Teologijos daktaras (prisijungęs)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Teologijos daktaro laipsnis internetu

Šis internetinis kursas dėstomas tik anglų kalba.

Kai turėsite tiesioginę, asmeninę, patirtinę pažintį su Tiesa, būsite išgelbėti nuo nuodėmės galios ir apribojimų ir galėsite laisvai gyventi teisingoje, ramybėje ir džiaugsme Šventojoje Dvasioje! Štai ką garso teologija gali padaryti jums!

 • Ar yra kokių nors teologinių tiesų, kurias jūs laikotės tiksliomis, bet kurių nematote akivaizdžios savo gyvenime? Ar norite peržengti tik intelektualų tikėjimą?
 • Žinios be apreiškimo ir išlaisvinimas tikėjimo išaiškinti tiesą per patyrimą palaiko tiesos neįrodymą ir vien teoriją. Ar esate pasirengęs perkelti savo teologiją iš galvos ir į savo gyvenimą?

Jei taip, tuomet Christian Leadership University teologijos daktaro laipsnis yra būtent tai, ko jūs ieškojote.

125544_open-book-981405_960_720.jpg

stevepb / „Pixabay“

Internetinė teologijos daktaro laipsnio programa, sukurta remiantis Dievo balsu

Jūs esate kviečiami patirti gyvenimą keičiantį Dievo balso galią, kuris yra pagrindinis mūsų internetinės teologijos daktaro laipsnio programos tikslas. Mūsų tikslas yra suteikti jums išsilavinimą, kuris ne tik padės jums suprasti Bibliją, bet ir pakeis jūsų gyvenimą. Tai ideali programa krikščionių tarnautojams ir darbuotojams, norintiems sistemingai studijuoti Šventąjį Raštą.

Teologijos daktaro laipsnis yra vertas kur kas daugiau nei popierius, ant kurio jis atspausdintas

Mes tikime, kad patirtinės žinios yra be galo vertingesnės nei savarankiškas knygų mokymasis. Visos galvos žinios pasaulyje jums nedaro nieko gero, jei negalite priversti jų veikti realiame pasaulyje. Štai kodėl kiekviename jūsų žingsnyje pritaikysite tai, ko išmoksite. Kiekvienas iš mūsų teologijos kursų yra gaivus ir praktiškas, todėl žingsnis po žingsnio padės jums sužinoti apie naudojamus procesus ir metodus.

Pagrindiniai šios teologijos daktaro internetinės studijų programos tikslai:

 • Pateikti Dievo Žodį taip, kad galėtum jį suprasti aiškiai ir išsamiai.
 • Padėti užmegzti gilesnį ryšį su Dievu.
 • Padės jums įgyti išminties, kaip pritaikyti Bibliją savo kasdieniame gyvenime.
 • Suteikti jums žinių ir įgūdžių, reikalingų bendrauti su Dievo žodžiu.
 • Norėdami padėti jums subręsti vaikščiojant su Dievu, atraskite savo tarnystę ir pašaukimą ir paruoškite jus krikščioniškajai tarnybai ir vadovavimui.

„Ar tikrai galiu išgirsti Dievo balsą studijuodamas teologijos doktorantūrą internete?“

Visiškai.

Jūs esate visiškai garantuotas, kad tai padarysite 100 proc., Kitaip mes neatlikome savo darbo ir praleidote vienintelį vertingiausią įrankį, kurį galime jums pasiūlyti.

Viešpats nuoširdžiai nori kalbėti tiesiai su jumis ir išmokyti jus daugiau apie save. Jis nori būti glaudžiai susijęs su jūsų teologijos formavimo procesu, ir jis jums sukels tikrą, degantį norą skaityti Jo žodį ir žinoti jo tiesą.

Jums nereikia susitaikyti su nuotoliniu mokymu, teologijos doktorantūros programa, kuri tik padidina jūsų galvą apie Dievą. Dirbdami su daugybe informacijos apie Dievo padarytą istoriją, neturėtumėte jaustis priversti nieko, išskyrus savo intelektą. Kai proceso metu svarbiausias yra Dievo balsas, jis tampa tikrai jaudinantis!

Jums niekada nebus nuobodu dirbti link šio teologijos daktaro

Internetinius teologinius doktorantūros laipsnius siūlo įvairios krikščionių kolegijos. Nereikia žiūrėti toli, kad sužinotumėte, kad kokybišką biblinį-teologinį išsilavinimą galite įgyti iš bet kurio krikščioniškojo universiteto.

Skirtumas tas, kad CLU jūs žingsnis po žingsnio būsite nukreipti į dieviškojo apreiškimo priėmimo procesą ir leisite Dievui formuoti jūsų teologiją. Ar dažnai taip nutinka dabar? Nereikia susitaikyti su retkarčiais pasiekta dieviška įžvalga. Šie krikščioniškosios teologijos kursai užtikrins, kad tai įvyks su jumis visą laiką.

Dievo balsas yra pagrindinis dėmesys viskam, ką mes čia darome CLU. Jūs esate kviečiami prisijungti prie mūsų, pripažindami Raštų autorių pagrindiniu mokytoju per visą savo teologinį išsilavinimą.

Paspartinkite savo laipsnį

Esate daug arčiau savo teologijos daktaro laipsnio, nei suprantate. Pasiekite iki 50% savo laipsnio per kitų kolegijų ar seminarijų nuorašų derinį ir gyvenimo patirties rinkinį. Panaudokite savo ankstesnes studijas ir patirtį ir gaukite teologijos daktaro laipsnį greičiau, nei jūs kada nors galvojote!

Uždirbkite savo laipsnį namuose

Nuotoliniu būdu įgykite akredituotą teologijos daktaro laipsnį .

Greitas teologijos laipsnis

Uždirbkite iki 50% savo teologijos daktaro laipsnio per gyvenimo patirties kreditą ir pervedimus iš kitų kolegijų ar seminarijų.

Kodėl reikia mokėti daugiau?

Studijos CLU yra apie 1/10 dešimtosios privačios kolegijos ir apie 1/4 viešosios valstybinės kolegijos.

Besivystančių šalių studentams bus suteikta nuolaida iš Christian Leadership University :

 1. Jei užsakote įprastą 3 kreditų CLU kursą, kurso kaina sumažėja nuo 300 USD iki 150 USD. Kursų medžiaga ir siuntimo išlaidos yra papildomos.
 2. Mes turime daugiau nei 20 populiariausių kursų elektroninių mokymo modulių, kurie suteikia taikomojo dvasingumo diplomą. Visą medžiagą iškart galite rasti savo kompiuteryje ar išmaniajame telefone. Įprasta modulio kaina yra nuo 99 USD iki 197 USD, todėl galite paprašyti kupono, kuris atleidžia modulį nuo pusės kainos. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia.

CLU yra svarbiausias mokymosi apreiškimais pagrindas

Mūsų unikalus požiūris yra tikras gyvenimas, pagrįstas Biblija, apreiškimais grįstas mokymasis, patvirtintas Dievo balsu.

Turimi kursai

 • REN103 Komunija su Dievu
 • REN204 Natūraliai antgamtiška
 • THE110 krikščionybės pagrindai
 • THE120 fondo patirtis
 • THE121 įstatymas ir dvasia
 • THE208 bažnyčios triumfas
 • THE301 Dievo vardai ir požymiai
 • THE302 Atraskite kraujo paktą
 • THE303 Jehovos šventės
 • THE310 Biblija kalba apie šiuolaikines problemas
 • THE331 namas-bažnyčia
 • „BUS102“ įvykdykite savo finansinį likimą
 • HEA102 Prisiimkite atsakomybę už savo sveikatą
 • REN206 patepimo didinimas
 • MIN211 pastato dinaminės komandos
 • COU301 Maldos, kurios gydo širdį
 • „REN310“ išmintis per sapnų interpretaciją
 • MIN310 Patyrimas Dievui mažoje grupėje
 • MIN415 Pateptas pamokslas
 • BIB390 Biblijos tyrimų metodai

Reikalavimai

Daugeliui daktaro laipsnių reikia 40 kreditų, viršijančių magistro laipsnį, su galimybe daktaro disertaciją atlikti už dalį kreditų. Šiems laipsniams gauti reikia 60 kreditų už magistro laipsnį, įskaitant privalomą daktaro disertaciją: krikščioniškosios filosofijos daktaras, dieviškumo ir teologijos daktarai. Šie kreditai gali būti gauti iš 1) kursų derinio; 2) originalus disertacijos ar ministerijos projektas ir 3) praktikos ar stažuotės patirtis. Tikimasi, kad studentas kartu su dekanu parengs programą, kuri patenkins jo augimo troškimą srityje (-se), kurioje (-iose) Dievas įdėjo aistrą į jo širdį.

 1. Rengiami kursai: Studentas gali pasirinkti bet kurį iš CLU siūlomų kursų. Jei jis pasirinks bakalauro kursą, bus atliktas papildomas darbas, kad būtų įvykdyti abituriento reikalavimai.
 2. Originali disertacija ar ministerijos projektas: Tai gali būti originalus rašytinis darbas arba sukurti ministerijos darbą. Unikalumas ir (arba) originalumas bus pagrindiniai šio projekto įvertinimo taškai. Jei projektas yra rašytinis, jis turėtų išlaikyti pusiausvyrą tarp originalių teksto tyrimų (Raštuose ir antrinėje literatūroje) ir praktinio darbo išbandymo realiame gyvenime. Kažkodėl ministerijos darbas ar originalus rašytinis darbas turėtų pridėti naują požiūrį į disertacijoje nagrinėjamos temos žinias ir praktiką.
 3. Praktika arba stažuotė: Mes taip pat skatiname daktaro laipsnį gauti iš realios tarnybos tarnybos patirties.

Ribos: Iš viso tiek kitų kreditų perkėlimo iš kitų institucijų, tiek iš kreditų, uždirbtų dėl gyvenimo patirties, gali būti skiriama daugiausia 20 kreditų. Iš šių 20 ne daugiau kaip 10 gali būti gauti iš kreditų, uždirbtų už gyvenimo patirtį.

Kontaktiniai duomenys

Paštas: clu@cluonline.com

Telefonas: 800-466-6961
arba
716-681-4896

Faksas: 716-685-3908

„Facebook“: https://www.facebook.com/christianleadershipuniversity/

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once ... Skaityti daugiau

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once you do it this way! Skaityti mažiau