Oficialus aprašymas

Laikinojoje Vaikų priežiūra ir švietimas (VRQ) - 3 lygis apdovanojimas kursai yra kursas skirtas studentams, kurie nori pradėti karjerą Vaikų priežiūra ir veikia kaip puikus pasirengimas tiems, kurie nori sekti, kad padaryti 3 ATMINTIS lygio pažymėjimui ar diplomui kvalifikaciją.

Vaikų priežiūra yra konkurencinga pramonė, o darbdaviai vis surasti darbo pareiškėjams, turintiems šalies pripažintą kvalifikaciją. Tai ATMINTIS kursas suteikia sėkmingų mokinių su 3 lygio kvalifikacija ypač skirta tiems, kurie nori dirbti su vaikų amžiaus 0-5 profesionaliai vaikų globos nustatymo.

Diplomo lygio kursas leistų besimokantiesiems įgyti žinių ir patirties, kad galėtų dirbti su vaikais nuo gimimo iki 5 metų Neprižiūrimo talpos. Reikėtų pabrėžti, kad vis dėlto pati apdovanojimas yra vertingas atskira kvalifikacija savo teisę, ir bus ypač naudinga tiems, kurie nori padidinti savo CV, siekiant dirbti su vaikais prižiūrimoje talpos. Taip pat būtų tinkamas tiems, kurie jau dirba vaikų kaip SPD rietime (Tęstinis profesinis tobulėjimas).

Kursas apima šiuos vienetus:

  • Vienas vienetas: Vaiko raidos nuo apvaisinimo iki septynerių metų
  • Du vienetai: Vaikų sveikata ir gerovė

Sėkmingai baigus šį kursą studentai gaus akredituotą 3 lygis QCF apdovanojimą Kvalifikacija su 15 UCAS taškų.

Būtinos sąlygos

Nėra jokių ankstesnių mokymosi žinių ar patirties, privalo imtis šį kursą.

Kurso trukmė ir palaikymas

Studentai gali registruotis bet kuriuo metu ir turėti visus metus baigti studijas. Jūs taip pat turite prieigą prie asmens globėjas paštu arba paštu už 12 mėnesių laikotarpį. Kaip žinoma, yra savarankiškas galite užpildyti taip mažai arba tol, kol yra laiko, kaip jūs pageidaujate.

Įvertinimas

Žinoma, yra daug Kuratorius Žymima pavedimams (TMA), kurios jūsų mokytojas įneš ir duoti jums vertingą grįžtamąjį ryšį apie skaičių. Žinoma, taip pat yra keletas įsivertinimo pratimus, kurie skirti įvertinti savo pažangą, bet nėra įtraukti į vertinimo procedūras.

Programa mokoma:
Anglų
Distance Learning Centre

Peržiūrėti 24 daugiau kursų Distance Learning Centre »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
180 valandos
Ištęstinės
Price
342 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date