Verslo administravimo bakalauras (BBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Islamo Prisijungę universitetas BBA

Verslo administravimo bakalauras (BBA)

Verslo administravimo programos bakalauro yra 4 metų programa, kuri atveria duris į įdomų srityje verslo administravimą. Dėmesys yra įtrauktas į mokinių bendravimo įgūdžius ir verslo sprendimų priėmimo pajėgumus plėtros etikos argumentais. Studentai, kurie baigę šią programą, išmoks savarankiškai dirbti su aukšto lygio kompetencijos verslo aplinkoje. Šis laipsnis siūlo gausius pelningas karjeros galimybes įvairiose pramonės šakose; Pasirinkdama šią studijų režimu tapo labai populiari tendencija tarp musulmonų ir ne musulmonų panašūs.

Pranašas Mahometas, gali taika ir palaimos Dievo būti jam pasakė: "Iš tiesų pirkliai bus prikelti ant teismo dieną su nedorėlių, išskyrus tas, kuris turi Taqwa Allaho, kuris elgiasi meilės ir yra teisingi." (Hasanas , Jami` ne-Tirmidhi 3/12/1210) Paprastai, verslo administravimo programos yra skirtos suteikti studentams išsamių žinių iš pagrindinių funkcinių sričių verslo ir jų sujungimo, o taip pat leidžia specializuotis tam tikroje srityje. Tačiau ši tema dažnai mokoma visiškai nuo pasaulietinės perspektyvos. Taigi, studentai vis dar nežino apie turtingą palikimą islamo principų, apskaitos, vadybos, finansų, verslumo ir lyderystės srityse.

Islamo Prisijungę Universitetas siūlo retą galimybę studijuoti visus pagrindinius verslo disciplinas, pavyzdžiui, apskaitos, finansų, žmogiškųjų išteklių valdymo, strateginio valdymo, organizacinės elgsenos, verslo etikos, verslo teisės ir rinkodaros islamo sistemą. Ji suteikia eruditas Islamo išminties ir šiuolaikinės žinių įvairialypėje srityje derinys gaminti lyderiai, vizionierių ir verslininkus. Ši programa bus išmokyti studentus, kaip tobulėti ir teigiamai prisidėti šiandienos konkurencingoje pasaulio nepakenkiant One įsitikinimus ir idealus.

"Ir, [o Mahometas], jūs ne [užsiima] bet klausimu ar deklamuoti bet Korane ir jūs [žmonės] nedaryk jokios veikos, išskyrus, kad mes esame liudytojas jums, kai esate susijęs juo." (Koranas, 10:61)

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą