Verslo administravimo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Chartall Business College

„ Chartall Business College “ verslo administravimo bakalauro (BBA) laipsnis orientuotas į žmonių, procesų, praktikos ir sistemų (MAPPPS) valdymą ir administravimą. Tai aukso gija, kurią mes perkeliame per visus mūsų dalykus, kad būtų užtikrintas suderinamumas ir darbo vietos taikymas.

Tai buvo plačiai palyginta su kitomis šalimis siūlomomis panašiomis BBA.

Kaip pristatomas BBA?

„ Chartall Business College BBA“ turi aštuonis pirmuosius metus ir aštuonis antrus metus. Trečiąjį metus sudaro mokslinių tyrimų projektas ir keturi ar penki dalykai, priklausomai nuo specializacijos srities (finansinių paslaugų, darbuotojų sveikatingumo, turto praktikos ar smulkiojo verslo valdymo).

Nuolatiniai studentai paprastai užima keturis dalykus per semestrą, o dirbantys studentai paprastai užima tris dalykus per semestrą.

Kiekvieną dalyką moko el. Dėstytojas, turintis didelę darbo patirtį. Jie pateikia atvejų tyrimus, kad parodytų teorijos taikomumą. Kiekvienas dalykas kuruojamas 18 savaičių, savaitės e. Paskaitos (bet kuriuo metu) ir savaitės e. Visos mokomosios medžiagos yra kuruojamos kas savaitę, kad būtų lengviau susipažinti su e. Knygomis, o e. Knygos yra įtrauktos į kainą. Nuolatinė studentų parama ir dėstytojų mokymas pagal pareikalavimą suteikia studentams paramą ir nurodymus, reikalingus studijoms užbaigti.

Kaip vertinamas laipsnis?

Kiekvienas dalykas vertinamas naudojant internetinius tekstus, darbo vietos (praktinio pritaikymo) užduotį ir egzaminą. Egzaminas paprastai yra atvira knyga ir „paimti namus“ (yra keletas uždarųjų knygų išimčių). Egzaminų rengimo sesijos ir paramos sesijos užtikrina, kad visi studentai būtų pasirengę galutiniams vertinimams.

Kas yra BBA?

" Chartall Business College BBA dizainas turi labai daug dėmesio darbo vietoje, o darbdaviai ir studentai supranta, kaip tai daro, kai studentas pasiekia kvalifikaciją. Privalomasis mokslinių tyrimų projektas per paskutinius metus turi spręsti svarbias darbo vietas iškylančias problemas, o tai labai naudinga darbdaviams ir studentams, nes tai praktiška ir prasminga. Studentas turės atlikti griežtą šio iššūkio tyrimą ir pasiūlyti sprendimą, kuris gali realiai prisidėti prie verslo tobulinimo.

Kokie įėjimo reikalavimai?

Galimybė gauti BBA laipsnį bus suteikta kandidatams, turintiems galiojantį mokyklos baigimo pažymėjimą, kuriame yra 60 proc. Ne Pietų Afrikos mokyklų baigimo pažymėjimai bus vertinami pagal lygiavertiškumą (kaip pripažino Pietų Afrikos kvalifikacijų tarnyba). Išimtiniai prašymai iš studentų, kurie neatitinka pirmiau minėto reikalavimo, bus priimami akademinės tarybos nuožiūra, pripažįstant ankstesnį mokymąsi (prieigos prie VPL).

Pareiškėjai turi būti įdarbinti arba pateikti įrodymų, kad jie galės užbaigti mokymąsi darbo vietoje, darbo vietoje pagrįstus vertinimus ir darbo vietoje pagrįstą mokslinių tyrimų projektą. (Pietų Afrikos studentai, kurie nedirba, bus padėti užtikrinti ne visą darbo dieną dirbančius darbuotojus Pietų Afrikoje.)

Kokie dalykai?

Verslo administravimo bakalauras susideda iš 44 dalykų (21 yra privalomi, kiti yra pasirenkami) pagal šiuos NQF lygius:

NKI 5 lygis (1 metai) - 8 privalomi dalykai, kurių kiekvienas siekia 12 kreditų, iš viso 96 kreditai:

· Komunikacija verslui

· Žmogiškųjų išteklių valdymo principai ir praktika

·Finansinė apskaita

· Rinkodaros principai

· Valdymo principai

·Emocinis intelektas

· Verslo procesų valdymas 1

· Projektų valdymas

NKI 6 lygis (2 metai) - 12 privalomųjų dalykų, kurių kiekvienas siekia 12 kreditų, iš viso 144 kreditai, ty:

· Inovacijų principai ir praktika

· IT sistemų administravimas ir valdymas

·Etika

· E-verslas

· Valdymas

· Organizacinė psichologija

· Verslo procesų valdymas 2 (arba ekonomika, jei siekiate finansinių ar turto pasirinktinių srautų)

·Įmonių išteklių planavimo

· Operacinis rizikos valdymas

·Komercinė teisė

· Socialinių tinklų valdymas ir administravimas

· Tyrimo metodika ir statistika

NQF 7 lygis (3 metai) - 24 dalykai, iš kurių vienas yra privalomas (48 kreditai), 3 yra privalomi, jei pasirinktas tam tikras pasirinktinis srautas (studentai turi pasirinkti bent 120 kreditų šiais metais, kur 60 yra privalomi ir 60 yra neprivaloma).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Chartall Business College was established in 2007 in response to two concurrent, national regulatory requirements.

Chartall Business College was established in 2007 in response to two concurrent, national regulatory requirements. Skaityti mažiau