Profesinė treniruotė organizaciniam kontekstui

Vykdomoji valdžia


Kas yra profesionalus instruktavimas?

Trumpai tariant, profesionalus instruktavimas yra profesionalus bendradarbiavimas, kuris palaiko, įkvepia ir moko verslo lyderį ar vadybininką, kad maksimaliai padidintų savo profesinį potencialą. Nors pripažįsta, kad vyresniojo ar jaunesniojo verslo lyderis yra tikras jų srities ar disciplinos ekspertas, profesionalus treneris teikia išorės, apmokytą profesionalų, kurie gali padėti savo kolegialiems asmenims išsiaiškinti tikslus, skatinti savęs atskleidimą, kurti darbo vietų strategijas ir išspręsti problemas, ir Laikykite coachee atskaitingos už geresnį našumą ir rezultatus.

Noble Manhattan Coaching Americas yra tarptautiniu mastu pripažintas profesionalus trenerių komanda, orientuota į treniruotes darbo vietoje, kad būtų skatinama treniruotės kultūra tiek trumpalaikiam, tiek ilgalaikiam veiklos tobulėjimui, padidėjusi investicijų grąža ir didesnė nuosavybės grąža.


Vykdomasis

Vykdomoji valdžia

Tai yra mokymo programa tiems, kurie nori išplėsti savo praktiką ir taikyti instruktavimą darbo vietoje. Platus turinys, praktinės instruktavimo sesijos, mentorystė, priežiūra ir nuolatinė mūsų rūpinančios komandos parama padės jums tapti visiškai akredituotu, profesionaliu vykdomuoju treneriu.

ECCD yra Mokymosi ir valdymo instituto (ILM) ir Tarptautinio koučingo instituto (IIC) akredituota aukščiausio lygio programa. Šis akreditacijos lygis yra patvirtinimas, kad mes teikiame savo kursą pagal aukštus standartus, kokybę ir atitikimą treniruočių etikai.


Kas išskiria mus:

  • Plačios žinios apie instruktavimą pateikiamos rašytinių išteklių, garso įrašų, vaizdo įrašų ir tiesioginių internetinių seminarų mišinyje.
  • Padidėjęs interaktyvumas mūsų internetinėje mokymo platformoje naudojant konsolidavimo pratybas, atspindinčias pastabas ir vertinimus.
  • 100% internetinis pristatymas su 100% studentų kontaktinių valandų priežiūra.
  • Didelis dėmesys praktikai - instruktavimas, mentorystė, priežiūra ir diskusijų forumai.
  • Nuolatinė parama ir prieiga prie išteklių per visą gyvenimą.
  • Verslo vystymas orientuotas, nes mes siūlome puikų rinkodaros įrankių derinį, nuolatines plėtros galimybes ir prieigą prie mūsų tinklo.

"NMCA" mes suprantame, kad kūrybiškų našumo strategijų kūrimas ir našumo didinimas dažnai nėra lengva arba praktiškai kiekvienas verslas klestės. Štai kodėl profesionalus treneris iš įgaliotųjų trenerių, turintis prieigą prie technikos, mokslinių tyrimų ir įrankių, skirtų darbuotojų dalyvavimui optimizuoti, tuo tarpu augantys jūsų verslo lyderiai, kad atliktų tą patį, yra tokie svarbūs. Palengvinant asmeninį ir profesinį augimą, kuris paskatina geresnius rezultatus, naujų įgūdžių ir žinių įgijimą, taip pat bendrą košeito vystymą, mūsų profesionalūs treneriai įgalina kitus tai daryti.

Mūsų vykdomoji valdžia

Dinaminė struktūra, išsamus turinys ir kokybinis mokymas, kurį jūsų komanda gauna iš mūsų įgaliotųjų profesionalių trenerių, suteiks netikėtus rezultatus, kurie pastebimi nedelsiant ir kurie ilgainiui auga, nes jūsų kūrybinė kultūra įsitvirtinusi jūsų darbo vietoje. Sujunkite tai su nuolatine prieiga prie mūsų valdymo vadovavimo išteklių platformos ir studentų palaikymo komandos kiekvienam programos dalyviui ir sunku nesuprasti, kodėl mes turėjome tiek daug sėkmės.


