Verslo administravimo doktorantas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Verslo administravimo daktaras (DBA, Ph.D.) programa yra skirta pažangių patyrusių vadybininkų ir profesionalų profesinės tobulinimui verslo srityje, plečiant jų valdymo žinias ir aprūpinant juos plačiais tyrimų ir procesų valdymo įgūdžiais, leidžiančiais jiems atlikti pagrindinis indėlis į jų pasirinktas sritis. Verslo administravimo daktaro laipsnis yra skirtas tiems, kurie siekia prisidėti gerinant organizacijos veiklos rezultatus šiuolaikiniame labai konkurencingame verslo pasaulyje.

AIU verslo administravimo daktaro laipsnis yra vienas žingsnis toliau, leidžiant studentams studijuoti ir tirti keletą pagrindinių verslo ir vadybos sričių, kad būtų sukurtas unikalus praktinių žinių ir verslo teorijos pagrindas. Programa taip pat siūloma kaip Ph.D. verslo administravimo srityje.

Jūsų AIU nuotolinių studijų doktorantūros programa "Verslo administravimas" bus pagal užsakymą sukurta programa, sukurta tik jums ir jūsų patarėjui. Šis lankstumas tenkinti jūsų poreikius retai aptinkamas kitose nuotolinio mokymo programose. Mūsų programa nereikalauja, kad kiekvienas studentas studijuoja tuos pačius dalykus ir naudotų tas pačias knygas ir kitas mokymosi medžiagas, kaip ir kiekvienas kitas studentas. Vietoj to, mūsų internetinės doktorantūros programos yra sukurtos tik jums. Jie yra individualiai suprojektuoti, kad atitiktų jūsų poreikius ir padėtų jums pasiekti jūsų profesinius ir asmeninius tikslus.

Pietų Afrikos piliečiams, kurie domisi mūsų pasiūlymais: Atkreipkite dėmesį, kad mūsų partnerių universitetas AIU ir jos programos yra visiškai akredituotos ASIC, Jungtinės Karalystės vyriausybės įstaiga užsienio universitetų akreditacijai, tačiau AIU dar nėra pripažinta SAQA Pietų Afrikoje.

Svarbu: Žemiau pateikiamas temų ar sričių pavyzdys, kurias galite kurti ir dirbti studijų metu. Jokiu būdu tai nėra išsamus arba privalomas sąrašas, nes AIU programos nesilaiko standartizuotos mokymo programos. Tai reiškia tik kaip atskaitos tašką ir pavyzdį.

Pagrindiniai kursai ir temos verslo administravimo srityje:

 • MBM700 organizacinis elgesys
 • MBM702 Verslas ir visuomenė: korporacinė strategija, viešoji politika, etika
 • MBM704 operacijų valdymas konkurencinei pranašumai
 • MBM706 tyrimo metodai ir metodai
 • MBM708 Tarptautinis verslas: pasaulio konkurencijos iššūkis
 • MBM710 Strateginis valdymas: koncepcijos ir atvejai
 • MBM712 Vadybos ekonomikos ir verslo strategija

Specialybės kursai ir temos verslo administravimo srityje:

 • 1-asis tarptautinis valdymas:

MBM811 Tarptautinis valdymas: kultūra

MBM813 globaliniai valdymo uždaviniai

 • 2 takelis - informacinių technologijų valdymas:

MBM815 IT valdymas e. Verslo įmonėje

MBM817 interneto verslo modeliai ir strategijos

 • 3 takelis - žmogiškieji ištekliai:

MBM819 lyderystė organizacijose

MBM821 Žmogaus santykiai ir atlikimas

 • 4 takas - komercija ir ekonomika:

MBM823 valdymo ekonomika ir organizacijos architektūra

MBM825 Verslumas ir naujos rizikos kūrimas

 • Track 5- Marketingas:

MBM827 Strateginė logistika rinkodaros srityje

MBM829 rinkodaros tyrimai

 • 6 takas - apskaita ir finansai:

MBM831 išlaidų valdymo strategijos

MBM833 Finansų rinkų ir įmonių strategija

 • Sekti 7 žinių valdymas:

MBM835 Žinių valdymo įgalinimas

MBM837 žinių valdymo strategijos

Tyrimų projektas verslo administravimo srityje:

 • Daktaro disertacijos projektas
 • MBM900 doktorantūros pasiūlymas
 • MBM902 daktaro disertacija (15 000 žodžių)

Leidinys: Kiekvienas verslo administravimo daktaro laipsnis yra skatinamas publikuoti savo mokslinių tyrimų medžiagą internete viešai ar per profesinius žurnalus ir periodinius leidinius visame pasaulyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We believe only new, flexible educational solutions can meet the needs of many of today's potential students. Traditional education and their services don't have the flexibility to overcome today's ad ... Skaityti daugiau

We believe only new, flexible educational solutions can meet the needs of many of today's potential students. Traditional education and their services don't have the flexibility to overcome today's adults' hurdles to educate and improve themselves sufficiently. Many people are held back by rigid schedules, high fees and very time-consuming programs. Skaityti mažiau