Read the Official Description

Kokie yra šio kurso tikslai?

Šis paketas padės jums suprasti pagrindines sąvokas "Sage" ir kitas dalis eterinio apskaitos programinė įranga, pradedant nuo pat pradžių. Jis neturi mesti jums tiesiai į giliai pabaigos, o nuramina tave švelniai su šalavijų kursus, kurie nuves jus per bazinio rinkinio ups sudėtingesnių saugumo konfigūracijos ir ataskaitų sistemų įvairovė.

  • Šis kursas yra gerai suapvalinti paketas, kuris gali padėti jums sukurti savo žinias apskaitos ir buhalterijos, ar jūs, kurie nori tobulėti savo dabartinę darbo vaidmenį, yra dėl geresnio galimybę Lookout ar net jei jūs svarstote nustatymo iki savo verslo įmonę.
  • Pagalba jūsų smulkiajam verslui klestėti su QuickBooks galia. Sužinokite, kaip sekti sąskaitas faktūras ir kvitus, ir sekti dokumentų taip, kad kai atsiranda būsimų auditų, jums nereikės jaudintis dėl skubotai crunching numerius.
  • Sužinokite, kaip analizuoti savo verslą "finansinę būklę ir sekti savo įmonės informaciją visoje kasdienio veikimo jį.
  • Sužinokite, kaip stebėti atsargų lygį, išlaikant akis perkamiausias prekes, taip pat analizuojant klientų statistika ir demografija, kad jūs galite nukreipti savo klientus su poz.
  • Sutelkti savo laiko ir motyvacijos užtikrinimas klientai laimingi, leidžiant QuickBooks Point of Sale Programinė įranga sekti atsargų, pardavimų ir klientų informaciją, kad jūs neturite švaistyti brangų laiką tai daro patys. Ši programinė įranga taip pat bus integruoti su QuickBooks lengvai, todėl jūs neturite jaudintis dėl dvigubo įrašo apskaitos.
  • Tapkite metu Sage meistras - svarbi apskaitos programinė įranga - 20 kursai nuo paprastų iki aukštesnio lygio, įskaitant Sage 50.
  • Išplėskite savo buhalterinės apskaitos įgūdžių, nuo konfigūracijos sąskaitų ir sąskaitų faktūrų išrašymo, įsteigti akcijų sistemas ir valdant pelną ir nuostolius.
  • Master Excel programinę įrangą ir sužinoti, kaip panaudoti visus savo naudingų funkcijų, įskaitant skaičiuoklės, diagramas, ataskaitų ir makrokomandų. Sužinokite, kaip manipuliuoti formules, kad būtų galima užbaigti savo skaičiavimus, kurie padės supaprastinti skaičiuokles, kad jums sukurti.

Kas tai skirta?

Tai pilnas rinkinys padės jums išplėsti savo apskaitos įgūdžius ir yra idealus, jei jūs ieškote sukurti savo smulkųjį verslą ar gauti į priekį į darbo rinką, konkurencijos.

Reikalavimai

Nėra prielaidos dėl šio kurso.

Ką žymi šį kursą be?

Kaip buhalteris galite tikėtis uždirbti maždaug £ 28k, su takais, kurie gali sukelti galimą finansų kontrolierius, buhalteris, ir finansų vadybininkas.

Šaltinis: PayScale

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Program taught in:
Anglų

See 173 more programs offered by E-Careers »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
250 GBP
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment