Verslo administravimo daktaras (DBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos uždaviniai

Studentai, sėkmingai baigę KWU DBA studijų programą, galės dirbti vyresniojo lygio vadovaujančiose pareigose pasaulinėje verslo aplinkoje.

  • KWU DBA absolventai gali rinktis siekti karjeros valdymo konsultacijose, tapti verslininkėmis ar taikyti naujas žinias ir patirtį, kad galėtų pasinaudoti įmonėms ir organizacijoms, kuriose jie šiuo metu dirba.
  • Programa koncentracija yra prieinama Verslininkystė ir tarptautinis valdymas.
  • Sėkmingai baigus KWU DBA programą, absolventams suteikiami įgaliojimai, reikalaujantys daugybės dėstymo, mokslinių tyrimų ir administravimo pozicijų aukštojo mokslo srityje.

Programos koncentracijos

Verslumas

Jungtinėse Amerikos Valstijose yra daugiau nei dvidešimt septynių milijonų mažų įmonių. Pasak JAV smulkiojo verslo administracijos, mažos įmonės sudaro apie 50 procentų šalies bendrojo vidaus produkto (BVP).

Naujajame tarptautinės prekybos centro (Jungtinių Tautų ir Pasaulio prekybos organizacijos agentūros) paskelbtame tyrime nustatyta, kad mažosios ir vidutinės įmonės taip pat atlieka svarbų vaidmenį pasaulio ekonomikoje, kuri sudaro apie 70 proc. Visų oficialių darbo vietų visame pasaulyje.

KWU DBA su koncentracija versle suteikia galimybę tiems, kurie domisi mokymu ir moksliniais tyrimais, plėtoti pažangius analitinius ir mokslinių tyrimų įgūdžius šioje svarbioje srityje.

Studentai, suinteresuoti specializacija koncentruoti savo verslą, gaus vertingų praktinių įgūdžių ir įžvalgų, skirtų finansuoti verslumą, verslo rinkodarą, socialinį verslumą ir inovacijų valdymą.

  • Tarptautinis valdymas

S

Dėl sparčios verslo aplinkos transformacijos dėl globalizacijos ir technologijų atsirado poreikis, kad verslas taptų patrauklesnis. Tarptautinės bendrovės turi reaguoti į besikeičiančius klientų poreikius tarptautinėse rinkose.

Siekdama DBA tarptautiniame vadyboje, KWU studentai gali ištirti ir suprasti, kaip tarpkultūriniai bendravimo, tarptautinių finansų, elektroninės komercijos, logistikos ir tiekimo grandinės valdymas, projektų valdymas ir žmogiškieji ištekliai įtakoja pasaulio verslo sėkmę.

Priėmimo reikalavimai

Asmenys, norintys įstoti į KWU DBA programą, privalo turėti ne mažiau kaip penkerių metų profesinės patirties ir turėti MBA ar magistro laipsnį su verslu susijusioje srityje su minimaliu 3,0 GPA.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Key West University (KWU) is a 100% online university. The university was founded by a group of international business and education professionals with over 40 years of combined experience.

Key West University (KWU) is a 100% online university. The university was founded by a group of international business and education professionals with over 40 years of combined experience. Skaityti mažiau