Oficialus aprašymas

Tapkite verslo lyderiu

Su Pietų Kryžiaus universiteto Online MBA , jums bus sukurti tiek verslo žinios ir praktiniai įgūdžiai, kad galėtumėte tobulinti savo karjerą arba kurti savo verslą. Jūs išnagrinėsite šiuolaikinę vadybą ir išspręsite sudėtingų komercinių situacijų sprendimus - visa tai vyksta sparčiai besivystančioje, vis labiau besivystančioje pasaulio skaitmeninėje ekonomikoje. Mūsų MBA yra įvertintas 4 žvaigždučių pagal Graduate Management Association of Australia . Mes atnaujiname mokymo programą ir toliau aprūpiname jus naujausiomis koncepcijomis ir užtikrinkite, kad viskas susietų su besivystančiomis tendencijomis. Tuo pačiu metu tai yra praktinis kursas - galite rinktis iš septynių specializacijų, kad galėtumėte dar labiau patobulinti savo pramonės įgūdžius. Jei jūsų akis yra darbo rinkoje, 2014 m. Įmonių darbuotojų atrankos tyrimas parodė, kad 83 proc. Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono šalių apklaustųjų organizacijų šiais metais planuoja samdyti MBA - tai skaičius, kuris nuo 2009 m.

12134_scu-online-portable-learning.jpg

Karjeros galimybės

Tiek bendrosios magistro, tiek specializuotos magistrantūros turi privalumų. Bendrojo MBA absolventai, turintys plačias žinias apie įvairias verslo ir vadovavimo praktikas, gali turėti daugiau galimybių žaisti, kai kalbama apie savo karjerą. Kita vertus, MBZ absolventai, turintys specializaciją, turi gilesnių žinių apie vieną konkrečią pramonės sritį ir gali tiesiogiai pereiti į aukštesnį vaidmenį. Kur bus jūsų MBA?

Generalinis direktorius (generalinis direktorius)

Kaip generalinis direktorius, kuriam gali priklausyti įmonė, jį suradote arba galite pranešti valdybai. Būdamas aukščiausio rango vadovo pareigas korporacijoje ar organizacijoje, būsite atsakingi už bendrą strateginį ateities planavimą.

Strateginis vadybininkas

Dažnai pranešdami apie savo generalinį direktorių, pateikiate strateginį požiūrį ir supratimą apie verslo veiklą, politiką ir procesus.

Vykdomasis generalinis direktorius

Kaip EGM galėsite sukurti strategijas ir politiką, kad pasiektumėte verslo tikslus - dabar ir ateityje.

Vyriausiasis operacijos vadovas (COO)

Antra, vadovaujant generaliniam direktoriui, jūs dažnai būna veikiančių intensyvių įmonių. Jūs nukreipsite verslo operacijas, kad įvykdytumėte biudžetą ir finansinius tikslus, ir gali būti įtrauktos į gamybą, rinkodarą ir pardavimus, mokslinius tyrimus ir plėtrą.

Mokymasis naudojant SCU Online

„Southern Cross University“ internetiniai kursai puikiai tinka darbui, šeimai ir gyvenimui. Mes kuriame lankstumą ir meistriškumą - mūsų kursai yra 100% internetiniai, siūlome šešis prieigos taškus ištisus metus ir yra pristatomi „tech-savvy“ akademikų dėka šviežių, protingų ir bendrų interaktyvių technologijų.

Mūsų 100% internetinis modelis užtikrina maksimalų lankstumą. Jūs pradėsite vieną iš šešių studijų laikotarpių ištisus metus ir galite baigti iki šešių vienetų per metus. Kiekvienas studijų laikotarpis trunka septynias savaites. Jie prasideda vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais.

Nuo užklausos iki baigimo mes esame už jus. Mes padėsime jums per paraiškos ir registracijos procesą. Vykdydami savo tyrimą, mūsų individualus palaikymas palaiko jus motyvuotai ir užtikrina, kad jūs gaunate tai, ko reikia norint pasiekti savo studijų ir karjeros tikslus.

Ryšys ir dalyvavimas yra sandorio dalis. Darbo MBA ne tik padidina savo įgūdžius, bet taip pat leidžia jums į tinklą. Daugelis mūsų absolventų mokėsi ateities bendradarbiais.

Specializuojasi arba mokosi bendrojo MBA

Turite dvi parinktis:

 • Studijuokite mūsų visapusišką verslo vienetų komplektą, turintį specializaciją vienoje iš keturių mūsų pagrindinių sričių: apskaitos, sveikatos priežiūros paslaugų valdymo, informacijos žinių valdymo, vadovavimo ir vadovavimo žmonėms. Tai yra veiksmingas būdas įgyti gilių žinių, kurių reikia norint sustiprinti savo profesinę patirtį.
 • Studijuokite mūsų komplektą verslo vienetų be specializacijos, įgydami įgūdžių ir žinių iš įvairių vienetų ir baigę supratimą apie kiekvieną verslo aspektą.

Apskaita

Analizuokite verslo valdymą ir procesus, gerai suprasdami verslo teisės pagrindus, finansinius rezultatus, pelningumą ir mokumą.

