Vėjo energetikos sistemų sertifikatai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pagrindinis programos „Wind Energy Systems“ tikslas yra gebėjimų stiprinimas vėjo energijos srityje mokslinių tyrimų ir pramonės srityje, turintis unikalią švietimo aljansą: Kaselio universitetą , Vokietijos universitetą, kuris yra tvarus, ir vėjo energijos tyrimus. Fraunhofer Institute “ vėjo energijos ir energetikos sistemos technologijos institutas , vienas iš pirmaujančių Europos mokslinių tyrimų instituto „ FRAUNHOFER .

Kaselio mieste vėjo energijos sistemų studijavimas yra labai lankstus: mes mokome žmones aukštojo išsilavinimo lygiu įvairiose srityse ir keliose kompetencijos srityse. Todėl, be studijuoti visą magistrantūros programą „ Online M.Sc. Siūlomos ir vėjo energetikos sistemos , taip pat septyni pažangioms studijoms . Šie sertifikatai leidžia mūsų dalyviams ištirti konkrečius sertifikatus, skirtingus dėmesiui skiriant vėjo energijos sistemoms.

Metodai ir technologijų naujovės bus vystomos problemoms, susijusioms su mokymosi sąjungomis su pramone ir daugiausia dėmesio skiriant praktiniams pavyzdžiams, kurie yra artimi FRAUNHOFER mokslinių tyrimų projektams. Konkretūs ir praktiniai pagrindiniai moduliai ir individualūs specializacijos moduliai yra į studentą orientuotos mokymo programos dalis.

Sertifikatų apžvalga

 • Kursų tipas: internetinis mokymasis
 • Kvalifikacija: Kaselio, Vokietijos, universiteto pažymėjimas bendradarbiaujant su Fraunhofer Institute energijos ekonomikos ir energetikos sistemų technologijos institutu (IEE)
 • Datos: paraiškos pateikimo terminas žiemos semestrui: spalio 1 d
 • Mokymo kalba: anglų
 • Kurso turinys:
  • 1 modulis: moksliškai orientuoti vėjo energijos sistemų pagrindai
  • 2 modulis. Vėjo energetikos sistemų elektrotechnika
  • 3 modulis: skaičiavimo vėjo energijos sistemos
  • 4 modulis: vėjo energijos integravimas į elektros tiekimo sistemą
  • 5 modulis: vėjo energijos sistemų skysčių mechanika
  • 6 modulis: vėjo energijos sistemų struktūrinė mechanika
  • 7 modulis: vėjo energijos keitiklio sistemos
 • Kaip kursas organizuojamas: 100% internete; visi sertifikatai turi 30 kreditų.
 • Priėmimo sąlygos: Minimalūs atvykimo reikalavimai yra bakalauras, diplomas arba lygiavertis laipsnis atitinkamuose gamtos ir inžinerijos moksluose (180 kreditų)
 • Kurso mokestis: 6000 EUR už pažymėjimą
 • Papildoma informacija: Visi sertifikatų moduliai yra akredituoti ASIIN.

1 modulis: moksliškai orientuoti vėjo energijos sistemų pagrindai

Sertifikate „Moksliškai orientuoti vėjo energetikos sistemų pagrindai“ suteikiamos tvirtos pagrindinės žinios, kad būtų galima suprasti ekonomiškai ir ekologiškai efektyvią vėjo energijos transformaciją ir kurti naujas vėjo jėgaines ar vėjo jėgainių komponentus, viršijančius vėjo inžinerijos techniką. Be pirminių esminių inžinerinių žinių tobulinimo, šis sertifikatas taip pat yra pagrindas daugiau techninių ar metodologinių pažymėjimų arba studijuoti visą „Online M.Sc. Vėjo energetikos sistemų programa.

2 modulis. Vėjo energetikos sistemų elektrotechnika

Šis sertifikatas „Vėjo energetikos sistemų elektrotechnika“ skirtas pagrindinėms elektros sistemos sudedamosioms dalims. Bus sprendžiami tokie klausimai kaip elektrinės sistemos projektavimas, valdymas ir valdymas vėjo energijos konverteryje. Šiame kontekste atsakoma į klausimus dėl techninių iššūkių ir ribinių sąlygų projektavimui ir kaip ji keičiasi su pavaros traukiniu ir visa vėjo energijos konverterio sistema ir vėjo jėgainių parku.

Svarbu: rekomenduojamos pagrindinės Matlab ir valdymo inžinerijos (Regelungstechnik) žinios. Elektros inžinerijos modulis turėtų būti priskirtas sertifikato pradžioje.

