Read the Official Description

Apžvalga

Sveikatos administravimo verslo administravimo bakalauras (BBA HCA) programa yra skirta suteikti studentams žinių ir įgūdžių taikyti verslo principus ir valdymo praktiką specializuojasi sveikatos priežiūros administravimo. Programa apima dabartinę verslo praktiką šiuolaikinėse verslo organizacijose, kurios žino dabartinę praktiką.

* Su didžiausiu pervedimu kreditai studentai gali baigti studijų programą trumpesniam laikui. Arba, studentai gali pereiti laisviau ir užbaigti programą per ketverius metus.

Programos kompetencijos ir mokymosi tikslai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

 • Parodykite tinkamą veiksmingą žodinį ir rašytinį bendravimą ir profesionalų pristatymą.
 • Paaiškinkite lyderystės, organizacinės kultūros ir žmonių santykių svarbą sveikatos priežiūros organizacijoje.
 • Nustatykite ir analizuokite valdymo ir organizacinius informacijos poreikius ir naudokite atitinkamas informacines technologijas, padedančias verslo sprendimų priėmimo procese sveikatos priežiūros srityje.
 • Taikyti kiekybinius ir kokybinius gebėjimus spręsti verslo problemas ir vertinti statistinių technologijų ir informacinių technologijų vertę verslo sprendimų priėmimo procese.
 • Taikykite sveikatos priežiūros paslaugų planavimo, organizavimo ir vadovavimo principus.
 • Paaiškinkite vientisumo ir profesinės etikos svarbą sveikatos priežiūros įstaigose.
 • Suprojektuokite, kurkite ir įgyvendink strategijas, kurios skatina produktų ir paslaugų rinkodarą.
 • Nustatykite mikro ir makroekonomiką, finansinę analizę ir sprendimų priėmimą
 • Nustatykite žmogiškųjų išteklių valdymo praktiką ir tokius elgesio klausimus kaip motyvacija ir įvairovė.

Kurso planas

Verslo administravimo bakalauro programa reikalauja užbaigti 120 dalykų kursų, kurie apima:

Bendrojo lavinimo kursai: 27 vienetai / 9 kursai

California Intercontinental University naudoja Intersegmental Bendrojo lavinimo perkėlimo mokymo programos elementus (IGETC), kad nustatytų bendrojo lavinimo kursų reikalavimus. Priimdamos šį sprendimą, California Intercontinental University nepasiūlius kursai, kuriuos pripažįsta IGETC, gali būti laikomi atsisakant tam tikrų bendrojo lavinimo kursų.

Bendrojo pasirinkimo / specializacija: 21 vienetas / 7 kursai

Suderinus su liberaliojo švietimo ir Amerikos pažadų (LEAP) programa, studentai gali parodyti daugiadisciplines žinias perkeliant kursus arba studentai taip pat gali rinktis atlikti vieneto įgaliojimus, taikydami bendrojo pasirinkimo kursus ar kitus bakalauro kursus, kuriuos siūlo California Intercontinental University

Verslo pagrindų kursai: 72 vienetai / 24 kursai

Priėmimo reikalavimai

Be preliminarių priėmimo reikalavimų, kandidatas į bakalauro studijų programą turi pateikti ir atitikti šias priėmimo sąlygas:

 1. Oficialus stenograma, patvirtinantis, kad baigtas vidurinės mokyklos diplomas arba GED (be kolegialaus lygio). DD 214 dokumentai, patvirtinantys, kad baigta vidurinė mokykla, gali būti laikomi įrodymu kariniams studentams.
 2. Jei pareiškėjas baigė tam tikrą patvirtintą aukštesniojo kolegijos darbą, jam bus reikalinga užantspauduota jo (jos) oficialaus nuorašo kopija (šiuo atveju nebus reikalaujama patikrinti, ar bus baigtas HS)
 3. Pareiškėjo kolegijos akademinė ataskaita turi parodyti minimalų C punkto vidurkį (GPA) (4,0 skalėje 4,0) arba aukštesnį

Baigimo reikalavimai

Bakalauro laipsnį suteikia tie, kurie atitinka šiuos reikalavimus:

 1. Sėkmingai užpildykite GE, Reikalingą ir Emphasis kursus atitinkamą mokymo programą (ar jų ekvivalentą) ir įvykdė minimalų reikalaujamą mokymosi laiką kiekvienam kursui ir programai
 2. Susitiko studijų laiko rezidento reikalavimas laipsniui užbaigti ir apdovanoti
 3. Pasiekite bent 2,0 Kumuliacinio laipsnio punkto vidurkį (CGPA) visiems California Intercontinental University kursams
 4. Prieš suteikiant laipsnį, išimkite visus įsiskolinimus ir kitus įsipareigojimus California Intercontinental University
 5. Rekomenduojama baigti fakultetą ir akademinį departamentą
Program taught in:
Anglų
California Intercontinental University

See 18 more programs offered by California Intercontinental University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Price
- 345 USD už kreditą
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline