Tvarios plėtros magistrantūra (internete)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sasekso universitetas yra vienas iš pirmaujančių pasaulyje vystymosi studijų srityje („QS World University Rankings by 2019“), kuris yra pripažintas vienu iš pasaulyje pirmaujančių tvarumo ir inovacijų tyrimų.

Suderinus trijų universitetų, turinčių patyrusių mokslinių tyrimų padalinių, žinias, Mokslo politikos tyrimų skyrių, Pasaulinių studijų mokyklą ir Vystymosi studijų institutą, šis išskirtinis kursas suteikia tarpdisciplininį požiūrį į tvarumo tyrimą.

Su šešiais pradžios metais (sausio, kovo, gegužės, liepos, rugsėjo ir lapkričio mėn.) Šį kursą galite pradėti, kai jums patinka ir mokosi savo laiku, iš savo namų.

Šis kursas yra ne visą darbo dieną ir gali būti baigtas ne mažiau kaip dvejus metus ir ne daugiau kaip keturis metus. Studentai turi galimybę pristabdyti savo studijas, jei jų darbas ar gyvenimas yra būtini.

Kodėl verta studijuoti Sustainable Development MSc (online) Sussex?

 • Akademikų mokomi vadovaujantys pasauliniai moksliniai tyrimai ir pokyčiai dėl tvarių ateities.
 • Mokslo politikos tyrimų skyrius užėmė tris svarbiausius mokslo, technologijų ir inovacijų mokslinių tyrimų padalinius pasaulyje (2017 m. Global Go To Think Tank Index ataskaita).
 • Skirtingas tarpdisciplininis požiūris į mokymą, apimantis konceptualias perspektyvas ir metodinius metodus iš įvairių socialinių mokslų disciplinų.
 • Atitinkamas mokymas, kritiškai analizuojant realių pasaulio atvejų tyrimus iš tarptautinių vyriausybių, įmonių ir NVO.
 • Plėtoti žinias ir įgūdžius, kad būtų galima keistis ir plėtoti būsimas tvarumo sistemas ir struktūras.
 • Prisijunkite prie tikrai globalios mokymosi aplinkos ir bendradarbiaukite su daugiau nei 100 pasaulio šalių studentais ir akademikais.

Karjeros galimybės

Darnaus vystymosi sistemų kūrimas yra vienas svarbiausių vyriausybių, įmonių ir trečiųjų sektorių organizacijų prioritetų visame pasaulyje.

Išryškinant JT tvaraus vystymosi tikslus, reikia kvalifikuotos ir aistringos darbo jėgos, kad būtų suteikta kompetencija ir keičiasi politika ir praktika visame pasaulyje.

Sussexo universiteto magistrantūros absolventai pateko į daugybę vaidmenų, įskaitant: vyriausybės patarėjai ir konsultantai, konsultuojantys ir dirbantys su vietos ir pasaulio nevyriausybinėmis organizacijomis, Jungtinėmis Tautomis, tarptautine pagalba ir žurnalistika.

118194_CopyofODLhome-24.jpg

Kursų mokesčiai

Mokesčiai mokami moduliniu pagrindu, kiekvienas modulis kainuoja £ 955 * .

Visas mokestis kursą yra £ 11.450 * .

Mokestis už mokslą gali būti didinamas kasmet, atsižvelgiant į Sussexo universiteto sąlygas. Padidėjimas įsigalios kiekvienų metų rugsėjo mėnesį.

* suapvalinti administravimo tikslais

Stipendijos

Nedidelis skaičius stipendijų, kurių vertė yra 2 000 svarų sterlingų, yra prieinami kurso studentams.

Indėlis

Kad priimtumėte savo vietą Tvaraus vystymosi magistrantūroje (internete), turėsite sumokėti pirmąjį modulio mokestį - 955 svarus.

Tai yra negrąžintinas užstatas, skirtas apsaugoti jūsų vietą kurse.

Užstatas bus įskaitytas į bendrą sumokėtą mokestį.

Kodėl mokytis internetu?

 • Studijos pasaulyje pirmaujančiame universiteto vystymosi studijų srityje *.
 • Mokykitės tarptautiniu mastu žinomų mokslininkų ir akademikų, turinčių darnų vystymąsi, kad ir kur esate pasaulyje.
 • Būkite pasaulinės klasės, mokykitės kartu su daugiau nei 100 šalių moksleiviais.
 • Ištirkite laiką, tempą ir vietą, kuri jums tinka.
 • Studijuokite savo meistrus nuo 2 iki 4 metų, su galimybe įsitraukti į kursą, kaip reikalauja jūsų karjera ar gyvenimas.
 • Mokykitės pagal užsakymą Virtuali mokymosi aplinka, prieinama 24 valandas per parą, 365 dienas per metus.

* „QS World University Rankings 2019“

118195_CopyofSociologyUG_29.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2019

Apie mokyklą

Founded in 1961, the University of Sussex has a long-standing reputation for providing a world-class education to all. Our online courses give you the opportunity to gain a Masters from Sussex and exp ... Skaityti daugiau

Founded in 1961, the University of Sussex has a long-standing reputation for providing a world-class education to all. Our online courses give you the opportunity to gain a Masters from Sussex and experience the same academic rigour and teaching recognised world-wide for its excellence from anywhere in the world. Skaityti mažiau