Verslo administravimo bakalauras, Tarptautinis verslas internete

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ar norite studijuoti BBA laipsnį visiškai internete? Taikyti tarptautinio verslo internete Turku taikomųjų mokslų universitete!

Ar norėtumėte būti sparčiai augančios IT įmonės Suomijoje rinkodaros vadybininku, verslo strategijos konsultantu ES, tarptautiniu pardavimų vadybininku Singapūre, žmogiškųjų išteklių valdytoju Berlyne, arba pradėti savo verslą? Tai yra kai kurių pozicijų, kurias mūsų internetinė tarptautinė verslo programa gali jums atverti, pavyzdžiai.

Turizmo taikomųjų mokslų universiteto Tarptautinės verslo internete programos BBA suteikia naują ir interaktyvų BBA laipsnio įgijimo būdą internete. Kartu mes ugdome žinias ir įgūdžius per interaktyvias internetines sesijas, sudėtingus projektus, susijusius su verslo gyvenimu, autentiškus atvejus ir į profesinį gyvenimą orientuotus metodus, vadovaujant patyrusiems internetiniams mokytojams.

Tarptautinės verslo internetinės programos BBA pedagoginė struktūra grindžiama sistema, kuri sukuria subalansuotą pedagogikos, technologijų ir turinio įgyvendinimą. Visi programos mokytojai yra mokomi internetinėje pedagogikoje, tokiu būdu suteikiant geriausią įmanomą orientaciją visiškai internete. „International Business Online“ programoje bus naudojamos universiteto teikiamos ir palaikomos techninės priemonės.

Per mūsų tarptautinio verslo internete studijų programą, jūs plėtosite praktinius įgūdžius savo ateities karjerai. Mūsų internetinė programa suteikia jums žinių ir kompetencijų, reikalingų prisiimti atsakomybę tarptautinėje verslo aplinkoje. Naudodamiesi tarptautiniu dėstytoju ir įvairių pramonės šakų bei verslo sričių patirtimi, turėsite galimybę gilinti savo žinias keliose tarptautinio verslo srityse, pvz., Valdymo, rinkodaros, logistikos ir kt.

Jei norite gauti daugiau informacijos iš vienos ar kitos komandos, apsilankykite mūsų "Facebook" "Facebook" puslapyje ir mūsų naujoje rinkodaros kampanijoje.

Kas yra „BBA“ tarptautiniame versle internete?

Turku taikomųjų mokslų universiteto „International Business Online“ programa suteikia jums lankstų būdą visiškai įsigyti BBA laipsnį. Tai suteikia jums puikią galimybę derinti studijas su jūsų gyvenimo poreikiais.

Gaukite žinių ir kompetencijų, reikalingų dirbti tarptautinėje aplinkoje. Mūsų tarptautinis verslo internetinis laipsnis orientuotas į skaitmeninį verslą ir rinkodarą, suteikiant jums naujų galimybių kurti karjerą tarptautinėse rinkose.

Per savo studijas dirbate savarankiškai ir mažose studijų komandose, vadovaujasi patyrusių interneto dėstytojų. Jūs taip pat dirbate autentiškuose įmonės projektuose, tuo pačiu stiprindami savo kompetencijas. Galite panaudoti savo dabartines kompetencijas ir suderinti savo pareigas su savo studijomis.

Sukurkite karjerą internete tarptautiniame skaitmeniniame versle!

Kodėl gaukite internetinį laipsnį?

 • Prisijunkite prie visame pasaulyje pripažintos Suomijos švietimo, gyvendami bet kurioje pasaulio vietoje
 • Studija su TUAS sukurtais unikaliais inovacijų pedagogikos metodais
 • Sujungti savo studijas į darbą, keliones ar šeimą, nepakeičiant savo gyvenimo būdo
 • Išplėskite savo skaitmeninio darbo kompetencijas naudodami skaitmenines priemones, kurios yra jūsų studijų dalis
 • Prisijunkite prie interneto su studentais iš viso pasaulio autentiškoje tarptautinėje aplinkoje

Kaip mokysitės internete?

 • Tyrimai sukuria pusiausvyrą tarp savarankiško ir bendro tyrimo
 • Bendrasis tyrimas leidžia jums išmokti, diskutuoti ir kurti kartu su nedidele tyrimo komanda
 • Nepriklausomi kursai suteikia galimybę sutelkti savo studijas į savo laiką ir tempą
 • Reguliarūs internetiniai susitikimai užtikrina, kad lektorius gautų atsiliepimų ir patarimų
 • Savaitinis vienos valandos internetinis susitikimas sustiprina mokymosi tikslus, skatina motyvaciją ir pažangą jūsų studijose
 • Visi internetiniai susitikimai planuojami po 15 val. (Suomijos laiku), siekiant palengvinti darbo ir studijų derinimą
 • Įdomios ir naujausios internetinės medžiagos, siekiant įgyti žinių apie mūsų internetinę mokymosi platformą
 • Mokytojai, mokantys internetinę pedagogiką, kad suteiktų visišką pagalbą per savo studijas
 • Visą prieigą prie visų techninių priemonių ir internetinių studijų išteklių, kuriuos teikia ir remia TUAS ir IB Online.

