Vasaros programos - architektūra

NewSchool of Architecture and Design

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Vasaros programos - architektūra

NewSchool of Architecture and Design

NewSchool siūlo dvi architektūra vasaros programas. 4 dienų programos pasinerti į dvi įdomias sritis Fokusavimas: neurologijos architektūros ir urbanistikos Sveikas. Idealiai tinka architektūros studentams ir darbo profesijos domisi gilinti jų supratimą apie architektūros.

Sveikas urbanistikos (Rugpjūčio 7. - 10, 2017) vasarą intersession programa veda mokinius į didėjantį pripažinimą studijų, kad būdas miestai ir rajonai yra skirtos tiesiogiai veikia į gyventojų, darbuotojų ir lankytojų sveikatai. Tuo pačiu metu, daugelis dizainerių ir projektuotojų nepavyksta sukurti sveiką miestų aplinką per supratimo, patirties ir mokymo trūkumo. Ši programa suteikia pagrindą į procesą ir sukurti strategijas, kurios skatina sveikas miestus. Programa apima platų kontekstą miesto klausimais, įskaitant regionalizmo, bendruomenės ir viešosios infrastruktūros. Kreipdamasis aktualius klausimus, susijusius benamiai, senjorams ir demografines tendencijas teikia informacinę bazę, palyginti su socialinių, politinių ir ekonominių klausimų, susijusių su miestų nustatymus.

Neurologijos architektūros (Rugpjūčio 14. - 17, 2017) vasarą intersession programų vadovuose architektūra / dizainas / neurologijos specialistų į į smegenis sandūroje ir užstatytos aplinkos tyrinėjimo. Programos dalyviams sukurti praktinių žinių apie smegenų ir mokytis aspektus, kaip jis apdoroja erdvinius užuominas. Studija darbas programos naudoja įrodymais pagrįstas projektavimo metodas, įžeminimo architektūros koncepcijas neurologijos.

4 dienų programos susideda iš paskaitų pasaulinio garso fakulteto, seminarai, išvykas, lektorių ir tinklų, taip pat prieigą prie NewSchool įrenginių, įskaitant Welch biblioteka, dizaino studijos ir medžiagos Lab. Lengvi pusryčiai ir pietūs yra įtraukti kasdien, kartu su priėmimo ir vakarienė galutinio vakare programos metu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - San Diego, California
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - San Diego, California
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla