Verslo administravimo ir vadybos magistras (MBA) - mados specialybė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

IMF mados MBA leidžia:

 • Būkite XXI amžiaus tekstilės sektoriaus pagrindų ekspertas verslo požiūriu.
 • Žinokite, kaip mados prekės ženklas naudoja savo tikslinę auditoriją: specializuotas spaudos leidinys, generalistas, viešieji ryšiai, renginiai, skaitmeninis vaizdas ir kt.
 • Įvertinti skirtingų komercinių strategijų tinkamumą. Analizuokite rinkodaros planą, įvertinkite ir nuspręskite tinkamus rinkodaros kanalus ir pan.
 • Atlikti konkurencinę aplinkos ir rinkos analizę ir sugebėti numatyti naujas tendencijas ir būsimą elgesį.
 • Formuluoti, įgyvendinti ir sekti sėkmingą verslo valdymo strategiją mados ir tekstilės sektoriuje.
 • Įgyti reikiamų žinių įvairioms disciplinoms, leidžiančioms teisingai funkcionuoti bendrovei, vadovauti ir valdyti, dominuojant pagrindines kiekvienos iš jų kūrimo ir įgyvendinimo gaires.
 • Padarykite savo idėjas produktyviomis naudojant tinkamas priemones ir kanalus dabartiniame dizaino kraštovaizdyje.

IMF mados MBA yra orientuota į labai plačią auditoriją, verslo pasaulio profilius, kurie nori sustiprinti mados dalį arba atvirkščiai, fashionistas, kurie nori padaryti šuolį į verslo pasaulį, verslumą ir verslo formavimąsi.

Mados verslo administravimo magistro laipsnis įsitraukia į tai, kaip pradėti ir valdyti mados kompanijas, bet taip pat siekia patenkinti tuos, kurie jau yra panirę į tekstilės sektorių arba kurie nori į ją patekti, kad žinotų ir valdytų naujas dabartines strategijas dominuoja kaip pageidautinas sektorius kaip tekstilė.

„Agatha Ruiz de la Prada“ ir „Moda España“ bendradarbiavimas ir patvirtinimas, su geriausiais ispanų dizaineriais, užima IMF pirmame lygyje ir suteikia galimybę studentui naudotis visomis galiojančiomis profesionaliomis priemonėmis.

Tekstilės ir mados sektorius nuolat auga kartu su naujomis technologijomis. Studijuojant mados ir verslo vadybą, galėsite prisitaikyti prie pokyčių, valdyti mados ir verslo valdymo rinkodarą, naujus vartotojų įpročius, žiniasklaidą, platinimą, vadovavimo įgūdžius ir apskritai visas žinias, reikalingas valdyti ir tiesiogiai valdyti bet kuri kompanija iš dizaino pasaulio, nesvarbu, ar tai būtų tarptautinė kompanija. Kurso pabaigoje galėsite kurti verslo strategijas ir sukurti visame pasaulyje pripažintus verslo tapatumus.

Magistro laipsnį bendradarbiauja su „Agatha Ruiz de la Prada“ turinio požiūriu, atspindėdamas savo daugiau nei 30 metų patirtį, kuria savo stiliaus kolekcijas per pasaulinius takus ir valdo daugiau nei 170 šalių prekinį ženklą , Francisco Javier Blasco de Luna, Antonio Pernas, Beatriz Deza, taip pat sudaro profesionalių mokytojų fakultetą ir aktyviai dirba mados ir verslo pasaulyje.

MODERNO VERSLO KONTROLĖS IR ADMINISTRAVIMO DARBUOTOJO TIKSLAI

Įsigykite dabartinio mados sektoriaus scenarijaus viziją ir padarykite savo idėjas įgyvendinant visas dizaino panoramos priemones ir galiojančius kanalus.

Taip pat išmoksite:

 • Analizuoti Strateginio valdymo pagrindus, studijuojančius jos pamatus, konkurencinę aplinkos analizę, siekiant išmokyti studentą parengti, įgyvendinti ir stebėti sėkmingą vadybos strategiją.
 • Mokyti mokinį, kad jis, kaip vadovas, galėtų įvertinti komercinės strategijos tinkamumą, analizuoti rinkodaros planą, kuriuo jis pagrįstas, nuspręsti, kokie yra tinkamiausi rinkodaros kanalai ir kt.
 • Įgyti reikalingas žinias įvairių disciplinų, leidžiančių tinkamai valdyti įmonę, vadovavimui ir valdymui.
 • Nurodykite studentui metodus, kuriuos naudoja tendencijų medžiotojai, ir suprasti vidinius išteklius, kurie prognozuoja būsimą elgesį ir žmonių jausmus prekiniams ženklams.
 • Suteikti studentui realią dabartinio sektoriaus scenarijaus viziją, kad jis galėtų suprasti, kas yra lemiamas, kai kalbama apie komercinių strategijų valdymą ir įgyvendinimą.
 • Suteikti studentui kultūrinę bazę, kad jis jaustųsi patogiau jausioje aplinkoje.
 • Žinoti įvairius mados prekės ženklo naudojimo būdus, kad pasiektų savo auditoriją: specializuota spauda, bendrasis spauda, viešieji ryšiai, renginiai, sinergija su kitais prekių ženklais, vidinis bendravimas įmonėje ir, žinoma, skaitmeninis vaizdas ir turinio kūrimą.

