Reinhardt universiteto verslo administravimo bakalauras skirtas specialistų, turinčių įvairias profesines žinias, bendradarbiauti ir baigti studijas internete.

Nauji studentai yra priimami į internetines programas kas aštuonias savaites. Kiekvieną rudens ir pavasario semestrą sudaro šešiolika savaičių ir yra suskirstyta į dvi aštuonių savaičių sesijas. Vasaros semestras yra keturiolika savaičių ir yra suskirstytas į dvi septynių savaičių sesijas. Studentai užims dvi klases kiekvienoje sesijoje iš viso keturias klases per semestrą, jei studentas nori visą darbo dieną.

51 valandų BBA pagrindinės programos kursiniai darbai gali būti baigti per 16 mėnesių, jei studentas turi tinkamas bendrojo lavinimo ir laisvo pasirinkimo kreditus, kai įeina į programą.

Jums bus atliktas Reinhardt universiteto internetinės verslo administravimo laipsnis!

Mes vėlgi girdime iš mūsų studentų, kad jie pasiekė savo karjeros pabaigą, nes jiems trūksta laipsnio. "Reinhardt" internetinės studijų galimybės gali padėti jums pereiti per šią kliūtį ir išplėsti savo karjerą.

Kitas programos pradžios data

  • 2018 m. Kovo 12 d
  • 2018 m. Gegužės 7 d

VERSLO ADMINISTRAVIMO BAKALAURAS

Verslo administravimo bakalauro laipsnio baigimo programa skirta vidutinio karjeros, darbo specialistų, vadovų, administratorių, vadovų ir verslo savininkų / verslininkų. Kursinis darbas pagal studijų programą apima verslo pagrindus, verslą ir visuomenę, ryšius ir kultūrą, strateginę rinkodarą ir pirkėjų elgseną, žmogiškųjų išteklių valdymą, ekonomiką ir prognozavimą, apskaitos ir finansų, etikos ir teisinius klausimus, strateginį valdymą ir pasaulinį vadovaujamą vadovavimą.

Suplanuotos dirbti suaugusiesiems, šios 100% internetinės programos padeda jums pereiti prie tempo, skirto kažkienui, dirbančiam visą darbo dieną, bet norinčiam laiku užbaigti savo laipsnį. Mūsų kursus rengia ir moko verslo srities lyderiai. Ne tik jie suteikia jums dabartinę teoriją ir praktiką, jūs išmoksite iš jų realaus gyvenimo patirties.

Programa mokoma:
Anglų
Reinhardt University - Online Programs

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Reinhardt University - Online Programs »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date