Sveikatos paslaugų valdymas

Taikykite strateginio valdymo ir planavimo principus sveikatos priežiūros srityje, kad galėtumėte susidoroti su vidaus ir išorės poveikiu, pavyzdžiui, finansavimo sumažinimas, vidinė restruktūrizacija ar vyriausybės pasikeitimas.

Informacijos ir žinių valdymas

Įgyvendinti strateginį požiūrį į žinių ir informacijos valdymo koncepcijas, praktiką ir plėtrą.

Vadovaujantys ir vadovaujantys žmonės

Valdykite, motyvuokite ir įkvėpkite vadovavimo stilius, pritaikytus siekiant strateginių tikslų.

Apskaita

Analizuokite verslo valdymą, gerai išmanant finansų ir valdymo apskaitos pagrindus.

Verslumas ir naujos rizikos kūrimas

Nustatyti galimybes ir rinkos potencialą, kurti strategijas, kaip planuoti, valdyti augimą ir nustatyti bei įvertinti svarbiausius išteklius naujoms naujoviškoms įmonėms.

Sveikatos paslaugų valdymas

Taikykite strateginio valdymo ir planavimo principus sveikatos priežiūros srityje, kad galėtumėte susidoroti su vidaus ir išorės poveikiu, pavyzdžiui, finansavimo sumažinimas, vidinė restruktūrizacija ar vyriausybės pasikeitimas.

Vadovaujantys ir vadovaujantys žmonės

Valdykite, motyvuokite ir įkvėpkite vadovavimo stilius, pritaikytus siekiant strateginių tikslų.

Verslas Azijos Ramiojo vandenyno regione

Žvelgdami į akiratį, išnagrinėkite užsienio rinkos atvėrimo ir dalyvavimo strategijas ir struktūras, tarptautinės prekybos ekonomiką ir politiką bei pasaulinius piniginius veiksnius, pvz., Užsienio valiutą.

Finansų valdymas

Išsiaiškinkite investicijų, išėjimo į pensiją ir pinigų srautų planavimo, mokesčių, teisinių struktūrų, rizikos vertinimo ir draudimo pagrindus bei kritinius komunikacijos aspektus sudėtingoje verslo aplinkoje.

Informacijos ir žinių valdymas

Įgyvendinti strateginį požiūrį į žinių ir informacijos valdymo koncepcijas, praktiką ir plėtrą.

Įėjimo kriterijai

 • Parodyta profesinė kvalifikacija - arba universiteto bakalauro laipsnis (arba panaši kvalifikacija), arba turinti kitą patirtį, kurią laikome lygiaverčiu laipsniui.
 • Būkite anglų kalbos mokytojai.

Ką tu gali mokytis

Vienetai

16

A dalis - privalomi vienetai

 • Finansai vadybininkams
 • Rinkodara
 • Projektų valdymo principai
 • Bendrovių valdymas vadovams
 • Vadovaujantis ir valdantis žmones
 • Informacinių sistemų valdymas
 • Strategija ir atvejų analizė
 • Pasaulinis verslas

B dalis - pasirenkamieji

 • Vadybininkų verslo apskaita
 • Vadybininkų verslo ir korporacijos įstatymas
 • Sveikatos priežiūros profesionalų portfelis A
 • Sveikatos priežiūros pokyčiai
 • Klinikinės atskaitingumo principai ir praktika
 • Strateginis sveikatos valdymas
 • Skaitmeninės įmonės valdymas
 • Strateginis žinių valdymas
 • Organizaciniai pokyčiai ir plėtra
 • Žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Pramonės tyrimų projektas (dvigubai svertinis)

C dalis - pamatai

 • Vadybininkų apskaita
 • Organizacinis elgesys
 • Ekonomika ir kiekybinė analizė
 • Rinkodara

Išplėstinė pozicija

Mes apskaičiuojame aukštesnę padėtį, žiūrėdami į jūsų ypatingą išsilavinimą ir patirtį. Tačiau šis kontūras suteiks jums gerą idėją, ką galite gauti.

Jūs galite gauti keturis vienetus iš C dalies kaip aukštesniojo lygio pareigas, o bendras studijų laikas bus sumažintas iki aštuonių mėnesių, jei turite:

 • bakalauro laipsnis panašioje srityje, arba
 • absolvento pažymėjimas verslo srityje arba lygiavertė kvalifikacija

Jūs galite gauti keturis C dalies ir keturis B dalies vienetus kaip pažengusį statusą, sumažindami savo studijų laiką iki 16 mėnesių, jei turite:

 • pagyrimu bakalauro laipsnis panašioje srityje, arba
 • diplomas verslo srityje arba lygiavertė kvalifikacija

Jūs taip pat galite gauti aukštesnę poziciją, jei:

 • įrodyti kitą akademinį ar profesinį statusą, patvirtintą mūsų mokyklos valdybos, arba
 • baigė padalinius per mūsų vykdomosios valdymo programą arba
 • turi penkerių metų atitinkamą darbo patirtį ar profesinę kvalifikaciją per formalų ar neformalųjį studiją.

Studijų laikotarpiai (įvažiavimo punktai): vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėn

Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta March 25, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
14 mėnesių
Ištęstinės
Price
2,590 AUD
$ 2590 AUD už vienetą.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Why SCU's Online MBA?