Oficialus aprašymas

Alaus pramonės vadovai ir tie, kurie svarsto galimybę patekti į pramonę, turi žinoti profesionalių alaus daryklų operacijas, kad galėtų priimti veiksmingus finansų ir valdymo sprendimus. Tuo tikslu Pasaulio alaus daryklos akademija (WBA) sukūrė internetinį kursą, kuris leistų studentams išmokti alaus daryklų pagrindus be kelionių.

Vykdomojo "Brewing Process" kursų vedimo vadovas leidžia vadovams, administracijos darbuotojams ir alaus gamybos srities sprendimus priimantiems asmenims visame pasaulyje dalyvauti profesinio lygio anglų kalbos mokymuose internetu. Kaip pagrindinio lygio kursas, jis taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia tapti profesionaliu alaus daryklu, neturinčiu jokio išankstinio komercinio lygio alaus, kurio metu rengiami labiau pažengę alaus daryklos kursai.

Priėmimo sąlygos

Visi studentai, besikreipiantys apie programą, modulį ar kursą, turi būti bent dvidešimt vieni (21) metų amžiaus.
Šio kurso atveju išankstinės žinios nėra reikalingos.

Kompiuterio / sistemos reikalavimai

Norint paleisti mūsų kurso turinį, kai jis veikia standartinėse naršyklėse ("Internet Explorer", "Firefox", "Safari"), specialios programinės įrangos nereikia. Mūsų kursai vyksta PC ir Mac formatu. Jei naudojate kompiuterį, išduotą jūsų įmonės, gali tekti keisti saugumo parametrus, kad leistų naudotis kursų programomis.

Planšetiniai kompiuteriai ir telefonai, pvz., "IPad", "iPhone" ir panašūs įtaisai, šiuo metu nepalaikomi dėl nesuderinamumo su "Adobe Flash" papildiniu, reikalingu norint pasiekti / bendrauti su pagrindiniais kursų komponentais.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Siebel Institute of Technology »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Bal 2019
Spal 2019
Duration
3 savaites
Dieninės
Price
985 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Bal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Bal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date