Vaizdo konferencijos kursas nuo vieno iki vieno:

Išmokite anglų arba prancūzų kalbą, patogiai namuose, bet kurią dieną ir bet kada norite.

  • 12/24/26 lankomumo klases per vaizdo konferenciją
  • 3/6/9 mėnesio prieiga prie internetinės mokymosi platformos.
  • 1/2/3 modulis (-iai) (atitinka maždaug 60 valandų studijas).

Cambridge Institute siūlo modulius iš A1I1 iki C1.III lygio anglų kalba (Bendra Europos pagrindų sistema).

Prancūzų kalba iš lygio A1.I iki B2.II (Bendros Europos pamatinės sistemos).

* Supirkdami kursą, turėtumėte pasirinkti savo kalbos lygį, kad nustatytumėte, kuris modulis atitinka jūsų žinias.

Vaizdo konferencijos kursas:

Šis metodas suteikia jums galimybę praktikuoti savo anglų kalbą su mokytoja ir kitais studentais per 1 valandą per savaitę. Apskritai turėsite 12 klasių, kad pagerintumėte anglų kalbos žinias. Galite pasirinkti nuo pirmadienio, antradienio, trečiadienio, ketvirtadienio ir penktadienio. Taip pat galite pasirinkti Jums tinkamiausią laiko juostą: 01: 00-04: 00, 04: 00-07: 00, 7: 00-10: 00, 10: 00-13: 00, 13: 00-16: 00, 16: 00-19: 00, 19: 00-21: 00, 22: 00-01: 00.

Internetinis kursas:

Šis anglų kalbos kursas apima keturias kalbines žinias: skaitymą, rašymą, kalbėjimą ir klausymą, naudojant teksto, vaizdo ir interaktyvius pratimus, kuriuos automatiškai ištaiso sistema. Šis kursas turėtų būti perduotas mūsų internetinėje platformoje, kurioje siūlomi įvairių temų vienetai, kurių sudėtingumo lygis didėja pagal kiekvieno studento įgūdžius. Kursą sudaro: mokymo ir garsinės medžiagos, naujienų skiltis, nuorodos į kai kurias svarbiausias anglų kalbos svetaines ir žodyną, išversti visus žodžius ir išraiškas.

Baigę kursą, studentas turės atlikti egzaminą, po kurio gaus sertifikatą su nurodytu anglų kalbos lygiu. Sertifikato kaina yra 9 eurai ir siunčiama el. Paštu.

Funkcijos:

Videokonferencijos kursas perduodamas WEBEX platformoje. Internetinis kursas pateikiamas per mūsų interaktyvią ENGLISH ONLINE platformą, kuri suteikia jums galimybę išmokti anglų kalbos struktūrą ir gramatiką garso ir vaizdo medžiagos, interaktyvių pratimų, žodyno ir idiominių frazių pagalba. Internetinė mokymosi platforma yra interaktyvi ir pritaikyta asmeninėms reikmėms ir pagerina jūsų anglų kalbos mokėjimą naudojant tris studijų būdus: Naršyti, praktika ir testas. Šis kursas yra rekomenduojamas rengiant tarptautiniu mastu pripažintus testus, patvirtinančius anglų kalbos žinias (pvz., TOEFL, TOEIC, ALTE UCLES, IELTS ir Europos Taryba). Pratybos yra visos multimedijos pagrindu. Mokytojai ir asmeniniai treneriai teikia reikalingus asmeninio mokymo, tolesnio darbo ir vertinimo įrankius. Norėdamas pasirinkti studentui tinkamiausią mokymosi programą, jis turėtų išlaikyti pradinį testą anglų kalbos žinių įvertinimui.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Cambridge Institute »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 17, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date