Verslo administravimo bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Būsimi vadovai gali naudotis „Excel“ naudodamiesi „ Liberty University “ internetinio verslo administravimo laipsniu

Liberty University verslo administravimo bakalaurai padės įgyti įgūdžių, svarbių tiek vidaus, tiek tarptautinėje rinkoje, įskaitant bendrąjį verslą, apskaitą, finansus ir rinkodarą. Turėdami šį platų įgūdžių rinkinį, studentai, baigę verslo administravimo laipsnį internetu, yra pasirengę pradėti karjerą beveik bet kurioje jų pasirinktoje pramonėje. Kursai sustiprins jūsų vadovavimo, vadybos ir žmogiškųjų išteklių įgūdžius, nes išmoksite efektyviai tarnauti kaip ekspertas šiuolaikiniame verslo pasaulyje.

Kodėl verta rinktis „Liberty“ internetinio verslo laipsnį?

„Liberty“ 100% internetinis verslo laipsnis siekia treniruoti Kristaus čempionus. Liberty University moko studentus, kaip sėkmingai būti profesionaliais ir nuoširdžiais profesionalais. Dėl tęstinės misijos siekti kompetencijos, verslo administravimo bakalauras yra akredituotas per Verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybą (ACBSP) ir ACBSP nuolatos atskaitingos už kokybišką išsilavinimą.

„Liberty“ programos BSBA ir BBA programos

Liberty University internetiniame verslo administravimo bakalaurate (BSBA) pabrėžiami praktiniai techniniai įgūdžiai, o ne didesnis laisvųjų menų kursų skaičius, nustatytas verslo administravimo bakalauras (BBA). „Liberty“ programa yra skirta suteikti platų specializuotų mokymų pasirinkimą atsižvelgiant į unikalius pramonės poreikius, o pasirinkdami įvairias susijusias specializacijos, galite būti tikri, kad išmoksite naudingiausius ir paklausiausius savo srities įgūdžius.

Three businesswomenTimas Gouvas / „Unsplash“

Ko jūs išmoksite įgiję laisvės verslo administravimo laipsnį?

Liberty University siūlo internetinio verslo laipsnius su keliomis specializacijomis ar studijų sritimis, taigi jūs galite pritaikyti savo laipsnį taip, kad atitiktų savo karjeros tikslus. „Liberty“ verslo administravimo bakalauro laipsnis apima mokymo programą, kurioje pateikiami būtini mokymosi elementai, įskaitant vadybos principus ir rinkodaros strategijas. Jūs išmoksite iš dėstytojų, turinčių realaus pasaulio patirtį, kurių tikslas yra jūsų sėkmė jų internetiniame versle.

