Vadybos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Klesti besikeičiančiame verslo pasaulyje

Išmoksite lyderystės įgūdžių, kurie yra labai svarbūs norint panaudoti ir nukreipti įvairiapusės darbo jėgos talentus - kritinius įgūdžius, tokius kaip adaptyvus sprendimų priėmimas, sudėtingų pokyčių planavimas ir vedimas bei verslo duomenų panaudojimas, taip pat minkštųjų įgūdžių, padedančių daryti įtaką sprendimams, kurti emocinį intelektą. ir išryškinkite geriausią darbuotojų darbą.

Įgykite naujausius lyderystės įgūdžius

Golden Gate University proveržio lyderystės programos yra pagrįstos dideliu korporatyvinių partnerių, pramonės grupių, žymių mokslininkų indėliu ir suteikia galimybę per dešimtmečius trunkančioms universiteto sėkmėms ugdyti aukšto lygio lyderius naujoviškame San Francisko įlankos tiglyje.

Sužinokite iš instruktorių, kurie moko to, ką daro

Kursus dėsto instruktoriai, kurie taip pat dirba vienose didžiausių ir sėkmingiausių įlankos srities organizacijų. Jie klasėje perkelia pažangiausias žinias iš lauko, mokymo įgūdžius, kurie yra iškart pritaikomi realiame pasaulyje.

Ateities įrodymas apie jūsų karjerą

Spartėja pramonės šakų pokyčių tempai. Naujosios technologijos sparčiau trikdo nusistovėjusį verslą. Mes dirbame vis persipynusiame globaliame pasaulyje. Profesionalų atlikti darbai netrukus bus automatizuoti arba perduoti trečiajam asmeniui. Kas šiandien buvo aišku, rytoj gali būti neaišku. Ar esate pasirengęs tam, kaip vystysis vadovybė ir lyderystė?

Mokymo planasBendras vienetų skaičius - 30

Pagrindiniai kursai - 18 vienetų
 • LEAD 300 Lyderystė ir vadyba
 • LEAD 301 Asmeninis vadovavimas
 • LEAD 303 komandinis darbas organizacijose
 • LEAD 304 vedantis kompleksinis pakeitimas
 • LEAD 305 adaptyvus sprendimų priėmimas
 • „LEAD 306“ integruoto lyderystės meistriškumas
Specializacija - 12 vnt

Bet kuri 300/400 lygio patvirtinta koncentracija ar individualizuota specializacija, patvirtinus atitinkamą akademinės programos direktorių.

Mokymosi rezultataiStudentai, baigę vadybos magistrantūrą, parodys gebėjimą:

 • Nustatyti, suprasti ir atskirti valdymą nuo lyderystės.
 • Kurti ir vadovauti aukšto lygio komandoms.
 • Palengvinti veiksmingą bendradarbiavimą parenkant ir taikant tinkamus verslo metodus ir priemones.
 • Pratinkite emocinį intelektą ir pritaikykite adaptacinius lyderystės gebėjimus bendraudami su įvairiomis auditorijomis ir greitai kintančiomis sudėtingomis ir chaotiškomis organizacinėmis situacijomis.
 • Identifikuokite etines dilemas ir įvertinkite tinkamas galimybes naudodamiesi moraliniais samprotavimais.
 • Nustatykite ir apginkite, kuriuos sprendimų priėmimo metodus naudoti daugelyje įprastų scenarijų.
 • Sukurkite apgalvotą ir griežtą savo komandos, organizacijos stipriosios lyties atstovų ir tobulėjimo sričių vertinimą.
 • Suformuluokite trejų – penkerių metų asmeninio vadovavimo / karjeros / viso gyvenimo tikslą.
 • Integruokite lyderystės ir vadybos žinias, įgūdžius ir mąstyseną į individualizuotą lyderystės filosofiją ir priemonių rinkinį.
 • Pabrėžkite individualizuotos specializacijos naudą taip, kad ji suteiktų pridėtinę vertę esamiems ir būsimiems darbuotojams.
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares indivi ... Skaityti daugiau

For the second consecutive year, Washington Monthly ranks Golden Gate University America's #1 School for Adult Learners in its annual College Guide and Rankings. Golden Gate University prepares individuals to lead and serve by providing high-quality, practice-based educational programs in Accounting, Law, Taxation, Business and related professions - as a non-profit institution - in an innovative and challenging learning environment that embraces professional ethics and diversity. Skaityti mažiau
San Franciskas , JAV internete , Los Andželas , Sietlas + 3 Daugiau Mažiau