Verslo administravimo bakalauras (BBA)

School of Business London

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Verslo administravimo bakalauras (BBA)

School of Business London

Verslo administravimo bakalauras (BBA)


Kada nors svajojo tapti gyvybiškai svarbia organizacijos valdymo organo dalimi, bet niekada nenori laikyti savo svajonių, kol baigsite MBA? Na, verslo administravimo bakalauras (BBA) yra geriausias būdas pradėti./>

BBA laipsnis yra skirtas suteikti studentams tvirtą pagrindą verslo pagrindai ir jų taikymas realiame darbo aplinka. Šis laipsnis taip pat praplečia studento praktinius, vadybinius ir bendravimo įgūdžius bei verslo sprendimų priėmimo įgūdžius. Bakalauro verslo administravimo laipsnis suteikia studentams įrankius, reikalingus administravimo ir valdymo vaidmenims, ir jie galės įgyti gyvybiškai svarbias pareigas privačiose, valstybinėse ir pelno nesiekiančiose organizacijose.

Pagrindinis kursų principas yra užtikrinti studentų, kurie nori kurti savo priežiūros gebėjimus verslo sektoriuje, karjeros kelią. Be to, mes stengiamės sukurti efektyvus komandos vadovus, vadovus ir lyderius per išradimą ir pristatymą. kurios reikalingos pramonei.

BBA laipsnis yra pristatytas "Mixed School of Business London mišriame mokyme " School of Business London kurį suteikė Charisma universitetas .

Absolventas turi QUALIFI akredituotą dvigubą kvalifikaciją

Studentams taip pat bus suteiktas QUALIFI 5 lygio verslo vadybos diplomas. "QUALIFI" yra "Ofqual" pripažinta apdovanojanti organizacija, kuri surinko gerą reputaciją, išlaikydama didelius įgūdžius daugelyje darbo vietų ir pramonės šakų. Baigę šią dvigubą kvalifikaciją, galėsite pereiti prie valdymo pozicijos. Šios dvigubos kvalifikacijos įgijimas suteikia įvairių privalumų profesiniam tobulėjimui.

Apie Charisma universitetą

School of Business London yra išskirtinis akredituotas Harizmos universiteto Jungtinėje Karalystėje studijų centras. Mes teikiame platų laipsnių programas, kurias skiria Charisma universitetas. Charisma universitetas yra Turkso ir Caicoso regione, Britanijos užjūrio teritorijoje, į pietryčius nuo Bahamų.

Charisma universitetas yra akredituota Britanijos akreditavimo tarybos (BAC) nepriklausomo tolesnio aukštojo mokslo ir nepriklausomo aukštojo mokslo įstaiga.

Charisma universitetas pripažįstamas Turkso ir Kaikoso salų švietimo ministerijos kaip asocijuotojo laipsnio, bakalauro, magistro ir daktaro laipsnį suteikiančios įstaigos kartu su pažymėjimų programomis.

Charizmo universitetas yra akreditacijos kandidatas į Verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybą (ACBSP). ACBSP akredituoja verslo, buhalterinės apskaitos ir verslo programas asocijuotoje, bakalaureato, magistro ir daktaro laipsnių lygiuose visame pasaulyje. ACBSP pripažįsta Aukštojo mokslo akreditavimo taryba (CHEA).

School of Business London siekia pasiūlyti aukštesniojo ir profesinio mokymo kursus studentams visame pasaulyje per mišrius, nuotolinius ir internetinius mokymus. Mes teikiame programas ir pertvarkome karjerą visame pasaulyje.

Patekimo reikalavimai

Ši programa skirta pareiškėjams, kurie atitinka žemiau nurodytus kriterijus: -

 • Vidurinis ugdymas atitinka tris GCSE ir du A lygius
 • Geros anglų kalbos žinios (atitinka IELTS 6.5 arba aukštesnę)
 • Vidurinės mokyklos diplomo / pažymėjimo ar GED patvirtinimas

Modulio struktūra

BBA laipsnis yra 360 kreditų. Modulis atlieka 20 kreditų kiekvieną pirmąsias 4 terminus, kurių suma yra 240 kreditų, 15 kreditų už paskutinius du terminus, kurie taip pat apima 60 kreditų disertacija. Besimokantieji turi užpildyti visus, kad gautų Charisma universiteto suteiktą laipsnį.


Terminas 1/>

Unite Title


Terminas 2/>

Unite Title


Terminas 3/>

Unite Title


Terminas 4/>

Unite Title


Terminas 5/>

Unite Title


Terminas 6/>

Vieneto pavadinimas


Kodėl verta rinktis BBA laipsnį SBL?/>

 • Kiekvienam mokiniui skirta speciali mokytoja, teikianti išsamią pagalbą visą kursą, pasinaudodami mūsų mokymosi platforma.
 • Teikdami mokytojus formuojantį vertinimą, didinkite besimokančiųjų pasiekimus. Tai paprastai apima formuojantį atsiliepimą.
 • Kurso medžiagos, kuriose yra organizuotos ir gerai struktūrizuotos paskaitos, praktinės programos su realiais pavyzdžiais ir kontekstinė analizė, ir atvejo analizė, kuri išbando jus, kad pritaikytų išsamias žinias apie asmenį.
 • Vertinimo medžiaga pateikiama per mūsų internetinę mokymosi platformą.
 • Įtraukiama elektroninė biblioteka, kurioje yra nurodytos studijų medžiagos ir internetinės literatūros žinynai.
 • Visų modulių priežiūra.
 • Daugiaplatforminis prieinamumas yra pagrindinė mūsų mokymosi platformos traukos dalis. SBL taip pat palengvina galimybę siųsti paskaitų studentų elektroniniams prietaisams (nešiojamiesiems kompiuteriams), leidžiančius jiems mokytis kada ir kur reikia.

Pristatymo būdas

School of Business London besimokantiesiems siūlo įvairius lanksčius pristatymo būdus, apimančius mišrųjį mokymąsi, internetinį mokymąsi ir nuotolinį mokymąsi. Taigi, besimokantieji gali pasirinkti studijų būdą pagal savo pasirinkimą ir patogumą. Programa yra savarankiška ir įgyvendinama per mūsų naujausią mokymo valdymo sistemą. Besimokantieji gali bendrauti su mokytojais, pranešdami per mokymosi valdymo sistemą, kad aptartų kurso medžiagą, ieškotų patarimų ir padėtų užduotims. Be to, mūsų dėstytojai pateikia konstruktyvų, formuojantį atsiliepimą apie jūsų vertinimus, kad pagerintų jūsų užduotis.

Vertinimas

 • Laiko apribojimai pagal scenarijus
 • Nr egzaminų

Karjeros progresija

Baigę šį internetinį verslo administravimo laipsnį, būsite gerai pasiruošę valdyti ir administruoti bendrovės vaidmenis, tiek teorines, tiek praktines žinias, kurios gali būti taikomos bet kurioje pasaulio pramonėje. Dirbantys darbuotojai gali ieškoti verslo administravimo absolventų platų asortimentą pozicijos kitoje srityje.

Baigę šią programą, jūs taip pat turėsite galimybę kreiptis į pažangą aukštesnio lygio apdovanojimams, pvz., MBA, leidžiantiems jums įgyti aukštesnio lygio akademinių žinių, susijusių su pasaulinėmis verslo koncepcijomis, pasirengusi pereiti į vyresnius vaidmenis įvairiose daugiametėse -nacionalinės organizacijos.

Mokesčiai ir finansavimas

Norėdami sužinoti apie kursinį mokestį, susisiekite su mumis adresu admission@sbusinesslondon.ac.uk

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 26, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
24 - 24 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
2,950 GBP
Susisiekite su mumis adresu admission@sbusinesslondon.ac.uk
Locations
Jungtinė Karalystė - London, England
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Jungtinė Karalystė - London, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla