Kaip būti turinio kūrėju

Šiomis dienomis turinio kūrimas, įskaitant dienoraščių kūrimą ir piktnaudžiavimą, yra ne tik hobis, bet ir svarbus verslas, netgi iššūkis televizijos pramogų vertės požiūriu.

Turinio kūrimo žvaigždės komanda yra tūkstančiai ištikimų pasekėjų ir, savo ruožtu, didelių rėmimo sandorių dėka santykinai naujos pramonės, palaikančios auditorijos pageidavimus dėl kokybiško turinio; ar tai pateikiama per tinklaraščius, svetainių puslapius, socialinės žiniasklaidos pranešimus, informacinius biuletenius ar, žinoma, vaizdo įrašų tinklaraščius.

Kiekvienas gali kurti turinį naudodamas mobilųjį telefoną ir kompiuterį, bet tik keli asmenys gali pasiekti tik savo draugų ratus. Kokios yra sėkmingo turinio kūrimo paslaptys? Kaip išsiskirti iš konkurso, kad padarytumėte didelį poveikį? Kaip galite užtikrinti, kad skelbimas yra efektyvus ir kaip galite sukurti įdomų turinį, kuris pritraukia naujų pasekėjų?


Kodėl šis kursas?

Šis šešių savaičių internetinis kursas atsakys į visus šiuos klausimus ir suteiks jums savarankišką žinių apie tai, kaip įdėti savo tinklaraštį arba vlogą, kurti įdomų turinį ir išplėsti savo veiklą, kad galėtumėte išlaikyti savo besikuriančiųjų pranašumą, pakeisti savo asmeninę internetinę buvimo vietą ar jūsų verslą.

Nesvarbu, ar turite aistra, kurią norėtumėte pasidalinti su pasauliu per tinklaraštį ar "Vlog", ar kurdami turinį kaip savo darbo dalį, kursas suteiks jums pagrindinį vadovą dienoraščių / vlogų erdvių tvarkymui, kurdamas savo turinio augimo planą. ir optimizuoti jums prieinamas priemones, kad jūsų paskelbtas turinys galėtų išnaudoti visas savo galimybes.

Jūs mokysite pirmaujančių pramonės lyderių skaitmeninės rinkodaros specialistams, bendradarbiausi su savo bendraamžiais ir galėsite gauti konstruktyvų atsiliepimą iš savo dėstytojų per visą kursą, kad padėtumėte įsitikinti, jog sekate.


Ką mokysi

Kaip apibrėžti savo dienoraštį / vlog tikslą, auditoriją ir prekės ženklą.

Testavimai: kurie sektoriaus tinklaraštininkai / vloggers yra labiausiai susiję ir kokius veiklos modelius jie naudoja?

Strategijos ir verslo plano kūrimas: jūsų ateities vizijos nustatymas ir veiksmų plano planavimas.

Sukurkite puikią internetinę aplinką: maketą, SEO ir žiniasklaidos galimybes.

Uždarbis: reklama ir prekės ženklo bendradarbiavimas, sąskaitų faktūrų išrašymas, teisiniai ir prekės ženklo aspektai.

Turinio kokybė: vaizdų tiekimas ir rašymo / filmavimo turinys.

Imtis: pagrindinės pamokos ir būdai tinkluose.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Red Smart Academy With Falmouth University »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 22, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
6 savaites
Dieninės
Price
400 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas