Pasiruošimas naujos kartos pasaulio lyderių MBA programa yra skirta asmenims, kurie nori sustiprinti savo žinias ir plėtoti savo kompetenciją visoje platų svarbių verslo srityse. MBA yra puikus preparatas vadovavimo ir vyresniosios vadovybės vaidmenis. Mūsų MBA studentams paprastai dirba specialistai su bent 10 metų profesinę patirtį, nemaža dalis kurių yra valdymo lygiu.

Mokymosi rezultatai

Baigus šią programą, studentai turėtų gebėti: - Elgesio skverbiasi verslo analizę ir padaryti gerai pagrįstus verslo sprendimus. - Išnagrinėti sudėtingas verslo problemas iš įvairių perspektyvų - vadovauti ir motyvuoti kitus - Efektyviai valdyti verslą, procesus, dirbti ir žmones - Bendradarbiauti efektyviai kaip dalis pasaulio, įvairių kultūrų komanda - Parengti strateginius ir taktinius rekomendacijas, kurie veda į sėkmingo verslo rezultatų - dabartis, teigia ir įtikinti per aiškų bendravimą

TRUKMĖ

Naudodamiesi mūsų Flexi-Pace modelis, studentai paprastai baigti programą 18 iki 24 mėnesių, tačiau gali baigti programą taip greitai, kaip 12 mėnesių. Normalus kandidatūra laikotarpis yra 3 metų, tačiau studentai gali studijuoti už įprasto candidature laikotarpiu per pratęstą kandidatūrai.

Dual apdovanojimų Kelias

GlobalNxt universitetas palaiko bendradarbiavimą su pagrindiniais universitetais visame pasaulyje skaičius. Šiuo metu turime vietoje su Edinburgo Napier universiteto susitarimą, kuris leis studentams pasiekti apdovanojimą arba iš GlobalNxt universitete arba iš mūsų partnerių universitetų.

Priėmimo sąlygos

Visi kandidatai bus nagrinėjami jų asmeniniai pasiekimai. Jums gali būti įtrauktos į programą atitinka šiuos kriterijus: - bakalauro laipsnį pripažintame universitete - Įrodymai anglų kalbos pareiškėjams, kurių gimtoji kalba yra ne anglų ir kurie nebuvo imtasi aukštąjį išsilavinimą anglų kalba.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų GlobalNxt University »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
18 - 24 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
6,500 USD