulis yra numatytas praktiniame atvejo tyrime, realioje ir dabartinėje kompanijoje „Amadeus“, iš kurio jie išnagrinės jų duomenis ir aplinkybes. Dirbdamas iš kiekvieno dalyko perspektyvos, kaip mokosi, leidžia jums sukurti pasaulinę įmonės pasaulio viziją.

ĮVERTINIMAS

Nuolatinis vertinimas, pritaikytas Online MBA kursui. Kiekvienas modulis vertinamas atliekant internetinį egzaminą ir praktinių atvejų kūrimą.

Galutinis magistro laipsnių įgijimas Nebrijos universitete ir IMF Business School priklauso nuo kiekvieno minėto modulio testų ir magistro baigiamojo darbo parengimo.

Karjeros galimybės

Baigę šį magistro MBA internetą galėsite atlikti šias funkcijas:

 • Direktorius ir verslo administratorius.
 • Strateginis konsultantas įvairiose įmonės srityse.
 • Prekybos, pardavimo ir rinkodaros direktorius.
 • Gamintojo vadybininkas / prekės ženklo vadovas.
 • Atsakingas už verslo plėtrą.
 • Produkto vadovas

Mes norime, kad IMF mūsų studentams įgyti kalbos įgūdžių ir kalbą, reikalingų sėkmingam profesinio pasaulio garantijas kompetencijai.

Vienas iš būdų akredituoti kalbos įgūdžius yra oficialių kalbos egzaminų išlaikymas. Štai kodėl iš mūsų IMF vykdomosios kalbų mokyklos padalinio rengiame oficialią kalbos egzaminų sertifikatą Kembridžo universitete (PET, FCE, CAE ir CPE).

Užimtumo mainai ir garantuota praktika

IMF Business School per savo Užimtumo ir praktikos portalą garantuoja MBA studentų stažuotes sektoriaus įmonėse. Patikrinkite sąlygas.

Tarp bendrovių, su kuriomis IMF turi bendradarbiavimo švietimo srityje susitarimus dėl profesinio mokymo, sudaro:

Partners113

Kaina ir stipendijos

IMF mes siūlome studentams puikias mokėjimo galimybes:

 • Stipendija iki 65%
 • Finansavimas iki 12 mėnesių be palūkanų ar banko intervencijos (žr. Sąlygas)
 • Mokėjimo būdas internete: grynieji pinigai (5% nuolaida) / mokėjimų įmoka be palūkanų
 • Mokėjimo forma Mišrus: Grynieji pinigai (5% nuolaida) / Mokėjimo įmoka be palūkanų
 • Premija per Trišalį fondą

Įvairūs

MODALUMAS: Online, sumaišytas
VERTINIMAS: internete

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

IMF is a national reference in training to businesses and individuals; attested by the more than 125,000 students trained. Our training is based on the diversity of areas and expertise of the subjects ... Skaityti daugiau

IMF is a national reference in training to businesses and individuals; attested by the more than 125,000 students trained. Our training is based on the diversity of areas and expertise of the subjects we teach. We want to grow with you. The aim is to ensure a high level of satisfaction of our customers through personalized attention and excellence in service quality. This objective requires continuous improvement in the technical and material resources, and maximum involvement of all staff training to IMF is a different experience. Skaityti mažiau
Madridas , Valensija , Sevilija + 2 Daugiau Mažiau

Akreditacijos