Privalumai

Profesionalumas

Patirtį ir patirtį, kaip vykdomąjį trenerį, pateikia mūsų vyresniųjų ir magistro trenerių komanda. Jūs išmoksite iš geriausių, kad taptumėte viena iš geriausių.

Praktika

Jūs sukursite savo treniruočių praktiką per daug priežiūros ir instruktavimo pristatymo priežiūros.

Lankstumas

Jūs neturite jaudintis dėl visko, kas tinka jūsų tvarkaraščiui. Programa teikiama 100% internete, o turinys pasiekiamas bet kuriame įrenginyje.

Noble Manhattan šeima

Didžiuojamės, kad esame labiausiai rūpestingų trenerių komandų. Mes esame ne studentai, o šeimos nariai. Kaip šios šeimos dalis, jūs gausite naudos iš visų mūsų išteklių ir paramos.

Karjeros pažanga

Tai yra "Kick-start" ar jūsų karjeros karjeros laipsnis. Galėsite pasinaudoti šia instrukcijų mokymo programa ir pridėti ją prie savo CV, leidžiančią nukreipti į aukščiausios klasės klientus.

Finansinė IG

Tyrimai parodė, kad treniruotės vidutiniškai 5,7 karto viršijo pradinę investiciją. Naudodamiesi žiniomis ir įrankiais, kuriuos naudosite, jūs patirsite didelę IG.


Kaip profesionalus instruktavimas padeda verslui

Kad būtumėte tikri, profesionalios instruktavimo sistemos suteikia naudos visų dydžių įmonėms. Padėdama identifikuoti rytdienos lyderius ir juos ugdyti gerinant gyvenimo kokybę ir investuojant darbuotojams, akcininkams ir partneriams suteikti apčiuopiamą atlygį, kurti profesionalų koučingo kultūrą jūsų verslui, yra protinga investicija, kurios tikslas - nedelsiant ir ilgalaikiai dividendai . Apskritai sėkmingas instruktavimas darbo vietoje turėtų pagerinti komandinio darbo kokybę, stipresnį bendravimą, didesnį pasitenkinimą darbu, nuosavybės jausmą visais organizacijos lygmenimis ir sėkmingesnį paveldėjimo bei karjeros planavimo modelį. Turėdamas tiek daug naudos, tiek daug dėmesio, svarbu pasirinkti tinkamą partnerį, kuris padės jums pradėti profesionalų koučingo modelį.

Norėdami įsitikinti, kad vadovavimo instruktavimo procesas pasiekia pageidaujamus rezultatus ir perkelia jūsų organizaciją į didesnes pajamas ir našumą, yra pagrindinių priemonių, kurių reikia imtis. Noble Manhattan Coaching Americas visada prasideda poreikių įvertinimu, siekiant tiksliai nustatyti tikrus jūsų organizacijos poreikius, kai kalbama apie profesionalų treniruotę. Tai skiriasi nuo daugelio kitų korporacinių instruktavimų kompanijų, kurios anksčiau santykiuose imasi daugiau konsultacinio ar mentoringo vaidmens. Mes suprantame, kad jūsų verslas ir jūsų verslo procesų pranašumai ir iššūkiai yra unikalūs, todėl kiekvienam iš mūsų naujų klientų mes remiame projektą pagrįstą individualų požiūrį.

Mūsų vykdomoji valdžia


Registracijos procesas

Ši programa tinka jau įsteigtiems treneriams. Jei neturite išankstinės instruktavimo patirties, galite pradėti savo treniruotės kelionę su praktikuojančio instruktoriaus diplomu ir sekti šia programa.

Jei norite kreiptis, siųskite mums ketinimų laišką ir CV. Peržiūrėję jūsų paraišką, su jumis susisieksime dėl pokalbio.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Noble Manhattan Coaching Americas »

Paskutinį kartą atnaujinta January 10, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date