Menų bakalauras verslo administravimo (BBA) programa yra profesionaliai orientuotas laipsnis, skirtas gaminti absolventus, turinčius praktinių žinių ir susijusių kritinio mąstymo įgūdžių, reikalingų šiandieniniame konkurenciniame verslo pasaulyje. Kursinių darbų metu bus rengiami studentai naujausiems profesiniams iššūkiams ir galimybėms; akademinio darbo sujungimas su praktiniais įgūdžiais, lengvai pritaikomais verslo aplinkoje. Studentai bus grindžiami verslo studijomis per pagrindinę vadybos, informacinių sistemų, rinkodaros, finansų, apskaitos, ekonomikos ir verslo strategijos mokymo programą.

Aston American University studijų programos iš esmės skirtos dirbti su suaugusiaisiais besimokančiųjų švietimo poreikiams, turintiems modernios internetinės institucijos lankstumą ir paramą. BBA programa suteikia kandidatams galimybę sutelkti dėmesį į jų aistras, įtakoti jų ateitį ir pakeisti savo pasaulį. Aston American University bakalauro absolventai verslo administravimo programoje turėtų parodyti žinias apie:

  • Daugiadiscipliniai dalykai, išdėstyti verslo mokymo programoje;
  • Pagrindinės finansinės ir vadybinės apskaitos principai ir pagrindiniai principai;
  • Pagrindinės ekonomikos koncepcijos ir principai;
  • Pagrindinės sąvokos, pagrindiniai principai ir pagrindinės teisinės ir reguliavimo faktai, susiję su verslo aplinka;
  • Istorija, teorijos, principai ir valdymo proceso funkcijos;
  • Pagrindinės sąvokos ir pagrindiniai principai įmonių finansų ir investicijų;
  • Pagrindinės marketingo ir rinkos tyrimų pagrindinės sąvokos ir pagrindiniai principai;
  • Tarptautinės šiuolaikinės verslo aplinkos dimensijos; ir
  • Moralinis ir etinis verslo sprendimų priėmimas ir vadovavimas.

Reikalavimai programai

Menų bakalauras verslo administravimo programoje
reikia 120 baigtų kreditų: (40 kursų).

10 Bendrojo ugdymo klasės

FDN100

20 pagrindinių klasių

BUS305

10 Bendrųjų pasirenkamųjų klasių

BUS325

Kreditų perleidimas iš kitų mokyklų

Akademiniai kreditai, gauti kitose pripažintose institucijose, turinčiose „C“ ar geresnę raidę, gali būti perkelti į „ Aston American University “ studijų programas. „ Aston American University “ priėmimo biuras įvertins pareiškėjo transkriptus ir akademinius įrašus, kad nustatytų priimtinų perleidžiamų kreditų skaičių.

Kreditų perleidimas gali būti suteiktas už akademinius kursinius darbus arba apčiuopiamus didelės profesinės veiklos pasiekimus, pvz., Paskelbtus techninius dokumentus, užbaigtus didelius projektus ar kitus svarbius, gerai dokumentuotus profesinius pasiekimus.

Maksimalus perkėlimas yra 40 kreditų.

Akademinis kalendorius

Aston American University BBA programa vidutiniškai užtrunka 18-24 mėnesius. Akademiniai metai susideda iš keturių (4) semestrų su dviem ar keturiais (2-4) semestro kursais. Kursai yra pagrįsti lankstaus ir savarankiško mokymosi struktūra, kad atitiktų kiekvieno studento verslo ir asmenines pareigas.

Egzaminas ir kursas

Studentai privalo baigti egzaminą kiekvieno kurso pabaigoje. Norint sėkmingai išlaikyti kursą būtinas minimalus 70% egzaminas.

E-mokymosi sistema

E-mokymosi sistema yra internetinė švietimo valdymo sistema su specialiomis kursų medžiagomis, kuriose mokiniai ir dėstytojai sąveikauja. Kursų medžiaga apima pristatymus, skaitymus, vaizdo įrašus, užduotis, viktorinas ir baigiamąjį egzaminą. Po registracijos, kiekvienam studentui bus išduodamas unikalus vartotojo vardas ir slaptažodis, kad jie galėtų naudotis e. Mokymosi platforma.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Aston American University »

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 14, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
18 - 24 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
7,200 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date