Oficialus aprašymas

Verslo administravimo bakalauras

Šis laipsnis prisideda prie karjeros absolventų verslo studijų dviem pagrindiniais būdais. Pirma, ji vystosi tiek pažinimo įgūdžius - kritinį mąstymą, analizė, perfrazuodamas ir vertinimą - pristatymo įgūdžiai kartu su pagrindinio skaičiuoti.

Antra, kandidatai gauti ištirti, kaip verslo organizacijos galvoti ir dirbti, ir plėtoti jų supratimą apie funkciją ir reikšmę tokių specializacijų rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, veiklos ir finansų. Šie įgūdžiai ir žinios yra darbdaviai pripažįsta kaip labai vertingos darbo vadybos ir verslo arba specializuotose srityse, susijusiose su siūlant rekomendacijas valdytojams. Laipsnis yra naujoviški ir prieinami įvadas į verslo pasaulyje, kuriuos įgijęs jaunimas iš jų pasirinkti iš karjeros skaičių.

Karjera aktualumas ir įsidarbinimo

BBA absolventai yra labai darbingas ir lengviau iš anksto į viršutinį lygį verslo valdymo. Darbdaviai siekia verslo administravimo absolventų platų pozicijas nuo verslo vadybininkas ir pardavimo atstovą žmogiškųjų išteklių vadovo ir projekto planuotojas.

Tinkamumas

  • Kandidatai, kurie praėjo klasės XII bet srove arba
  • Kandidatai, kurie praėjo X klasė ir sėkmingai baigė trejus metus diplomo kursus iš valdžios pripažintos institucijos.

Trukmė

Programa sudaryta iš 24 kursų, kurie gali būti užbaigtos per ne trumpiau kaip 3 metus ir ne ilgiau kaip 6 metus.

Vidaus vertinimas

Kiekvienas programos kursas turi vidinį vertinimo balas remiasi užduočių pateiktų kurso metu (po du iš kiekvienos kursas), klasės dalyvavimo, diskusija, ir vidaus bandymus.

Mažiausia procentinė reikia vidinio vertinimo yra 40% už kursą. Bet studentas užtikrinti mažiau kaip 40% tam tikro kurso nebus laikomos tinkamomis rašyti terminui pasibaigus nagrinėjimas
šiuo metu ir turi vėl atsiras už pateiktų toliau semestro užduotis.

Išorės Egzaminai

Termino pabaigos tyrimas bus atliekamas du kartus per metus universiteto, taip pat du papildomus ekspertizės ciklų.Egzaminai vyksta internete, naudojant proctored internete proctored interneto egzaminus sistemą. Šie egzaminai gali būti imami iš bet kur pasaulyje.

Studentai reikalauja kompiuterio / nešiojamas kompiuteris su interneto kamera, mikrofonas ir garsiakalbiai arba ausinės, taip pat patikimas Plačiajuostis internetas (512K/1MBPS), kad būtų galima lankyti šiuos egzaminus.

Pabaiga Terminas nagrinėjimas sudaro pakartotinio klausimų pasirinkimo ir kitų objektyvių klausimą. ir mažiausia procentinė dalis turi išvalyti egzaminą yra 40%.

Mokestis už mokslą

Indijos kandidatai-RS.54000 / -, Indijos Užjūrio-1545 JAV dolerių, užsienio piliečiai-1830 USD

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Don Bosco University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Liepa 2019
Duration
3 metų
Price
1,830 USD
Tarptautiniai studentai
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Liepa 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Liepa 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Liepa 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date