Verslo administravimo bakalauras - internete

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl verta rinktis internetinio verslo administravimo laipsnį?

  • Jis siūlomas lanksčiu internetiniu formatu.
  • Mes samdome patyrusius pramonės atstovus, kuriems rūpi jūsų profesiniai tikslai.
  • Internetiniuose kursuose yra tos pačios kokybės mokymo programa ir instrukcija, kaip mūsų universiteto miestelio programose.

133445_pexels-photo-461077.jpeg

Mūsų internetinis verslo administravimo bakalauras, skirtas paruošti jus karjeros versle ar studijų pakopos studijoms, gali padėti jums gerai suprasti pagrindines verslo koncepcijas, kurių šiandien ieško darbdaviai.

Programos metu vyks organizacinio elgesio, verslo finansų, rinkodaros ir verslo politikos užsiėmimai. Šis kursinis darbas padės patobulinti kritinio mąstymo, bendravimo, analitinių ir strateginių sprendimų priėmimo įgūdžius. Graceland universitete mokysitės iš instruktorių, turinčių ilgametę patirtį šioje srityje. Tobulėjant programai, jie bus prieinami kiekviename žingsnyje, kad pasiūlytų palaikymą.

Kadangi ši programa yra siūloma visiškai internetu, net ir užimti tėvai ir dirbantys specialistai gali rasti laiko užsidirbti verslo administravimo laipsniui. Užuot keliavę į klasę ir iš jos keletą naktų per savaitę, galėsite klausytis paskaitų, sekti pristatymus, atlikti namų darbus ir net kalbėtis su klasės draugais tiesiai iš savo kompiuterio.

Nesvarbu, ar ką tik pradėjote koledžą neturėdami jokių uždirbtų kreditų, ar jau įgiję asocijuotojo laipsnį, „Graceland“ internetinė verslo administravimo programa yra skirta jums.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1895 and sponsored by Community of Christ, Graceland University is more than just a school. It is a community of passionate, caring and dedicated individuals who put their relationships wit ... Skaityti daugiau

Founded in 1895 and sponsored by Community of Christ, Graceland University is more than just a school. It is a community of passionate, caring and dedicated individuals who put their relationships with students first. The active Graceland alumni network reaches far beyond a student’s time on campus. Skaityti mažiau
Independence , Lamoni + 1 Daugiau Mažiau