Specializacijos

 • Automobilių prekybos atstovų valdymas
  100% Liberty University verslo administravimo bakalauras - automobilių platinimo valdymas - leidžia suderinti verslo administravimo supratimą su platinimo valdymo ir nuosavybės principais. Šis praktinis verslo laipsnis internetu leidžia studentui lavinti kritinius įgūdžius savo tempu.
 • Ryšiai
  Liberty University verslo administravimo bakalauras - 100% internetinis tinklas yra skirtas sėkmingai pasiruošti profesinei karjerai, praturtinant savo žinias ir supratimą apie komunikacijos teoriją bei geriausią praktiką. Įgysite įžvalgos apie vartotojų mąstyseną ir būsite pasirengę efektyviai tarnauti smulkaus verslo aplinkoje ar pasaulinėje rinkoje.
  Kaip rašo BestColleges.com, jų verslo laipsnis komunikacijos srityje užėmė 5 vietą geriausiuose komunikacijos programų bakalaurantuose internetu.
 • Duomenų analizė
  „Liberty“ 100% internetinis verslo administravimo bakalauras - duomenų analizė padeda aprūpinti studentus verslo laipsniu, orientuotu į 21-ojo amžiaus organizacijų informacijos poreikius. Jų laipsnis yra skirtas paruošti jus verslo žvalgybos, duomenų analizės, kokybės užtikrinimo ir sprendimų palaikymo karjerai.
 • Skaitmeninė rinkodara ir reklama
  Liberty University verslo administravimo bakalauras - 100 proc. Internetu - skaitmeninė rinkodara ir reklama ugdo jūsų įgūdžius rinkos tyrimų, skaitmeninės rinkodaros ir reklamos srityse. Šis verslo laipsnis internetu padės išsiugdyti įgūdžius, būtinus norint suprasti vartotojų norus ir poreikius bei pritraukti, konvertuoti ir išlaikyti šiuos klientus naudojantis skaitmenine platforma.
 • Ekonomika
  Liberty University 100% internetinis verslo administravimo bakalauras - ekonomika padeda studentams įsisavinti mikro ir makroekonomikos įgūdžius, būtinus norint suprasti verslą. Jums bus suteiktos priemonės ir įgūdžiai, kaip pasiruošti vietinei ar tarptautinei rinkai. Ši internetinė verslo administravimo bakalauro studijų programa padės studentui išmokti pasiūlos ir paklausos kreivę ir kritinius veiksnius, turinčius įtakos ekonomikai. Šio internetinio verslo vadybos studentai taip pat bus mokomi studijuoti ekonomiką iš politinių mokslų perspektyvos.
 • Verslumas
  100% Liberty University verslo administravimo bakalauras - verslumas paruošia jus veiksmingai tarnauti kaip sėkmingam verslininkui šiuolaikiniame verslo pasaulyje. Šis internetinio verslo administravimo laipsnis tai pasiekia suteikiant jums būtiniausių įgūdžių, reikalingų suprasti vartotojų poreikius ir pageidavimus bei kurti jų poreikius tenkinančius produktus.
 • Finansai
  Liberty University 100% internetinis verslo administravimo bakalauras - finansai padės įvaldyti finansinius įgūdžius, būtinus sėkmei verslo pasaulyje. Iš šio verslo laipsnio internete įgysi įgūdžių, susijusių su bendrojo verslo, apskaitos, ekonomikos ir rinkodaros sritimis tiek vidaus, tiek tarptautinėje rinkoje.
 • Finansų planavimas
  100% Liberty University verslo administravimo bakalauras - finansinis planavimas padės įvaldyti verslo pasauliui svarbią finansinę praktiką ir patobulins įgūdžius, taikomus asmeniniam finansiniam planavimui. Šioje internetinėje verslo vadybos studijų programoje jums bus suteikti įgūdžiai būti sėkminga žmogiškųjų išteklių, organizacinio planavimo ir finansų jėga.
 • Bendroji dalis: Verslo administravimas
  Liberty University verslo administravimo bakalauras - 100 proc. Internetu - yra skirtas suteikti jums puikios verslo programos pagrindą su lankstumu ir laisve pasirinkti daugybę pasirenkamųjų. Nors šis konkretus verslo administravimo laipsnis neturi konkrečios studijų srities, jūs galite susimaišyti ir suderinti, sukurdami individualizuotą studijų programą, atitinkančią jūsų aistrą.
 • Ekologiškas ir tvarus valdymas
  Liberty University verslo administravimo mokslo bakalauras - ekologiškas ir darnus valdymas - tai 100 proc. Internetu padės suprasti svarbiausius aplinkos veiksnius, taigi padėsite kitiems gerai tvarkyti aplinką. Visoje savo internetinėje studijų programoje jus mokys profesoriai, kurie stengiasi suteikti jums geresnį supratimą apie aplinkos tvarumą iš Biblijos pasaulėžiūros.
 • Sveikatos priežiūros vadyba
