Tinklo administravimo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Daugelis įmonių naudoja tinklo administratorius, siekdamos užtikrinti informacijos saugumą, palaikyti kompiuterių tinklus ir padėti išspręsti problemas, susijusias su kompiuterinėmis sistemomis. Šiuo svarbiu vaidmeniu jūs darote tiesioginį poveikį kiekvienam departamentui ir kiekvienam darbuotojui, nes tinklo infrastruktūra yra susijusi su visais verslo aspektais. American National University tinklo administravimo bakalauro studijų programa gali padėti jums pasiruošti šiems iššūkiams ir konkuruoti vidutinio lygio pareigybes, tokias kaip tinklo inžinieriai, tinklo administratorius arba tinklo analitikai.

Per kursinio darbo studijas, realaus pasaulio mokymosi scenarijus ir vertingą pramonės standartinių įrankių poveikį jūs išmokysite kurti ir administruoti tinklus, orientuotus į Microsoft® Windows Server 2012. Mokymo programa apima planavimą, projektavimą, konfigūravimą ir "Microsoft®" aplinkoje nustatytų trikčių šalinimą nuo mažų vietinių tinklų iki plačių sričių integruotų tinklų. Konkrečios temos apima virtualizavimą ir debesų skaičiavimo technologijas, vieningus ryšių ir bendradarbiavimo paslaugas, Linux ir serverių administravimą, taip pat saugumo ir belaidžių tinklų architektūras. Kadangi mūsų kursai yra modeliuojami pagal profesionalių sertifikavimo standartus, galite įgyti išsilavinimą, kad padėtų jums pasirengti "Microsoft®", "Cisco®", "CompTIA" sertifikavimo egzaminams ir uždirbti savo laipsnį.

STEM programa

Kaip STEM (mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) programą, absolventai, kurie yra tarptautiniai studentai, gali įgyti papildomą 24 mėnesių OPT (papildomo praktinio mokymo) pratęsimą.

Jūsų mokymosi patirtis

Tinklo administravimo bakalauro studijų programa yra skirta studentams, norintiems mokytis pagrindinėse tinklo operacijų ir administravimo srityse, kurios gali apimti naudotojų palaikymą ir trikčių šalinimą, infrastruktūros konfigūraciją ir priežiūrą bei tinklo operacijų valdymą.

Programa susideda iš techninių įgūdžių ir žinių, daugiausia dėmesio skiriant profesiniams įgūdžiams srityse, įskaitant vadovavimą ir ryšius. Šioje mokymo programoje sužinosite, kaip:

 • Taikykite geriausią tinklo operacijų ir administravimo praktiką.
 • Konfigūruoti tinklo komponentus operacijoms.
 • Duomenų bazės prisijungimo programa.
 • Tinklo problemų sprendimas ir pašalinimas.
 • Kurkite ir įdiekite WAN ir LAN.
 • Apibūdinkite, įdiekite ir pašalinkite tinklų komunikacijos ir bendradarbiavimo paslaugas.

Studentai taip pat gali dalyvauti progresinio ugdymo kelyje skirtinguose taškuose; tai reiškia, kad studentas gali užsidirbti asocijuotojo laipsnio kitoje institucijoje ir gali perduoti į ANU tęsti vis daugiau laukų bakalauro ir aukštojo mokslo lygmenimis - tokiose srityse kaip didelės paklausos, pavyzdžiui, tinklo administravimas, kibernetinis saugumas ir informacinės technologijos.

Kodėl American National University ?

 • Patogumas ir lankstumas. Dienos ir vakaro pamokose turite lankstumo dirbti, kai užsidirbate savo laipsnį.
 • Asmeninis dėmesys - Jūs esate ne tik minios veidas, bet ir mūsų mažų klasių dydžiai, kuriuos dėstytojai gali skirti asmeniškai.
 • Karjeros specialistai, kaip instruktoriai. Su dabartinėmis ir atitinkamomis mokymo programomis mokykitės iš instruktorių, turinčių realaus pasaulio patirties, kurie padės jums vadovauti ir patarti.
 • Karjeros paslaugos. Mūsų karjeros tarnybos komanda pradeda jums padėti, kol baigsite savo gyvenimo aprašymą, motyvacinius laiškus, interviu metodus ir kaip ieškoti puikių karjeros galimybių.
 • Absolventų išmokos - mūsų parama nestovi baigus pamokas, nes baigus studijas jūs turėsite galimybę pasinaudoti mūsų karjeros paslaugomis ir kvalifikacijos kėlimo kursais, kurie yra jūsų karjeros metu.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Skaityti daugiau

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Skaityti mažiau
Salemas , JAV internete , Pikevilis , Leksingtonas , Roanoke + 4 Daugiau Mažiau