Teologinių studijų magistras (MTS)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

NationsUniversity siūlo prieinamas, prieinamas ir akredituotas internetines programas. Visos mūsų programos yra 100% internetinės ir savarankiškos. Studijuokite kada ir kur norite pagal savo tvarkaraštį.

NationsUniversity rėmėjai yra atsidavę mūsų požiūriui į Raštų mokymą ir tiki, kad Dievo žodis yra raktas į geresnį pasaulį. Šie dosnūs rėmėjai nori mokėti už pirmuosius tris studijų mėnesius. Ši dovana suteikia galimybę mokytis be jokių išlaidų, išskyrus 25 USD registracijos mokestį. Šie rėmėjai nori investuoti į tave ir padėti uždirbti Biblijos išsilavinimą, kad galėtum pakeisti savo pasaulį. Pirmojo ketvirčio pabaigoje galėsite priimti jums tinkamiausią sprendimą. Ši dovana gali būti suteikta visiems naujiems studentams, kuriems netaikomos kitos nuolaidos ir kurie registruojasi 2019 m. Rugpjūčio 3 d. Ar vėliau. Šis pasiūlymas baigiasi 2019 m. Gruodžio 31 d.

Ar norite studijuoti MTS laipsnį tik internetu? Kreipkitės į NationsUniversity !

Ar norėtumėte būti ministru, vadovauti pelno nesiekiančiai misijai, tapti misionieriumi ar karjerą dėstyti tikybos studijas? Tai yra keletas pozicijų, kurias mūsų internetinė teologijos studijų programa gali atverti jums baigus studijas.

The NationsUniversity teologinių studijų magistrantūros programa suteikia prieinamą ir prieinamą kelią užsidirbti laipsnį internetu. Biblijos žinias ir įgūdžius lavinsite savarankiškai studijuodami. Kvalifikuotas fakultetas padeda tobulinti egzegetinius ir hermeneutinius metodus.

Visi programos konsultantai yra mokomi internetinio mokymo, tokiu būdu suteikdami jums geriausias įmanomas rekomendacijas. Visose NU programose yra jūsų vadovėliai su mokymo kaina. Vadovėlius teikia internetinė biblioteka, kurią palaiko universiteto mecenatai. Taip pat vertimo įrankiai nemokamai teikiami APŠM mokiniams.

Vykdydami mūsų teologinių studijų magistrantūros studijų programą, ugdysite praktinius savo būsimos karjeros įgūdžius. Teologija šiuo atveju suprantama kaip apimanti tiek kritinį religijos tyrimą - pirmiausia krikščioniškosios religijos -, tiek jos praktiką. Kadangi tokius kursus gali sudaryti teoriniai ir dvasiniai formavimo komponentai. Pagerės jūsų supratimas apie senovės tekstus ir šventraščius.

Kursai paprastai baigiami vienu metu, tačiau studentui nedraudžiama stoti į kelis kursus vienu metu. Norėdami gauti daugiau kolegų palaikymo ir papildomos informacijos, apsilankykite mūsų „NU“ „Facebook“ puslapyje arba prisiregistruokite gauti informacinius el. Laiškus apie mūsų programas.

Ką mūsų studentai sako apie „NationsU“?

Kas yra MTS laipsnis?

Teologinių studijų magistrantūros programa yra bendroji akademinė magistrantūra, teikianti rimtas Rašto, istorinės ir sisteminės teologijos, lyginamosios teologijos ir etikos studijas. Kursai padės suprasti giluminius krikščioniškojo tikėjimo elementus ir jų sąsajas su krikščionių bažnyčios problemomis.

NU yra novatoriškas savo požiūriu; jis nelaiko plytų ir skiedinių miestelių ir moko jus savo namų bendruomenėje. Studijų metu dirbsi savarankiškai, padedamas mūsų tarptautinio fakulteto, pasitelkdamas įvairių ministerijų ir misijų sričių patirtį. Turėsite galimybę pagilinti savo žinias ir išsiugdyti kritinio mąstymo įgūdžius. Daugelis studentų pasirenka MTS vien tik kaip būdą pagerinti savo krikščionybės žinias ir perduoti šias žinias savo šeimai, karjerai ar asmeniniam gyvenimui.

Programa remiasi BRS arba bakalauro studijų programomis, uždirbtomis kitur. Jei dirbate visą darbo dieną arba gyvenate misijos lauke, sunku viską mesti ir pereiti į universiteto miestelio programą. Laipsnis rodo apytikslį dvejų metų tyrimą.

NationsUniversity siūlo jums lankstų būdą įgyti MTS laipsnį visiškai internetu. Mūsų programa suteikia jums puikią galimybę derinti studijas su savo gyvenimo poreikiais.

Kodėl gaukite internetinį laipsnį?

 • Pasiekite visame pasaulyje pripažintą amerikiečių švietimą gyvendami bet kurioje pasaulio vietoje
 • Studijuokite sau patogiu tempu, nepakeisdami gyvenimo būdo
 • Išplėskite savo skaitmeninio darbo kompetencijas naudodami skaitmenines priemones, kurios yra jūsų studijų dalis
 • Prisijunkite prie interneto su studentais iš viso pasaulio autentiškoje tarptautinėje aplinkoje

Kaip mokysitės internete?

 • Nepriklausomi kursai suteikia galimybę sutelkti savo studijas į savo laiką ir tempą
 • Nėra semestrų ar terminų susitikti
 • Įdomi, naujausia internetinė medžiaga, skirta įgyti žinių mūsų internetinėje mokymosi platformoje
 • Internetiniame švietime apmokyti konsultantai gali suteikti visišką paramą studijų metu

Ką mokysi?

 • Stiprino Senojo ir Naujojo Testamento pagrindus, kad praturtintų asmeninį dvasinį tikėjimą ir ugdytų dvasinę brandą.
 • Pagerinkite jų supratimą apie Biblinę teologiją sistemingai analizuodami Raštus socialinėje, istorinėje ir literatūrinėje aplinkoje.
 • Kursai baigiami esė serijomis, apskaičiuotomis norint įvertinti studento sugebėjimą kritiškai mąstyti apie šiuolaikines temas, atsižvelgiant į senovinį šventraščio tekstą.
 • Pasirenkamieji kursai yra pritaikyti, kad įgytumėte išsamesnių žinių pagal jūsų asmeninį studijų planą.

Įėjimo egzaminas

Stojamojo egzamino nėra. Tačiau norint įstoti į studijų programą reikia sėkmingai baigti trečiąjį programos kursą.

Anglų reikalavimai:

 • Pateikimas 500 ar daugiau TOEFL balų arba priimtinas pakaitalas (61 iBT, 6,0 IELPS, 44 PTE),
 • 3 laipsnis „ACT Compass“,
 • „Eiken“ anglų kalbos egzamino prieš 1 etapą,
 • Vidurinės mokyklos diplomas, kai mokymas vyksta anglų kalba, arba „C“ ar geresnė anglų kalba Kompozicija iš akredituotos kolegijos), kurio gimtoji kalba nėra anglų.

Pagrindiniai faktai

 • Laipsnio programa: Teologijos studijos
 • Išsilavinimo tipas: magistro laipsnis
 • Laipsnio pavadinimas: Teologijos studijų magistras (MTS)
 • Trukmė ir darbo krūvis: 36 kreditai / 2 metai
 • Studijų vieta: Visiškai prisijungę
 • Kitas taikymo laikotarpis: atidarykite registraciją
 • Studijos prasideda: baigus registraciją

Pervesti kreditą

Perduodant MTS, gali būti priimami ne daugiau kaip šeši (6) semestro kreditai, jei kreditai yra (1) religinio pobūdžio, (2) gauti iš akredituotos institucijos ir (3) nebuvo taikomi kitam laipsniui. MTS, kuris buvo panaudotas kitam „ NationsUniversity išduotam magistro laipsniui, NationsUniversity .

Kaip aš galiu užsiregistruoti?

Turite užpildyti registracijos formą internete, kaip galiu užsiregistruoti? puslapis.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas dėl taikymo ir, pavyzdžiui, priėmimo kriterijus, apsilankykite Priėmimo apžvalgos puslapyje.

Galite pradėti mokytis baigę registracijos procesą ir sumokėję 25 USD USD registracijos mokestį.

Kiek kainuoja NU?

 1. Registracijos mokestis - visiems naujiems studentams bus taikomas vienkartinis pradinis 25 USD registracijos mokestis.
 2. Mokestis už mokslą - 450 USD per ketvirtį mokestis taikomas 3 skyriuje nurodytiems studentams. Ketvirtinis vertinimas apima vieno kurso arba tiek kursų, kiek studentas nori išbandyti pagal savo akademinį studijų planą, mokymą. jo ar jos akademinis kvartalas.
 3. Grupėms su nuolaida: Studentams, gyvenantiems ne tam tikrose išsivysčiusiose šalyse, taikoma 100% nuolaida mokslui, neįskaičiuojant registracijos mokesčio. Spustelėkite čia, jei norite sužinoti, ar esate tinkamas .
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

We are "a school without walls" that provides an affordable, high-quality Christian education for everyone.

We are "a school without walls" that provides an affordable, high-quality Christian education for everyone. Skaityti mažiau