Verslo administravimo bakalauras Bendrasis internete

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

Yorkville University verslo administravimo bakalauras suteikia motyvuotus asmenis, turinčius įgūdžių naršyti ir valdyti sudėtingus verslo klausimus, suteikiant jiems galimybę ilgą laiką asmeniškai ir profesionaliai sėkmingai dirbti. Laipsnis remiasi ankstesne studentų patirtimi taikant „Taikyti ir integruoti“ metodą, kuris užtikrina tvirtą pagrindinių sąvokų supratimą ir kaip jas taikyti realaus pasaulio scenarijuose. Yorkville absolventai pradeda savo karjerą su visais verslo kompetencijų repertuarais, leidžiančiais jiems pereiti į lyderio pozicijas savo darbo vietoje ir pramonėje. „Yorkville“ absolventai turi žinių ir patirties, kurių reikia norint tobulėti savo karjeroje arba tęsti studijas, dalyvaujant motyvuotų verslo specialistų tinkle iš viso pasaulio.

Siūlomi laipsniai

Ontarijas

Verslo administravimo bakalauras

  • Specializacija projektų valdyme (internete / universitete)

Naujasis Bransvikas

Verslo administravimo bakalauras

  • Bendra (internete)

Britų Kolumbija

Verslo administravimo bakalauras

  • Bendra (internetu / universitete)
  • Specializacija apskaitoje (internete / universitete)
  • Specializacija tiekimo grandinės valdyme (internete / universitete)
  • Specializacija projektų valdyme (internete / universitete)
  • Specializacija energetikos vadyboje (internete / universitete)

117948_1.jpg

Profesiniai pavadinimai

Verslo administravimo bakalauras

„BBA General“ užbaigimas padeda uždirbti kreditus „Chartered Professional Accountant“ (CPA) paskyrimui, o Kanados darbo užmokesčio asociacija (CPA) patvirtino tam tikrų BBA kursų perkėlimą į savo profesinius pažymėjimus: darbo užmokesčio atitikties praktiku (PCP) ir sertifikuotą darbo užmokesčio valdytoją ( MUT).

Specializacija apskaitoje

BBA apskaitos specializacijoje yra skirta padėti jums uždirbti preliminarius įgaliojimus, reikalingus rašyti „Chartered ProfessionalAccountant“ (CPA) egzaminą, o Kanados darbo užmokesčio asociacija (CPA) patvirtino tam tikrų BBA kursų perkėlimą į savo profesinius pažymėjimus: darbo užmokesčio atitikties specialistas ) ir Certified Payroll Manager (CPM).

Specializacija projektų valdyme

Projekto valdymo specializacijos BBA suderinama su Projekto valdymo instituto (PMI) nustatytais reikalavimais ir pasiruošia sėkmingai įvykdyti kai kuriuos reikalavimus, keliamus šiems PMI sertifikatams:

  • Sertifikuotas partneris projektų valdymo srityje (CAPM)
  • Projekto valdymo profesionalas (PMP)

Trukmė

Trukmė: Tik 2,5 metų

Vartojimas: sausio, balandžio, liepos ir spalio mėn

Mokymasis

Vidaus studentai

Tarptautiniai studentai

Stovykloje

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Yorkville University is a Canadian university with a national presence. With the aim to inspire and assist students in their personal and professional growth, Yorkville University offers professional, ... Skaityti daugiau

Yorkville University is a Canadian university with a national presence. With the aim to inspire and assist students in their personal and professional growth, Yorkville University offers professional, practitioner-oriented programs in a supportive, collaborative and interactive learning community. Skaityti mažiau
Torontas , Vankuveris , Frederiktonas + 2 Daugiau Mažiau