Trumpas kursas: "Social Media" fotografija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Augkite savo prekę internetu

Nesvarbu, ar valdote savo asmeninę ar prekės ženklo internetinę buvimo vietą, tinkamų vaizdų naudojimas yra svarbi socialinės žiniasklaidos pasakojimo istorija.

Nors daugelis iš mūsų kasdien perkelia kamerą, telefonus, kišenes, kiek mes iš tiesų žinome, kaip juos naudoti, kad galėtume kurti ir bendrinti vaizdus, ​​kurie daro įtaką socialinių žiniasklaidos auditorijoms?


Kodėl šis kursas

Šis keturių savaičių internetinis kursas yra jūsų pagrindinis vizualaus pasakojimo vadovas, dėstydamas, kaip optimizuoti jums prieinamas vaizdines priemones ir juos teisingai pritaikyti, kad sukurtumėte įdomių pasakojimų visose socialinės žiniasklaidos platformose.

Jūs mokysite pirmaujančių pramonės lyderių skaitmeninės rinkodaros specialistams, bendradarbiausi su savo bendraamžiais ir galėsite gauti konstruktyvų atsiliepimą iš savo dėstytojų per visą kursą, kad padėtumėte įsitikinti, jog sekate.


Ką mokysi

  • Kokią įtaką jūsų naudojamiems vaizdams / stiliui turi prekės ženklo tapatybė.
  • Kaip sukurti vaizdinį turtą socialinei žiniasklaidai, kuri iš tikrųjų atstovauja tau / tavo prekės ženklą.
  • Ką reikia sukurti įdomius ir įtakingus vaizdus: nuo "iPhone" iki "DSLR".
  • Apšvietimas, fokusavimas ir sudėtis: nuo maisto produktų iki gyvenimo būdo vaizdų.
  • Kaip optimizuoti savo vaizdus socialinei žiniasklaidai.
  • Programinės įrangos redagavimas: išnagrinėkite galimas parinktis ir kainų taškus, kad pagerintumėte savo nuotraukų išvaizdą.
  • Kaip sukurti socialinės žiniasklaidos kanalų vizualią strategiją: ištirti pagrindinius socialinius tinklus ir kaip juos geriausiai panaudoti.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Whether you’re looking to upskill, build your confidence, get a promotion, or start your own business, our online short courses will make sure you have the skills and know-how you need to stand out fr ... Skaityti daugiau

Whether you’re looking to upskill, build your confidence, get a promotion, or start your own business, our online short courses will make sure you have the skills and know-how you need to stand out from the crowd. Developed through a partnership between Red Magazine and one of the UK’s leading creative universities, Falmouth University, the courses combine the best of both worlds, engaging content and industry-leading teaching along with a down-to-earth approach and up-to-date trends and insights. Skaityti mažiau