Universiteto aplinkos teisės magistro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Šis oficialus magistro laipsnis suteikia jums pagrindinių ir specifinių žinių apie aplinkos teisę. Jis ypatingą dėmesį skiria skirtingoms disciplinos šakoms, taip pat nagrinėja įvairius neteisinius dalykus, susijusius su techniniais, geografiniais, ekonominiais ir verslo aplinkos aspektais.

Ši magistro programa buvo akredituota nacionalinės kokybės agentūros, turinčios „Excellence“ ženklą - aukščiausią Ispanijos universitetų sistemoje.

AQU Excel·lència MUDA

Nors tai internetinė programa, antrojo kurso antroje kadencijoje yra privaloma ir tiesioginė praktika.

Programos kalba yra ispanų, todėl jūs turite įrodyti, kad mokėsite šią kalbą.

Karjeros galimybės

Aplinkos teisės universiteto magistro laipsnio tarpdalykinis pobūdis suteikia jums galimybę pasiekti platų karjeros spektrą. Taip pat galite nuspręsti tęsti akademinį mokymąsi įstoję į teisės doktorantūros programą. Tarp jiems atveriamų karjeros galimybių yra šios:

  • Viešasis administravimas (miesto tarybos, provincijų tarybos, rajonų tarybos, prekybos rūmai ir kitos institucijos): dirba aplinkos ekspertais.
  • Nevyriausybinės organizacijos: teikia technines ir teisines konsultacijas.
  • Privačios įmonės: techninės ir teisinės konsultacijos teikimas.
  • Aplinkos apsauga: techninės ir teisinės konsultacijos teikimas; taikinimo ir tarpininkavimo srityje.
  • Aplinkosaugos konsultacijos ir auditas.
  • Aplinkos žurnalistika.
  • Aplinkos moksliniai tyrimai ir doktorantūros studijos.
  • Aplinkosauga.
  • Mokymas ir tyrimai universitetuose ir kituose tyrimų centruose.

Priėmimas

Magistrantūros programa skirta studentams, turintiems ankstesnį išsilavinimą teisės, politikos mokslų ir viešojo administravimo, viešojo valdymo ir administravimo ekonomikos, žurnalistikos, verslo studijų, darbo studijų, verslo mokslų ir kitose susijusiose srityse.

Apskritai magistro laipsnis gali būti naudingas kitų socialinių mokslų sričių, taip pat aplinkos mokslų ir biologijos absolventams. Magistro laipsnis taip pat tinka kandidatams, atvykstantiems iš kitų žinių sričių, ir į savo profesinę bei profesinę patirtį ketinama įtraukti naujų akademinių žinių ir daugiau įgūdžių bei kvalifikacijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment.

We are a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment. Skaityti mažiau
Taragona , Taragona , Taragona , Reusas , Taragona , Taragona , Reusas , Taragona , Taragona , Taragona , Taragona , Taragona + 11 Daugiau Mažiau