Ką mokysi?

 • Pagrindinės studijos suteikia pagrindą, žinias ir įgūdžius studijuoti ir dirbti verslo srityje
 • Profesinės studijos sutelktos į skaitmeninį verslą, skaitmeninę rinkodarą, prekės ženklo valdymą, tarptautinį marketingą, verslo anglų kalbą ir tarptautinį verslą
 • Pasirinktiniai kursai yra pritaikyti tam, kad įgytumėte gilesnių žinių, pagrįstų jūsų asmeniniu studijų planu
 • Praktinis mokymas suteikia jums galimybių pritaikyti teorines žinias autentiškoje darbo aplinkoje ir jūsų interesų sferoje. Praktinius mokymus galite atlikti savo šalyje ar užsienyje, internetu arba vietoje.
 • Neprivalomi studijos suteikia jums papildomų galimybių plėsti savo galimybes ir patirtį per platų internetinių kursų pasirinkimą
 • Bakalauro baigiamasis darbas gilina jūsų žinias pagal savo interesų specializaciją. Baigiamasis darbas gali būti derinamas su praktiniu mokymu ir baigtas kaip įmonės projektas

Įėjimo egzaminas

Pareiškėjai, kurie taiko Suomijos kvalifikacinį pažymėjimą, yra atrenkami pagal įėjimo egzaminą.

Pareiškėjai, kurie taiko ne Suomijos kvalifikacijos pažymėjimą, atrenkami tik pagal SAT testo rezultatus.

Visi tinkami kandidatai bus pakviesti į įėjimo egzaminą.

Programos egzaminą sudaro keturios dalys: esė, daugkartinio pasirinkimo klausimai, matematika / logika ir grupės diskusija. Egzaminas ir egzamino klausimai, susiję su pasirinkimu, grindžiami išankstinio skaitymo medžiaga . Medžiaga nebus prieinama egzaminui.

Taip pat yra privalomas anglų kalbos testas, kuris yra įvertintas skalės praleisti / nesėkmę. Maksimalūs egzamino taškai yra 40 taškų. Pareiškėjai privalo išlaikyti mažiausiai 10 balų egzaminui išlaikyti. Visi egzamino punktai turi būti priimti, kad juos būtų galima priimti. Pareiškėjas, kuris nesilaiko kalbos testo, negali būti priimtas.

Pagrindiniai faktai

 • Studijų programa: Tarptautinis verslas internete
 • Išsilavinimo tipas: bakalauro laipsnis
 • Laipsnio pavadinimas: verslo administravimo bakalauras (BBA)
 • Trukmė ir darbo krūvis: 210 ECTS kreditų / 3,5 metų
 • Campus adresas: Lemminkäisenkatu miestelis (Lemminkäisenkatu 30, Turku)
 • Studijų vieta: internete
 • Kitas paraiškų teikimo laikotarpis: 2020 m. Sausio mėn
 • Tyrimai prasideda: 2020 m. Rudenį

Bendra paraiška 2020

Paraiškos internetu forma turi būti užpildyta paraiškos teikimo laikotarpiu www.studyinfo.fi .

Išsamios instrukcijos dėl paraiškos ir, pavyzdžiui, priėmimo kriterijai bus paskelbti www.studyinfo.fi . Tyrimai prasidės 2019 m. Rudenį.

Studijų programos, siūlomos 2019 m. Pavasario 1 taikymo laikotarpiu (atnaujinama)

 • Verslo administravimo bakalauras, Tarptautinis verslas internete

Mokesčių ir stipendijų programa TUAS

Studijų mokestis už mokslines studijas ne ES ir EEE studentams, kurie pradeda studijuoti bakalauro arba magistro studijų programose anglų kalba nuo 2017 m. Rugpjūčio 1 d. Arba vėliau, yra 9000 EUR. Studijų mokestis neapima būsto ar kitų su gyvenimu ar studija susijusių išlaidų.

Stipendijų programa TUAS

Užpildę 55 ECTS kreditus per metus, studentui bus grąžinta trečdalis mokesčio.

Išsamesnę informaciją rasite adresu: „Ar privalau mokėti studijų mokesčius“, adresu: studyinfo.fi .

115435_SaloIoT_73.jpgNoorah

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Turku University of Applied Sciences (TUAS), one of the leading universities of applied sciences in Finland, hosts 9,500 students studying for a Bachelor’s or Master’s

Turku University of Applied Sciences (TUAS), one of the leading universities of applied sciences in Finland, hosts 9,500 students studying for a Bachelor’s or Master’s Skaityti mažiau