Verslo administravimo bakalauro laipsnis - apskaita

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši verslo administravimo ir apskaitos bakalauro studijų programa siūlo išsamų verslo ir apskaitos magistro laipsnį, apimantį nuo apskaitos ir apmokestinimo iki verslo, vadybos ir ekonomikos. Kartu su pagrindinių įgūdžių ir žinių įgijimu, taip pat siekiama tobulinti analitinius ir kiekybinius pajėgumus, kurie yra būtini sėkmei.

Programa leidžia jums sutelkti savo studijas pasirenkant pasirenkant gamybos ir operacijų valdymą, pirkimo ir medžiagų valdymą, įmonių biudžetą, organizacinę elgseną ir strateginį valdymą.

Jei ieškote naudingos karjeros finansais, Verslo administravimo ir apskaitos laipsnio programa pasiruošs, ar valdysite biudžetus, ar naudosite turtą.

Verslo administravimo ir apskaitos bakalauro studijų programą taip pat galite gauti iš American National University Online.

Ar jūs norėtumėte greičiau patekti į darbo jėgą? Asociacijos verslo administravimo apskaitos laipsnis suteiks pagrindinius apskaitos ir verslo įgūdžius, reikalingus darbdaviams, ir pateks į darbo rinką greičiau nei manote.

Jūsų mokymosi patirtis

American National University verslo administravimo ir apskaitos bakalauro studijų programa siūlo gerai apgalvotą mokymo programą, kad pasirengtumėte būti būsimos verslo lyderiu. Šioje programoje jūs:

  • Gaukite išsamią bendrųjų apskaitos principų pagrindą, taip pat mokesčių ir sąnaudų apskaitos, įvairių programinės įrangos paketų naudojimo įgūdžius ir gilų supratimą apie problemų sprendimo ir bendravimo įgūdžius, susijusius su apskaitos profesija.
  • Sužinokite apie etikos svarbą kartu su pagrindinėmis stalinių programų, tyrimų ir ataskaitų rašymo sričių kompetencijomis.
  • Suprasti įvairias verslo disciplinas, įskaitant įvadą į verslą, pardavimų ir sutarčių teisės, valdymo principus ir strateginį valdymą, suteikiant bendrąsias verslo žinias, reikalingas šiuolaikinėje rinkoje.
  • Per visą mokymo programą jūsų programa bus orientuota į lyderystę, kritinį mąstymą ir technologijų įgūdžius; tie įgūdžiai, kurie yra svarbūs apskaitos specialisto sėkmei.

Kodėl American National University ?

  • Patogumas ir lankstumas. Dienos ir vakaro pamokose turite lankstumo dirbti, kai užsidirbate savo laipsnį.
  • Asmeninis dėmesys - Jūs esate ne tik minios veidas, bet ir mūsų mažų klasių dydžiai, kuriuos dėstytojai gali skirti asmeniškai.
  • Karjeros specialistai, kaip instruktoriai. Su dabartinėmis ir atitinkamomis mokymo programomis mokykitės iš instruktorių, turinčių realaus pasaulio patirties, kurie padės jums vadovauti ir patarti.
  • Karjeros paslaugos. Mūsų karjeros tarnybos komanda pradeda jums padėti, kol baigsite savo gyvenimo aprašymą, motyvacinius laiškus, interviu metodus ir kaip ieškoti puikių karjeros galimybių.
  • Absolventų išmokos - mūsų parama nestovi baigus pamokas, nes baigus studijas jūs turėsite galimybę pasinaudoti mūsų karjeros paslaugomis ir kvalifikacijos kėlimo kursais, kurie yra jūsų karjeros metu.
Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2018

Apie mokyklą

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Skaityti daugiau

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Skaityti mažiau
Salemas , JAV internete , Pikevilis , Leksingtonas , Roanoke + 4 Daugiau Mažiau