3 modulis: skaičiavimo vėjo energijos sistemos

Sertifikato „Skaitmeninių vėjo energijos sistemų“ studijavimas reikalauja sėkmingo sertifikato „Moksliškai orientuotos vėjo energijos sistemų pagrindai“ užbaigimo. Tai suteikia gilių žinių apie skaičiavimo metodus, naudojamus statinei ir dinaminei vėjo energijos konverterių ir aplinkinių vėjo bei vandens srautų analizei ekspertų lygmeniu. Sertifikato tikslas yra ne tik suteikti inžinieriams galimybę taikyti esamus komercinius programinės įrangos struktūrinius ir skysčių mechanikos paketus, kaip patikimų prognozių apie vėjo jėgainių mechaninį elgesį pagrindą, bet ir pagerinti skaitmeninių metodų kokybę ir sukurti realistiškesnius vėjo energijos sistemų modelius. Šie aspektai yra pagrindiniai šiuolaikinių vėjo jėgainių ir jų ateities novatoriškų konstrukcijų, turinčių didesnį energijos vartojimo efektyvumą, tarnavimo laiką, pajėgumų panaudojimo laipsnį ir patikimumą ekstremalių apkrovų atvejais, inžinerinio optimizavimo komponentai.

4 modulis: vėjo energijos integravimas į elektros tiekimo sistemą

Vėjo energijos svyravimai ir labiau decentralizuota vėjo energijos gamyba reikalauja sudėtingų sėkmingo tinklo integravimo sprendimų. Sertifikate „Vėjo energijos integravimas į elektros energijos tiekimo sistemą“ suteikiama galimybė ištirti vis svarbesnį vėjo energijos integravimo į elektros energijos tiekimo sistemą klausimą. Sertifikate dėmesys sutelkiamas į technines, administracines ir teisines kliūtis ir iššūkius, į kuriuos reikia atsižvelgti sėkmingai integruojant vėjo energiją ir kitas atsinaujinančios energijos bei tradicines technologijas į tinklą.

5 modulis: vėjo energijos sistemų skysčių mechanika

Sertifikato „Vėjo energetikos sistemų skysčių mechanika“ studijavimas suteiks gilių žinių apie magistro lygio matematiką ir skysčių mechaniką, taip pat skaičiavimo metodus, naudojamus skysčių mechaninei vėjo energijos keitiklių analizei stacionariais ir trumpalaikiais atvejais ekspertų lygmeniu. Be to, bus lengviau žinoti apie rotoriaus peilių aerodinamiką. Sertifikato tikslas yra ne tik suteikti inžinieriams galimybę taikyti esamus komercinės programinės įrangos skysčių mechanikos programinės įrangos paketus, kaip pagrindą patikimoms skysčių srautų aplink vėjo jėgainėms prognozei, bet ir skaitmeninių metodų kokybei gerinti ir realistiškesni vėjo energijos sistemų modeliai. Šie aspektai yra pagrindiniai šiuolaikinių vėjo jėgainių ir jų ateities novatoriškų konstrukcijų, turinčių didesnį energijos vartojimo efektyvumą, tarnavimo laiką, pajėgumų panaudojimo laipsnį ir patikimumą ekstremalių apkrovų atvejais, inžinerinio optimizavimo komponentai.

6 modulis: vėjo energijos sistemų struktūrinė mechanika

Sertifikato studijavimas suteiks žinių apie klasikinius, dabartinius ir būsimus skaitmeninius vėjo turbinų konstrukcijų ir konstrukcinių komponentų mechaninių modelių sprendimo būdus. Inžinieriai bus susipažinę su skirtingų medžiagų įtampos būsenų interpretavimu ir vėjo jėgainių struktūrinio saugumo ir naudojimo trukmės pasekmėmis. Sertifikato tikslas - atpažinti, kurie modelių ir skaitmeninių metodų deriniai gali būti efektyviai ir patikimai taikomi specialioms struktūrinėms analizėms. Be to, inžinieriai bus susipažinę su modelių ir skaitmeninių metodų apribojimais ir įveiks šiuos apribojimus rašydami savo dalines programas specialioms užduotims savo profesinėje karjeroje.

7 modulis: vėjo energijos keitiklio sistemos

„Vėjo energijos keitiklių sistemų“ sertifikatas skirtas vėjo jėgainių, vėjo jėgainių ir vėjo jėgainių inžinerijai, planavimui ir valdymui. Tai suteikia žinių apie klasikinius ir neseniai sukurtus vėjo turbinų komponentus. Bus mokomi šiuolaikinių pamatų jūroje ir atviroje jūroje projektavimo ir analizės metodai, bokštai, rotorių mentės ir vėžių sistemos. Vėjo turbinų ir vėjo parkų planavimo, valdymo, administravimo moduliai užpildys atsakingų vėjo inžinierių profilį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Learning to handle new technology and new techniques is an essential part of the innovation process. The Fraunhofer Academy understands that it takes real expertise to channel the innovative potential ... Skaityti daugiau

Learning to handle new technology and new techniques is an essential part of the innovation process. The Fraunhofer Academy understands that it takes real expertise to channel the innovative potential of research findings into a company’s day-to-day operations. Skaityti mažiau
Baden-Badenas , Freiburgas , Miunchenas , Kaselis + 3 Daugiau Mažiau