Metodika ir vertinimas

METODOLOGIJA

IMF mados MBA yra mokoma naudojant visiškai prieinamą metodiką internetu.

 • Internetinės klasės: internetinės ir gyvos klasės per mūsų daugiafunkcinę virtualią platformą. Per ją galima bendrauti su mokytoju, mesti klausimus ir pamatyti kitų dalyvių klausimus. Visos klasės įrašomos taip, kad jas būtų galima peržiūrėti bet kuriuo metu ir tiek kartų, kiek reikia.
 • Virtualus universitetas: esminis IMF internetinio mokymo ramstis - tai virtuali švietimo platforma, iš kurios galima pasiekti visą mokymo turinį. Intuityvus naudojimas yra sukurtas siekiant palengvinti prieigą ir mokymąsi.
 • Asmeniniai ekspertų instruktoriai: Profesionalai iš sektoriaus, orientuoti į jūsų mokymą, lydi jus visą savo karjerą. Jūs galite susisiekti su jais telefoninių konsultacijų, forumų, pokalbių ar tiesioginių konsultacijų pagalba IMF būstinėje.
 • Virtuali biblioteka: neribota prieiga prie daugiau nei 9000 nuorodų, susijusių su valdymo ir verslo valdymo pasauliu.
 • Webinarai ir naujienos. Mūsų susitarimai su Agatha ir Moda España, tarp kitų sektoriaus specialistų, leidžia mums surengti apvalius stalus, meistriškumo kursus ir įvairius renginius, kuriuose aptariama vietovės realybė ir kuri skatina tinklų kūrimą su mados specialistais ir studentais.
 • Praktinis atvejo tyrimas. Kiekvienas modulis yra numatytas praktiniame atvejo tyrime, kuris yra tikra ir dabartinė kompanija, iš kurios jie tirs jų duomenis ir aplinkybes. MBA, kuri specializuojasi mados kompanijose, yra pagrįsta kompanija „Ágatha Ruiz de la Prada“, kad studentas atsidurtų versle.

Agatha Ruiz de la Prada

Taip pat studentas gali įgyti šį magistro laipsnį nuotolinės metodikos srityje, gaudamas visą akademinį turinį knygų formatu.

ĮVERTINIMAS

Nuolatinis vertinimas, kaip jūs pažengėte į mados magistro studijas. Kiekvienas modulis bus vertinamas atliekant internetinį egzaminą ir atvejo analizę; Kiekvienas jų įveikimas leis išleisti medžiagą.

Taip pat, gavus IMF magistro laipsnius ir Nebrijos universiteto magistro laipsnį, bus atliekami kiekvieno modulio testai ir baigiamasis magistro projektas.

Karjeros galimybės

Šis magistras leidžia jums būti:

 • Mados kompanijų direktorius ir vadovas
 • Strateginis konsultantas
 • Komercinis, pardavimo ir rinkodaros direktorius
 • Gamintojo vadybininkas / prekės ženklo vadovas
 • Atsakingas už verslo plėtrą
 • produkto vadybininkas

Garantuota praktika ir užimtumo mainai

IMF Business School per savo Užimtumo ir praktikos portalą garantuoja MBA studentams, turintiems mados specialybę, stažuotes sektoriaus įmonėse. Patikrinkite sąlygas.

Tarp bendrovių, su kuriomis IMF turi bendradarbiavimo švietimo srityje susitarimus dėl profesinio mokymo, sudaro:

Partners120

Kaina ir stipendijos

Prisijungę: € 9,100.00 € 3,185.00

Sumaišyta: € 11,300.00 € 3.955.00

IMF mes siūlome studentams puikias mokėjimo galimybes:

 • Stipendija iki 65%
 • Finansavimas iki 12 mėnesių be palūkanų ar banko intervencijos (žr. Sąlygas)
 • Mokėjimo būdas internete: grynieji pinigai (5% nuolaida) / mokėjimų įmoka be palūkanų
 • Mokėjimo forma Mišrus: Grynieji pinigai (5% nuolaida) / Mokėjimo įmoka be palūkanų
Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2019

Apie mokyklą

IMF is a national reference in training to businesses and individuals; attested by the more than 125,000 students trained. Our training is based on the diversity of areas and expertise of the subjects ... Skaityti daugiau

IMF is a national reference in training to businesses and individuals; attested by the more than 125,000 students trained. Our training is based on the diversity of areas and expertise of the subjects we teach. We want to grow with you. The aim is to ensure a high level of satisfaction of our customers through personalized attention and excellence in service quality. This objective requires continuous improvement in the technical and material resources, and maximum involvement of all staff training to IMF is a different experience. Skaityti mažiau
Madridas , Valensija , Sevilija + 2 Daugiau Mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited