Tvaraus verslo strategijos kursas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tvarus verslas gali pakeisti pasaulį. Ar tu

Klimato kaita. Pajamų nelygybė. Socialinė neteisybė. Tai tik trys didžiosios mūsų laiko problemos. Tvarios verslo strategijos metu sužinosite, kaip įmonės gali klestėti ir augti, kartu kartu su svarbiu vaidmeniu sprendžiant kai kurias iš šių didelių problemų. Jūs taip pat sužinosite, kaip jūs, kaip individas, gali turėti įtakos.

Per interaktyvias internetines atvejų studijas su pirmaujančiomis įmonėmis, tokiomis kaip "Walmart" ir "Unilever", sužinosite, kodėl tikslinėms įmonėms būdinga sėkmė, ir kaip jos gali iš karto pereiti prie pokyčių rato. Jūs išnagrinėsite įvairius verslo modelius ir suprasite platesnį kraštovaizdį, įskaitant vyriausybės, investuotojų ir klientų vaidmenį. Nesvarbu, ar jūs tik pradedate savo karjerą, ar jau esate įsitvirtinęs profesionalas, galėsite atsisakyti tvarios verslo strategijos, kad galėtumėte:

 • Suprasti / analizuoti verslo modelius, kurie gali pakeisti pokyčius
 • Poveikio valdymas, lyderystė ir kiti pagrindiniai suinteresuotieji subjektai dėl konkurencinių pranašumų, susijusių su tikslų valdymu
 • Išnagrinėkite platesnę politinę ir socialinę aplinką, kurioje veikiate
 • Suprasti, kodėl svarbios kolektyvinės pastangos ir kaip verslas gali būti sistemos lygio pokyčių katalizatorius
 • Nustatykite, ką galite padaryti savo karjeroje, kad taptumėte tiksliniu lyderiu

Programos struktūra tvariai verslo strategijai

Tvarios verslo strategiją sudaro maždaug 15–20 valandų medžiagos, kurią sukūrė profesorius Rebecca Hendersonas ir kuris pristatomas per trijų savaičių laikotarpį su lanksčia programos struktūra. Nėra nustatyto laiko prisijungti. Baigiate kursinius darbus, kurie susideda iš labai įdomių trumpų vaizdo įrašų, daugialypės terpės atvejų, interaktyvių mokymosi pratimų ir rašytinių apmąstymų savo laiku, laikantis įprastų terminų. Visa kursų medžiaga pristatoma per mūsų naujovišką internetinę platformą. Nors nėra tiesioginio realaus laiko sąveikos su fakultetais, kurie yra integruoti į kursą, dabartiniai ir buvę dalyviai gali būti kviečiami į specialius renginius, tiek ir ne, kur yra fakultetas.

Mūsų mokymosi modelis susideda iš „Harvard Business School“ atvejo metodo, kuriame dalyvauja pokalbiai su verslo lyderiais ir įmonių vadovais iš viso pasaulio, kurie atvirai aptaria problemas, su kuriomis jie susidūrė, arba kliūtis, kurias jie įveikė. Mes prašome jus įsitraukti į savo batus ir bendradarbiauti su savo bendraamžiais, kad dirbtumėte per šiuos realaus pasaulio verslo scenarijus.

Tvarios verslo strategijos pavyzdžiai yra vadovai iš pirmaujančių kompanijų, įskaitant Walmart, King Arthur Flour ir Unilever. Jūs taip pat girdėsite iš fakulteto ekspertų, dirbančių platesnėje teisės, vyriausybės ir finansų sistemoje.

Programoje aptariamos temos:

 • Verslo modeliai
 • Verslo tikslas
 • Visuomeninio vartojimo prekių problemos
 • Kolektyvinis veiksmas
 • Verslas

Darnaus verslo strategijos dalyviai gali gauti „ Harvard Business School Online baigimo pažymėjimą. Norėdami gauti sertifikatą, turite sėkmingai užbaigti visus kursinius darbus pagal nustatytus terminus ir aktyviai prisidėti prie energingos mokymosi bendruomenės.

Online kursas prasideda

Vasario mėn

 • Ilgis: 3 savaites
 • Programos datos: 5/5/20/202 2/2
 • Kaina: 1050 USD
 • Paraiškų pateikimo terminas: sausio 27 d

2020 m. Balandžio mėn

 • Ilgis: 3 savaites
 • Programos datos: 20/29/2020 - 5/20/20
 • Kaina: 1050 USD
 • Paraiškų pateikimo terminas: balandžio 20 d

Kas galėtų pasinaudoti tvaria verslo strategija

Tvari verslo strategija yra skirta asmenims, dirbantiems pelno nesiekiančiose organizacijose, kurios nori sužinoti, kaip verslas gali pasikeisti, ir tapti tikslinio verslo lyderiu. Asmenys, kurie dirba ne pelno organizacijoms, taip pat gali pasinaudoti šiuo kursu, ypač tiems, kurie nori plėtoti strategines partnerystes su pelno nesiekiančiais subjektais.

Priėmimas

Jis gali būti laisvai taikomas, o paraiškos peržiūrimos ir priimamos nuolat, todėl ankstyvas taikymas yra skatinamas. Visi pareiškėjai turi būti 18 metų amžiaus ir įrodyti anglų kalbos mokėjimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2019

Apie mokyklą

Harvard Business School Online teaches vital business concepts in a unique and highly engaging way that enables committed learners to transform their careers, their organizations, and their lives.

Harvard Business School Online teaches vital business concepts in a unique and highly engaging way that enables committed learners to transform their careers, their organizations, and their lives. Skaityti mažiau