  Liberty University verslo administravimo bakalauras - 100% internetu - sveikatos priežiūros vadyba suteikia jums verslo įgūdžių, svarbių ir neatsiejamų nuo sėkmės sveikatos priežiūros srityje. Šis verslo administravimo bakalauras praturtins jūsų supratimą apie sveikatos priežiūros politiką, praktiką ir etiką per įvairius kursų pasirinkimus.
 • Žmogiškųjų išteklių valdymas
  Liberty University verslo administravimo mokslų bakalauras - 100 proc. Internetu - žmogiškųjų išteklių valdymas yra skirtas studentams pasirengti patenkinti didėjantį žmogiškųjų išteklių ekspertų poreikį šiandienos darbo vietoje. Per šį verslo laipsnį internetu studentai sužinos apie veiksnius, turinčius įtakos organizacijos profesinei aplinkai.
 • Tarptautinis verslas
  Liberty University 100% internetinis verslo administravimo bakalauras - tarptautinis verslas yra skirtas supažindinti jus su kultūros protokolais tarptautinėje rinkoje, tarptautine prekyba ir teise bei verslo derybomis kitose valstybėse. Per šį internetinio verslo laipsnį jūs išsiugdysite verslo įgūdžius, susijusius su bendrojo verslo, apskaitos, finansų ir rinkodaros sritimis tiek vidaus, tiek tarptautinėje rinkoje.
 • Vadovavimas
  100% Liberty University verslo administravimo bakalauras - lyderystė suteiks jums priemonių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai vadovauti verslo pasaulyje. Šiame verslo vadybos bakalauranto laipsnyje internetu pirmenybė bus teikiama ne pelno valdymui, taip pat įvairiems vadovavimo įgūdžiams, neatsiejamai tiek nacionalinėse, tiek pasaulinėse organizacijose.
 • Rinkodaros analizė
  100% Liberty University verslo administravimo bakalauras - rinkodaros analizė yra skirta suteikti jums žinių apie vartotojų elgseną, rinkos tyrimus, apklausų dizainą ir rinkodaros analizę. Iš šio verslo laipsnio internete jūs išsiugdysite savo supratimą apie vartotojų norus ir poreikius, taip pat išmoksite įvertinti rinkodaros efektyvumą ir atlikti reikšmingus tyrimus, nustatančius nepatenkintus poreikius ir tobulintinas sritis.
 • Rinkodara: pardavimų valdymas ir profesionalus pardavimas
  Liberty University 100% internetinis verslo administravimo bakalauras - rinkodara: pardavimų valdymas ir profesionalus pardavimas yra skirti suteikti jums žinių apie vartotojų elgseną, rinkos tyrimus, apklausų dizainą ir rinkodaros analizę, kad pavyktų sėkmingai valdyti. Iš šio BS verslo administravimo laipsnio jūs sukursite verslo pagrindą ir pasinaudosite tuo naudodamiesi specialiais rinkodaros metodais, kurie padės sėkmingai parduoti, mažmeninę prekybą ir kategorijų valdymą.
 • Projektų valdymas
  Liberty University verslo administravimo mokslų bakalauras - 100 proc. Internetu - projekto valdymas yra skirtas suteikti jums įgūdžių ir įrankių efektyviai valdyti laiką, klientus ir kokybę, kaip projekto vadovui. Nuo šio verslo laipsnio įgijimo internetu būsite pasirengę efektyviai tarnauti kaip verslo srities ekspertai tiek smulkaus verslo aplinkoje, tiek pasaulinėje rinkoje.
  Šie kursai gali padėti įvykdyti reikalavimus, susijusius su atestuotu vadybininku projektų valdyme (CAPM) per Projektų valdymo institutą (PMI).
 • Viešasis administravimas
  100% Liberty University verslo administravimo bakalauras - viešasis administravimas yra skirtas praturtinti jūsų supratimą apie viešojo administravimo įgūdžius. Ši internetinė verslo studijų programa tai įgyvendina skatindama įgyti žinių ir įžvalgos apie finansinius, profesinius ir administracinius klausimus, susijusius su federaliniu, valstijos ir vietos valdžios ir ne pelno organizacijomis.
 • Nekilnojamasis turtas
  Ši programa bus prieinama 2020 m. Pavasarį.
  Liberty University 100% internetinis verslo administravimo bakalauras - nekilnojamasis turtas yra skirtas paruošti jus patekti į lauką suprantant nekilnojamojo turto verslo teisinius, verslo ir rinkodaros aspektus.
 • Strateginis marketingo valdymas
  100% Liberty University verslo administravimo bakalauras - strateginis rinkodaros valdymas suteikia žinių apie įvairius tyrimų metodus ir įrodymais pagrįstą sprendimų priėmimą. Šiuo internetinio verslo administravimo laipsniu tobulinsite savo žinias apie produktų ir paslaugų įsigijimą, vartojimą ir realizavimą, taip pat įvertinsite demografijos, populiariosios kultūros ir subkultūrų įtaką vartotojų elgesiui.

businessman, production planning, control„geralt“ / „Pixabay“

Pabrėžia

 • Jūsų sėkmė yra „Liberty“ sėkmė, todėl jie pasiryžę pasiūlyti aukštos kokybės akademikus už prieinamą kainą. Kol kitos kolegijos didina mokslą, „Liberty“ užšaldė paskutinių 4 metų bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programas ir skaičiuoja.
 • Norėdami tęsti savo misiją - suteikti prieinamą išsilavinimą - visiems bakalauro kursams nemokamai teikiami elektroniniai vadovėliai. Kaip dieninių studijų studentams tai galėtų sutaupyti maždaug 800–2 000 USD per metus vadovėliuose!
 • Uždirbdami savo mokslo bakalaurus internetu iš ne pelno siekiančio universiteto, kurio internetinės programos užėmė 1% daugiau nei 2 100 internetinių kolegijų ir universitetų už akademinę kokybę, prieinamumą ir prieinamumą, jūs išsiskirsite iš kitų savo srities studentų.
 • Studentai, įstoję į internetinį verslo administravimo laipsnį, gali naudotis įvairiausiais ištekliais per „Liberty“ tyrimų portalą.

Laipsnio informacija

 • Ši programa priklauso Verslo mokyklai.

Karinė nauda

Liberty University yra skirtas teikti pasaulinio lygio švietimo patirtį kariniams studentams iš viso pasaulio. Nesvarbu, ar esate dabartinis tarnybos narys, atleistas iš tarnybos ar pasitraukęs iš tarnybos, ar tarnybos nario ar veterano sutuoktinis, „Liberty“ yra čia, kad palaikytų jus kiekviename kelionės etape. Ačiū už jūsų atsidavimą ir tarnystę mūsų šaliai, „Liberty“ yra garbė tarnauti ir palaikyti jus siekiant internetinio švietimo teikiant šiuos privalumus:

 • Nuolaidos mokslui - 250 USD už kredito valandą bakalauro kursams
 • Papildoma nuolaida veteranams, kurie tarnauja civiliai kaip pirmosios pagalbos teikėjai (mažiau nei 565 USD už kursą).
 • 8 savaičių kursai, aštuonios skirtingos pradžios datos kiekvienais metais ir nenustatytas prisijungimo laikas.
 • Galimas kolegijos kreditas kariniams mokymams.

Priėmimo sąlygos

Kandidatai privalo turėti 2,0 ar naujesnį kaupiamąjį VPS, kad būtų galima leisti į „Geros padėties“ programą. Jei VPS yra mažesnis nei 2,0, pareiškėjas bus svarstomas dėl atsargumo. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su Liberty.

Visi pareiškėjai privalo pateikti šiuos dokumentus:

 • Priėmimo programa
 • Paraiškos mokestis *
 • Neoficialūs kolegijos nuorašai su užpildyta oficialia nuorašo užklausos forma **
 • Aukštosios mokyklos savęs patvirtinimo forma
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas

* Nėra išankstinio paraiškos mokesčio; tačiau atidėtas 50 USD paraiškos mokestis bus įvertintas atliekant finansinį patikrinimą. Šis mokestis netaikomas kvalifikuotiems tarnybos nariams, veteranams ir kariškiams sutuoktiniams - būtina pateikti dokumentus, patvirtinančius karinę būklę.
** Oficialus nuorašas reikalingas per 60 dienų nuo priėmimo arba prieš pradedant lankyti ne pirmą pirmąjį imatrikuotų klasių rinkinį, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. Wit ... Skaityti daugiau

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. With more than 500 degrees and certificates, Liberty offers programs in fields such as medicine, religion, law, aviation, cinematic arts, psychology, business, and more. All of Liberty’s courses are taught from a Christian worldview by professors who regard teaching as more than a job — it’s their calling. Skaityti mažiau